Стильний Луцьк. Портрет дня: Володимир Кордунов

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Володимир Кордунов
Володимир Кордунов, перукар-стиліст

Сьогоднішнього героя рубрики ми зустріли на проспекті Волі біля парку. Його звати Володимир, він відомий у місті перукар-стиліст, що робить гарними жіночі шевелюри. Скільки йому років, не сказав. Розповів тільки, що займається стилістикою, постійно слідкує за модою, яка, до слова, вже стала його хобі.

«Я думаю, що я стильний, принаймні на фоні Луцька однозначно. Зазвичай ношу кежуал, але трішки з елементами епатажу – тут головне, щоб все було гарно і в міру», - ділиться Володимир.

Одяг перукар-стиліст купує переважно закордоном. А з аксесуарів, як він каже, все що гарне те і любить. Саме тому має багато різних підвісок, сумок, браслетів, годинників та інших цікавих речей.

В одязі оточення нашому героєві не подобається, коли люди занадто консервативні: в одязі у них все витримано, підібрано і все сіро-чорних кольорів.

На фото герой одягнений у куртку-сорочку від BERSHKA, джинси, кофту від SCOTCH & SODA, взутий був у яскраві черевики. Також образ доповнений аксесуарами: сумкою від ADAMUS, браслетом, годинником, підвіскою та окулярами.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Образ Style. Цікаво, що підібрані аксесуари на контрастах. Помічаємо також модне яскраво-червоне взуття та зелений годинник.

Щодо аксесуарів, то окуляри взагалі ультрамодні, варто зауважити, що їх одягнуть не всі, саме через свою форму та відблиск. Джинси стильні. Куртка цікава своїм фасоном та стьобаними деталями, до якої в підтримку є шкіряний браслет.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 58
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Здається він...ну... тейго...
Відповісти
А куди зара молодi податись...
При Совiтах була робота, учоба, перспектива.
А зара - чи на базар, чи в полiтику, чи в гомiки.
Ну шо то таке 0 молодий парубчина - йому на север на квартиру заробляти, а вiн дiвок стриже.
Відповісти
сама ти,Леська,тейго...
Відповісти
Ааааа крик душі! Скільки можна ось цих полудівчат фотографувати? найдіть нормального мужика в нормальному стильному класичному костюмі. Я не спорю,що це теж своєрідний стиль,але він не є всезагальним
Відповісти
тут багато коментів буде, шкода що їх ніхто крім модератора не побачить :)
Відповісти
Як же ж я згідна з "не подобається, коли люди занадто консервативні:в одязі у них все витримано, підібрано і все сіро-чорних кольорів! це якраз відсутність стилю і фантазії - сумку під взуття, все акуратненько, шоб нічого ніде не виділялось і тд! і ще коли наші люди займаються дизайном своїх будинків і кожна окрема кімната має бути в тон меблям, гардинам, коврам... печаль. люди, будьте цікавішими!
Відповісти
Таке враження,що у нього (неї) не усе гаразд з належністю до статі. Важко розпізнати. А одягнений (одягнена) справді "стильно": латка на латці і дірка на сраці. Нагадує обірванця з повісті Грінвуда "Маленький обірванець", де описані жебрацтво і бродяжництво дітей у капіталістичному світі. Але цей, на щастя, ще не бродяга.
Відповісти
У НЬОГО із статевою належністю все гаразд, цей чоловік не 100 євро,щоб вам усім подобатись
Відповісти
Той що Елтоном зветься, теж впевнений що у нього з сексуальністю все гаразд. Жаба в болоті теж думає що вона сама-сама......
Відповісти
якийсь ти хреновий психолог,якщо таке пишеш
Відповісти
Ото бабам "повезло" з таким проХвесіоналом!!! На своїй башці хз тіпа тренд - волосся кольору "ржавчіни". Тьфууууу ...
Відповісти
щоб ви знали- це найкращий перукар нашого міста. і жінкам справді пощастило . це просто талант. а його стиль одягатись -це його вибір. мені вова подобається
Відповісти
Вдягнутий стильно, тільки сумка чи гейська чи жіноча
Відповісти
Чому його ще досі не мобілізували до лав Збройних Сил України?
Відповісти
"Шевелюра - довге, пишне, густе волосся на голові чоловіка". Академічний тлумачний словник.


Журналісти закінчували журавльвське ПТУ на Лазо?
Відповісти
В цього стиляги явний надлишок естрадіолу.
Відповісти
Я знаю цього цирульника і його майстерність. Йому робити "шевелюри" тільки на піськах бомжів. Треба налаштувати воєнкома, щоб віддав його в армію. Хай поживе через літо в наметі і поїсть каші дроб-16 з солдатського казанка.
Відповісти
Народе, а цей " відомий у місті перукар-стиліст ", де працює? Бо мені він геть не відомий.
П,С, і губки-качечкою...це так мило ! Красуня!
Відповісти
Масивне підборіддя свідчить про важкий характер.
Відповісти
Підтримую коментар користувача "ППЦ"
Ну одяг підібраний я вважаю класно, взуття пасує, як я рада що хоч цей чоловіе не взув макасини!!! Бовони тут не пасували б.
І з приводу кольору волосся - думаю варто змінити, ну справді коли така темна щетина так контрастує з таким кольором волосся то негарно.
Відповісти
Шаблонне мислення – це філософія буденного життя, з яким можна спокійно прожити, не потребуючи нічого іншого. Оці всі коментарі пишуть люди у яких "шаблонне мислення"... штани в латку... і не таке волосся... як у "звичайного мужика в костюмі... який перед цим поїхав на сєвєєєєр і заробив на квартиру"....для наших людей це дуже дивно...
Відповісти
Видно що останім часом добре , жре як не в себе))
Відповісти
ааааааааааа це жесть брррррррррррр
Відповісти
завість до красивих і успішних людей......
Відповісти
Господи!!!
Відповісти
Люди, сірі і занудні, то заздрість за вас коменти друкує. Володя цікавий, милий, добре вихований хлопець. Таких мало. Думаю, стиль більшості коментаторів, сумне видовище, тому і коменти такі їдкі і вузьколобі. ЛЮДИ, НЕ ЗАЗДРІТЬ. А "Руденький" - профі. Сама перевірила))
Відповісти
профі-100%.я теж у нього стриглась. тільки він міг дати лад моєму волоссю. і справді люди не заздріть. не гадьте людей які яскраво відрізняються від вас
Відповісти
Нічо сє піська як говорить складно!
Відповісти
класно класно от тільки коротше підстригти і вєрі гуд!!!
Відповісти
Модератор, ти задрав!
Відповісти
усе це, звісно, виглядає і стильно, і гарно, але сумне інше - якщо в людини дійсно півжиття йде на підбір ахсєсуарів, зміну напівтонів волосся та іншу хрінь. Звісно, багато в кого життя йде на ще більші дурниці, але Вова - ти ж, певно, хлопчик розумний, не парся і живи, а ахсєсуари підберуться самі
Відповісти
Та вже хоч хто небудь скаже де він працює ?
Відповісти
Перукарня Фрізур
Відповісти
Нічого собі! Правил я не порушила, а мене стерли...
Відповісти
Модератор підтримуає "гомоfобів-лучан", або там САМА дідух перебирає коменти.
P.S.Кароч, Володимир- рже з коментів,і бере 200баксів в клієнтки. Браво.
2. Олеська, він працює в "зеленій перукарні" на волі біля райfайзен банку. Роби так:
а)Заходь
б)запитай скільки коштує стрижка
в)сідай в крісло.
д) дай 30гривень, і скажи- я хо4у шоб мене постриг кардунов...
Відповісти
Вова-яскравий приклад виклику людини ХХІ століття до сіро-чорноі маси пережитків Радянщини. Має талант, розвиває його і чесно заробляє на хліб, шампанське і яскравий аутфіт. Такий образ та манера життя - це, насамперед, сміливо, а " на вкус и цвет" - то вже особиста справа кожного...
Відповісти
дійсно де він працює?аж цікаво!мені здається що деякі наші люди вже настільки хочуть вирізнятись, бути стильним і т д. що трохі перегібають або просто вистрибують зі штанів тоді виходить зворотня дія те що ми і бачим на прикладі цього як кажуть відомого генія про якого як виявилось мало хто знає...сумно...
Відповісти
Завжди хочеться дати йому кваліфікацію десь під нічними закладами!
Відповісти
Він не працює на Волі.....
Відповісти
В нього свій салон
Запис там за кілька місяців і всі своі
Так що можете тут писати що хочете, його майстерність чи заробіток від цього не зміниться
Да, незвичайний, да, стильний, да, тусовщик
Вам би так, правда?
Не зловтішайтесь і не заздріть, нормальний хлопець як для перукаря і стиліста
Він же не банкір
Відповісти
Він сидить у тих трущобах біля заправки на Набережній?
Відповісти
Ще б йому рожеву кофточку з мереживом і рюшечками: класно пасувало б.
Відповісти
Дуже стильний, яскравий, розумний! Професіонал в своїй справі! Молодець. Стільки негативу в коментах - жах! Недарма говорять: "Якщо тобі плюють в спину - значить ти йдеш попереду!" А всі інші - волочаться позаду мрачно-сірого кольору ще й заздрять!
Відповісти
Неужели вы думаете, что "он впереди, а все остальные - серая масса и позади"? Какой узкий кругозор...
Может у людей плохо день прошел и им нужно выплеснуть негатив. Участвуешь в рубрике - будь готов!
Відповісти
Негайно в армію!!!! Який стіліст в біса.Теж мені яркій знайшовся
Відповісти
"впєрєді" чи "пазаді" - не наше діло. А з такими яскравими людьми на вулицях однозначно цікавіше)
Відповісти
Ось вони де "доброзичливі та культурні" мешканці Луцька, сидять перед моніторами і обливають брудом людину, яку більша частина навіть не знає... Як вам не соромно?????? Живемо у вільній країні, тому маємо право одягатися і фарбуватися як кому подобається. Ми ж прагнемо жити в Європі, яка, до речі, вся різнокольорова ходить. Не судіть і не судимі будете.
Відповісти
куле єврОПА)
Відповісти
Людина перестала бути рабом людини і стала рабом речі...
Енгельс
Відповісти
стрижка крута
Відповісти
Головне що чолов'яга скромний та поважає лучан: "Я думаю, що я стильний, принаймні на фоні Луцька однозначно...". Не треба бути психологом, щоб прочитати в цих словах: Я Д'Артаньян, а ви всі унилоє г*вно.

Вован ти однозначно "не такой как все - Ты - король мира, парень!"
Відповісти
знаю брата його.брат нормальний.чого він так далеко впав.хз
Відповісти
Мені і стиль його подобається і зовнішність загалом. Цікавий, оригінальний, сексуальний! Побільше би таких яскравих людей у нашому місті. Класно бути не таким, як уся стадна масса) юхууу)
Відповісти
да чувиха не образец мужественности, но смешно не то что он-она гомик, а то как маленькие люди ни чем не значимы в этой жизни срут голубого который чего-то достиг и не идет у этого стада на поводу. люди! станьте нормальными и раскрепощёнными перестаньте жить по устоям савка ))))
Відповісти
на фоне остальных участников рубрики - тех 13-20 летних детей в одежках на мамины деньги - Вова действительно выглядит ярко! и пусть цвет волос рыжий, да хоть малиновый будет - но наши люди будут судить о нем со знанием дела "он - гей!". в нашем малюююсеньком привинциальном городишке Вова яркое пятно! как дробь в глазу у полищуков!))) Кордунову респект, хотя совсем не знакомы! яркие самодостаточные личности, зарабатывающие сами благодаря своему таланту, знанию или умению, всегда будут раздражать стадо!
Відповісти
Володимир дуже хороша, неординарна, талановита і глибока людина! І дуже-дуже майстерний перукар.
Відповісти