Як лучани допомогли облаштувати майданчик у дитбудинку. ФОТО

Як лучани допомогли облаштувати майданчик у дитбудинку. ФОТО
Небайдужі лучани допомогли фінансово та фізично облаштувати ігровий майданчик Луцького будинку дитини.

Про це повідомила у Facebook на сторінці «Євромайдан Луцьк» Лана Серкова.

«Тішусь двома останніми днями, коли кілька десятків чоловік, часто незнайомих між собою, зголосились попрацювати на майданчику Луцького Будинку Дитини. Серце гріє добром тих, хто допоміг фізично та фінансово. ДЯКУЄМО ВСІМ! Ваша праця та гроші не марні!Попереду ще чимало роботи по облаштуванню прилеглої території та добробуту цієї малечі. Долучайтесь. Раді кожному кроку на зустріч», - написала вона.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодчаги!!! Гарну справу зробили !Таке все веселе, та яскраве .Діткам точно сподобається!
Відповісти
Я все розумію, люди молодці, але...
В нас в Україні, та й на всій території колишнього СРСР, дітей вважають за дибілів, і тому фарбують все різнокольоровою фарбою. Є багато прикладів дитячих майданчиків в яких не використовується така кількість різнокольорової фарби. Я розумію, що ці конструкції вже старі, але все ж можна подумати як зробити гарно і по європейськи.
Відповісти
Я все розумію, люди молодці, але...
В нас в Україні, та й на всій території колишнього СРСР, дітей вважають за дибілів, і тому фарбують все різнокольоровою фарбою. Є багато прикладів дитячих майданчиків в яких не використовується така кількість різнокольорової фарби. Я розумію, що ці конструкції вже старі, але все ж можна подумати як зробити гарно і по європейськи.
Відповісти
Ви невдячна людина !!! Хлопці з дівчатами старалися, витрачали на це свій час та інші ресурси, а ви їх критикуєте. Зв'яжіться з організаторами та продемонстуйте наступного разу мастрер клас, що і як потрібно робити. Зі сторони дуже легко команди роздавати.
Відповісти
Яскраві кольори піднімають настрій та привертають увагу дітей. Хм ... навіщо вже європу приписувати тут...
Відповісти
Яскраві кольори піднімають настрій та привертають увагу дітей. Хм ... навіщо вже європу приписувати тут...
Відповісти
Тоже мені знавець дитячої психології різних вікових груп)))). Все класно вийшло!!! Респект!
Відповісти
Ну и сидите в жопе. Никто не говорил что они не старались.
Сразу видно совковое воспитание.

http://www.deland.org/pages/delandfl_parks/Parks/014D9F7C-000F8513.0/CandlelightOaksPlayground1.jpg
Відповісти
Не порівнюйте будь ласка пальця з ..єм !!! Що таке новеньке ,а що таке приводити до пуття старі дрова, щр звуться дитячим майданчиком !!! Чи ви думаєте,якби цей майданчик пофабували в такий колір,який ви продемонстрували, було б дуже файно? Ой,сумніваюсь...
Відповісти
Якраз у багатьох країнах Європи вважають, що в дитячих садках усе має бути кольоровим: і скло у вікнах, і жалюзі, і підлога, бо це сприяє хорошому настрою і позитивно впливає на психіку дітей
Відповісти
Боже, а чи не соромно вам рота відкривати?! У тих дітей життя пасмурне і ніяке, отой майданчик їм за щастя! Ви б бачили їхні емоції від усього того. Коли пророблено стільки роботи, стільки людей працювало над тим, а хтось пише ахінею про Європу, настрій вмирає :(
Будьте людиною, не несіть дурниць!
Відповісти
Діткам сподобається!
Відповісти
Радий,що є такі люди!які зробили приємно дітям)
молодці!
Відповісти
Щодо кольорів у дошкільних закладах Європи - мені довелось побувати в садочку в Італії. На території садочку ( на вулиці)всі конструкції для забавки - різнокольорові. Кожна аула ( дитячий клас, в якій певна вікова група вчиться і відпочиває)розфарбована яскравим кольором. І ВСЕ, окрім столів, настільки строкате, яскраве! Тому думка щодо "совковості" оформлення дит.майданчику, що не відповідає європ.рівню, хибна.
Відповісти