«Волинь» - «Металіст» 1:4. ВІДЕО

Луцька "Волинь" програла харківському "Металісту".

Матч відбувся 24 квітня в Луцьку, транслювала його клубна прес-служба.

"Хрестоносці" почали гру на рівних з суперниками, але вдаліше біля чужих воріт у першому таймі діяли саме гості.

Вони відкрили рахунок на 22 хвилині.

Після прострілу з лівого флангу Володимир Гоменюк переправив м'яча у ворота господарів.

"Волинь" і без супермоменту на 45 хвилині, коли "червоно-білі" тричі били по воротах "Металіста" з малих відстаней, мала нагоди для зрівняння рахунку, але не скористалася ними.

У другому таймі гості подвоїли перевагу стараннями все того ж Гоменюка. Це сталося на 60 хвилині.

А за сім хвилин на табло було 0:3. Цього разу в "Металіста" відзначився Крістіан Вільягра.

Зауважимо, що обидва голи залетіли після того, як арбітр вирішив видалити воротаря "хрестоносців" Віталія Неділька. Суддя вирішив, що той зіграв руками за межами карного майданчика.

Зрештою, на 80 хвилині у воротах "червоно-білих" опинився четвертий гол.

А "Волинь" зуміла лише розмочити рахунок зусиллями Еріка Бікфалві.