Ковельчани вибороли путівку на чемпіонат Європи

Двоє ковельчан Володимир Скоповський та Юрій Зубчук здобули перемогу у чемпіонаті України з кікбоксингу.

Змагання проходили у місті Бровари Київської області, повідомили у Ковельській міській раді.

Дворазовий переможець Кубка України Володимир Скоповський переміг у ваговій категорії 75 кілограмів, а майстру спорту України міжнародного класу з кікбоксингу Юрій Зубчук – у ваговій категорії 86 кілограмів.

Зубчук за підсумками 2011 року визнаний найкращим спортсменом Волині з неолімпійських видів спорту.

Кікбоксери, вихованці тренера Віталія Тимофєєва, здобули право брати участь у чемпіонаті Європи, що відбудеться в Туреччині.

Обидва спортсмени є працівниками приватної охорони ТзОВ «Інтервал-К», яка і профінансувала участь кікбоксерів у чемпіонаті України.