«Волинь» вдома програла «Зорі». ВІДЕО

Луцька «Волинь» поступилася луганській «Зорі» з рахунком 0:2.

Обидві команди вийшли на матч із кадровими втратами і це зумовило довгу «розвідку», - пише клубна прес-служба.

Команди розбігалися і відповідали моментом на момент, щоправда, кінцівка першого тайму виявилася за гостями.

«Зоря» забила на 64 хвилині, коли стався провал правого флангу захисту «Волині». Шиков, який грав тут замість травмованого Сімініна, підключився до атаки, яка захлинулася на підступах до штрафного гостей, пішла зворотна контратака. Хомченовський прострілив у штрафний на Даніло, який віддав під удар Любеновичу. Желько в дотик пробив на протиході Кичаку - 0:1.

«Волинь» побігла зрівнювати рахунок, Володимир Дикий випустив другого форварда Козьбана на допомогу Селіну, «Зоря» ж поставила «автобус» навколо свого штрафного майданчику.

Прорвати цю облогу мали змогу Лопес, Задерецький і особливо Козьбан, але врятувати матч «хрестоносці» не зуміли.

Більше того - на останніх хвилинах «Волинь» пропустила від Малиновського.