На Волині горіла машина екс-керівника міліції

На Волині горіла машина екс-керівника міліції
На Волині вночі горіла машина жителя Шацька Віктора Цвида, який раніше очолював райвідділ міліції.

Горіла іномарка «Тойота–Кемрі», - пише Волинь-нова.

Вогнеборцям селища, які швидко прибули на місце події, не вдалося врятувати машину — передня частина вигоріла вщент.

Власник автомобіля в минулому очолював місцевий райвідділ внутрішніх справ, нині працює у новоствореній реєстраційній службі.

За однією з версій, «Тойоту» хтось підпалив.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
У мене таке враження, що на Волині горять тільки тойоти кемрі!)
Відповісти
звідки у керівника районного райвідділа з"явилися кошти на таку машинку???знов жінка допомогла)))
Відповісти
а звідки у молодих подружніх пар з'являється власне житло? на стипендію назбирали?
а звідки у школярів з'являються айФони? знову на морозиві зекономили?
по-моєму ДИБІЛЬНЕ питання!!!
Тим паче, коли людині за 40, людина працювала начальником райвідділу міліції,а камрьоха 7-го, 8-го року можна за 20 кусків зелених було взяти...
Відповісти
дійсно, яке дурне запитання))))) 20 кусків зелених... дрібниця)))) хіба ж то гроші для начальника РАЙВІДДІЛКУ))))) розсмішили)))) дякую за гарний настрій))) З наступаючим вас! ))))
п.с. то не я питання задавала, але ваш коментар не залишив мене байдужою))))
Відповісти
деяким начальникам секторів обласних УМВС тільки 20 тис. доводили здавати у місяць :)
Відповісти
охох цвиду досталось, тільки щкода що мало, надіюсь на цьому не закінчиться, великий уклін тим хто це зробив.
Відповісти
Бідний Янукович в свій час теж все пордав що у нього було щоб купити Межигір"я)))
Відповісти
Дибільнішої відповіді я ще не чув)
Відповісти
А ви пробували в цьому житті працювати. Спробуйте і у вас буде ще краща
Відповісти
У мого діда трудовий стаж 44 роки, працював чесно, за що мав чисельні відзнаки та статус ветерана праці. Років 12 тому він назбирав на своє перше авто - потриману п'ятірку жигулів, а в 2010 з нашою допомогою придбав потриманий опель, попередньо продавши п'ятірку.
Можливо він якось не так пробує? Чи ,можливо, праця токаря-фрезерувальника має на порядок-два нижчу суспільну користь, ніж робота менеджера з продаж або біржового брокера?
Відповісти
значить було за що. є привід йому задуматися... бо машина то таке... є ще й хата. а історія показує чим закінчується свавілля і беззаконня...
Відповісти
За все потрібно відповідати ,люди нічого не забувають .
Відповісти
Погано,звичайно,якщо людина неможе через суд наказати неправидника.. Але прсто так машини горять дуже рідко...видно конкретно комусь наробив біди,і не факт що за правду..
Відповісти
...усі на цім світі ,і царята ,і старчата- Адамові діти... ( Т. Шевченко)
Відповісти
Благодатний вогонь вже зійшов у Шацьку...
Відповісти
не гарно радіти такому ,Цвид - нормальний , а машину в Шацьку таку може кожен заробити хто здає житло , бачили які там ціни.
Відповісти