На пам'ятник Бандері в Луцьку можуть виділити 250 тисяч

На пам'ятник Бандері в Луцьку можуть виділити 250 тисяч
Бюджетна комісія Волинської обласної ради підтримали пропозицію виділити 250 тисяч гривень на пам'ятник Степану Бандері в Луцьку.

Такі зміни в бюджеті регіону запропонував депутат Сергій Слабенко.

Він зауважив, що за часів правління Віктора Януковича влада області не ухвалила б таке рішення. Мовляв, не було навіть на це надії.

Нині ж ситуація змінилася.

На його думку, це виділення грошей актуальне навіть попри ситуацію в країні.

Депутати підтримали ініціативу колеги, тому 250 тисяч виділять, якщо у обласному бюджеті будуть кошти.

Також депутати підтримали виділення допомоги спортивній школі "Спарта", обсяг - 70 тисяч гривень.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Бандера
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 45
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
МОЛОДЦІ ТАК ТРИМАТИ ... НУ ВИ ВЗАГАЛІ ГОЛОВОЮ ДУМАЕТЕ? В ДАНИЙ ЧАС НЕМАЕ КУДИ ДІТИ 500 ТИС. ГРН?
Відповісти
АГОВ ЛЮДИ!!!!
Це дурість! Коли в країні безлад, коли не вистачає грошей на найнеобхідніше, коли кругом повна ..опа.
Вони 500 000 тис.грн. на памятник бандері виділяють!
Та ви краще відремонтуєте садочки школи..
В мене величезний двір, багато мешканців з дітьми багато високоповерхівок, і в нас в дворі не має жодної лавочки, ні пісочниці, ні гойдалки! Це абсурд! Невже не можна виділяти кошти якось обдумано????
Відповісти
А ти вийди у СВІЙ ДВІР і зроби лавочку хоча б з тих рам, що люди викидають міняючи вікна на "пластик". А то повна ..опа в тебе в голові.
Живеш в УКРАЇНІ – пиши Бандеру з великої букви, бо так і залишишся без гойдалки.
Відповісти
Це просто капець!Де той Володимирович?Коли вже на Волині порядок наведе?
Відповісти
якщо за рахунок зарплат дипутатів - будь-ласка, хоть шарікову памятник.
але сьогодні борг по зарплаті у волинській олласті 5 млн грн!
слабенько на голову?
Відповісти
Панове! Ви хворі? Який пам"ятник? "Брат" на порозіЮ з автоматом! Бронежилети, акамулятори, мобільні електростанції - це все на вчлра потрібне. Люди останні копійки віддають на військоЮ а ви?
Відповісти
Слава Украине и её безмозглому правительству!
Відповісти
На АРМІЮ треба гроші!!! (((((((((((
Відповісти
дурдом це той галичанин який почав укр польську рiзню люди схаменiтся
Відповісти
Ідіотизм!
Відповісти
Засобів для проведення процедури стентування «сердечникам» не вистачає у Луцьку. Для цього потрібно практично непідйомну на сьогоднішній день суму - приблизно 450 тисяч гривень.

краще - памятник?! та з такими темпами скоро всім громадянам знадобляться памятники.
Відповісти
Обмороки повні!
Відповісти
започаткуємо клуб душителів котиків біля РАЦСУ!
Відповісти
Ну і хіба можна після цього всерйоз сприймати потуги влади щодо режиму жорсткої економії бюджетних коштів.
Відповісти
все окей. півмільйона на бандеру, півмільйона на підвищення зарплат гузя, пирожика і вітра, і 10 гривень на бруківку для подарунків від великих люстраторів. і волинь - повна жопа. то вам не великий корупціонер клімчук, який себе не ображаючи тягнув з кожного київського кабінету на волинь все, що міг. теперішні вмить збалансують бюджет. шкода тільки, що справжнім героям залишається тільки слава. де ж ви довбані самооборонці чи правосектори? чи й вам там щось світиться?
Відповісти
П...раси.
Відповісти
Краще б фонтан на центральній площі зробили, або гроші на ліки виділили. Ви, що - зовсім головою вдарились?
Відповісти
в точку жопо лізи слободи
Відповісти
А може спочатку гроші на армію, на мобілізацію??????а то з протягнутою рукою держава у зубожілого народу просить, а сама на пам'ятники виділяє. БРАВО! В нас все так класно залищилось медалі роздати і пам'ятники встановити
Відповісти
Сприймав слабенка як нормальну людину, Грамотну, помірковну. З досвідом депутата. Як прикро! Попутати патріотизм з ідіотизмом? В Україні ВІЙНА! Війна з залишками армії.Як депутату, цьому пану напевно відомо про 51 В.Волинську дивізію- бракує форми, палаток , спальників, бронежилетів, акамуляторів.....- ще 100 позицій.!!! Не слабенкові і тим паморокам, що голосували в унісон з ним не жити в наметах, і в армію вони не квапляться.Слуги народу, холера! Думаб Бандера знайшов би достойне примінення тих коштів. Блюзнірство депутатів перейшло межу. Геть! На виборах побачите, де буде ваша б"ют, і ви разом з нею.Грицюки Слабенки, пустовіти......- на звалище історії, в забуття!
Відповісти
АЄОА не зараз...
Відповісти
ну ДУЖЕ нагальне питання вирішили,ніби з"похмілля",ГЕТЬ ПРОВОКАТОРІВ З ОБЛ.РАДИ,а свої бажання нехай втілюють своїми коштами,і тоді ми всі гуртом оціним і порадієм за таких СПОНСОРІВ-ПАТРІОТІВ.А поки що...ГАНЬБА ВАМ шановні за такі"актуальні попри ситуацію в країні"рішення.
Відповісти
У Луцьку через брак грошей страждають «сердечники» 16 квітня, 12:36
-----де логіка?
Відповісти
логіка в мосві,слабенко агент,роздмухує невдоволення народу
Відповісти
зараз це недоречно взагалі! коли йде масштабне скорочення всіх соціальних програм, та максимальна економія бюджету...логіки повний нуль... перед тим як вкладати такі гроші в пам"ятники потрібно перш в країні лад навести, зараз кожна гривня в бюджеті має використовуватись максимум раціонально.
таке враження що пан Слабенко з дуба рухнув
Відповісти
Нет, ну вообще поехавшие. Видать скушали сладкого хлебушка.
Відповісти
Добрый день, дорогие жители Волынской области! Я из Москвы) к Украине отношусь хорошо, очень люблю ваш страну!
Возник вопрос : ВСЕ ли на западе безоговорочно считают Степана Бандеру героем Украины, или есть скептики по данному вопросу?

От всей души, желаем вашей стране Мира и процветания!!!

Надеюсь, мой вопрос не вызовет негатива.
Відповісти
Добрый день. Я считаю и 90% моих знакомых считают героем, но не того Бандеру, которым дэзинформируя страшат российский народ в легендах типа "Волынская резня", а того, который был настоящим патриотом Украины и не имеет никакого отношения к фашызму и т.д. И Вам желаем мира и процветания без Путина и ко.
Відповісти
Спасибо за ответ!!! Просто я вижу, что и на западе Украины мнения об УПА разнятся...

Ну, справедливости ради, и тот Путин, который у нас, тоже не имеет отношения к тому, которым дезинфонмируют украинский народ в местных СМИ)) Он неоднозначная фигура, как впрочем и многие другие лидеры стран, это да. Но поверьте, "не все так однозначно") В-общем, тут много можно дискутировать.

Надеюсь, что наши страны будут жить в мире и согласии!
Відповісти
про точну дату початку війни керівника Крайового Проводу ОУН(Б) на ЗУЗ І.Климіва-Легенду зв'язковий Головного Проводу Т.Онишкевич повідомив ще у перших числах червня 1941 р.
ЦДАВО України. – Ф. 3833. – Оп. 1. – Спр. 233. – Арк. 448.
Детальніше - ось тут
А тепер хочу почути обгрунтоване заперечення про відсутність будь яких відносин між фашистською Німеччиною і С. Бандерою та його ОУН (б)
З такими ж самими ссилками на історичні документи
Відповісти
Интересно!
Відповісти
Для меня он героем никогда не был и не будет
Відповісти
Спасибо большое за ответ!
Відповісти
Не считаем его героем. Думаю, он сам был бы против того, чтобы с ним носились, как с писаной торбой. Наверное, в гробу переворачивается.
Он боролся не за славу для себя, а за славу Украине!
Відповісти
Я звичайно дуже поважаю славу Степана Бандери і радий буду бачити його пам'ятник... Але, не в той час, коли наші мобілізовані побратими сплять на дошках у наметах і не мають чим воювати!!! Схаменіться "слуги народу", все має бути вчасно а не через жопу.(
Відповісти
Де завгодно, тільки не біля РАКСу!!!!!!
Відповісти
Ставте... Буде що скидати.
Відповісти
Що я можу сказати. Це вже якийсь неадекватний націоналізм. Луцька рада з головою вже взагалі не дружить
Відповісти
як символ розбрату між українцями. Молодці, ставте!
Відповісти
Сім*ям загиблих Майданівців по 30 тис гр, а на пам*ятник Бандері пів ляма. Чи в цих людей не всі вдома, або там такі статки, що можна собі дозволити в цей час прорекламувати себе за рахунок бюджету. Люди, давайте якось реагувати на це безглузди дерибан.
Відповісти
Спасибо, что отвечаете! Мы тут тоже живем в информационном вакууме и сами хотим наконец разобраться в "темных пятнах" нашей истории. Сейчас очень многие интересуются этой темой в России, стараясь относиться непредвзято. Пожилые поляки говорят одно про УПА, люди с Запада Украины - совсем другое. Для кого-то освободители и защитники, для кого-то - звери.

Тем более сейчас, когда что российские, что украинские СМИ - нагло врут. Уже и не знаешь, кому верить-то)
А ведь тут верно заметили, эта часть истории очень сильно разделяет западную и восточную Украину(

Відповісти
Моего прадеда замучили и убили поляки, а семью по стороне отца выселили из за Буга на территорию Украины (как этничных украинцев) и волынян с такой историей много. Поляков которые жили в Украине выселяли в Польшу. Потому и разное отношение к данным событиям. Тогда была война, а война всегда страшная.
Надеюсь ваше руководство все таки не решится на вторжение, так как далеко не везде ждут россиян как "освободителей". И как видите многие жители западной Украины свободно общаются по русски ;)
Відповісти
Да, война - это страшно для всех( очень хорошо вас понимаю. И трагедия семьи - это не забывается. У меня прабабушка погибла при блокаде Ленинграда.
Понимаю любое мнение по данному вопросу. И поляки тоже многое говорят об этом, и евреи... Тут наверно нет единодушия...

У нас тут нормальное отношение к "западенцам"))) пытаемся понять вашу историю, не ориентируясь на информацию по тв.
Конечно, есть мнение, что вы немного отличаетесь по менталитету от людей центральной и восточной части Украины( восток нам ближе, тк они рядом ) но это исключительно в силу географических причин, я думаю. Если человек адекватный - он никого не делит на нации и все люди для него братья и за всех болит душа. Мы сейчас очень переживаем за всю Украину, я говорю о нас, простых людях. Не верьте, что"кацапы"вас ненавидят!!!

Честно - я не думаю, что будет "вторжение". В украинских СМИ тоже много нагнетаний сейчас по этому вопросу. Как и у нас, с нашим гнилым тв( Не верьте всему, что там говорят. Понимаю чувства некоторых людей на востоке, не доверяющих новой украинской власти( впрочем, и у вас уже наверно нет 100% доверия ничему, после стольких лет правления таких сволочей, разворовавших страну! ) но очень надеемся, что обе стороны придут к компромиссу и страна сохранит целостность. И будет потихоньку подниматься.
И с нами дружить)

Приятно, что говорите по-русски, значит, мы все-таки и дальше будем находить общий язык)


Відповісти
Поставить памятник перед Заксом, когда страна на грани войны, памятник лепить. Потерпите до победы. И поставьте в Центре города. НО НЕ ПЕРЕД ЗАКСОМ!!!
Відповісти
В нас гроші на армію просять,у країні скутне становище,грошей не вистачає зате вони пам*ятник хочуть будувати.Ну не йолупи ж?
Відповісти