Стильний Луцьк. Портрет дня: Уляна Макар

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Уляна Макар
Уляна Макар, 21 рік, студентка

Сьогодні у нашій рубриці студентка, майбутній модельєр. Дівчину ми зустріли біля ресторану «Корона Вітовта», де вона відпочивала з батьками.

Уляна вже останній рік навчається у Києві, там переважно і купує собі одяг. Також дівчина має хобі, аж два – спорт і фотографія. Оскільки вона модельєр, то часто шиє не тільки для інших, а й собі одяг. Однак, ділиться, має мало часу, тому їй швидше піти в магазин і там вибрати собі якісну річ.

«Люблю стиль кежуал, але у мене насичені дні, тому часто одягаю кросівки, куртки, джинси – так зручніше. Можу одягнути або класику на каблуках, або кросівки з джинсами – у мене все залежить від погоди. Якщо сонце, то намагаюся одягати щось яскраве», - розповідає Уляна.

Щодо одягу загалом дівчина вважає, що не важливо чи одяг модний – головне, щоб правильно поєднати кольори та аксесуари.

На фото наша героїня одягнена у куртку і чоботи від BERSHKA, кофтинку STRADIVARIUS, джинси від GAP. У образі присутні також і аксесуари, серед який окуляри, сумка, комплект з підвіски і сережок від SWAROVSKI, та годинник марки WATCH.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Буденний, але цікавий образ. Гармонійно поєднана саме кольорова гама. Коричневий благородного кольору, стильно виглядає. Аксесуари вдало підібрані одне до одного.

Одне зауваження, щодо прикраси на шиї, можна було підібрати іншу, бо вона губиться на яскравій кофтинці – її практично не видно.

Сумка модного лазурного кольору. Годинник пасує до кофтинки та сумки, завдяки малюнку на ньому.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
гарнюня! ;)
Відповісти
Гарна дівчинка))) Але вираз обличчя на всіх фото однаковий....стандарт!
Відповісти
Щось подібне хотів написати.)
Відповісти
Стильна,гарна,але сумку викінь в мусорник.
Відповісти
21 рік? З зовнішністю шось роби. Може розслабся трішкі?
Відповісти
В обличчі - гордовитість, зневажливість (по-російськи - надменность), жодної посмішки, а фото - ніби на совецький паспорт чи на особову справу рецидивістки. Таке враження, ніби в неї рибальським шпагатом зашитий рот. Відштовхуюча, без симпатії і того, що треба особі жіночого роду. А для качан, (щодо репліки "гарнюня"), треба спочатку навчитись розбиратись в ковбасних обрізках, а потім вже починати з людей.
Відповісти
Ого,різко.Але конструктивно. Мені подобається ))))
Уточню: коментр подобається ,а не героїня.
Відповісти
Дівчина симпатична, але дуже скута і таке враження, що боїться фотографуватись, через такі фото, без жодних емоцій. Але оскільки рубрика стилю, то за це плюс, порівнюючи з іншими персонажами
Відповісти
Знайшла її профіль ВК. Не здивована : особа із розряду тих, хто фоткає своє відображення у дзеркалі- особисто для мене це діагноз.Без образ...
Відповісти
шановні, будь ласка поправте помилки в статті а то таке враження, що школота писала
і фото обробляйте без фанатизму

до коментаторів: рубрика про СТИЛЬ, а не про вираз обличчя, відповідність вигляду до віку, перш ніж поливати гівном "сусіда" подумайте про себе.

п.с. як на мене дівчина вдягнута зі смаком
Відповісти
Не заздріть, вона красуня
Відповісти
вона вміє посміхатися?
Відповісти
Не заздріть, вона красуня! " на мій смак"- де ти вчилося?
Відповісти
Не заздріть, вона красуня! " на мій смак"- де ти вчилося?
Відповісти
http://www.volynpost.com/news/31725-stylnyj-luck-portret-dnia-uliana-makar#comments
Відповісти
Не заздріть, вона красуня!
Відповісти
Може в людини такі вольові риси обличчя, а ви зразу "надмєнна". Чи фотографуватися можна тільки дівчатам із приторними пересолодженими анімешними личками? І не всі на фото люблять либитися, дехто і соромиться своєї посмішки...
Відповісти
не їжте ковбасу, вона зробила вас злою людиною!
Відповісти
піздорванка
Відповісти
Щодо стилю - мені подобається, а все інше обговорювати не маю бажання. Хотіла б я побачити вас тут усіх, як би ви посміхались і гарно виходили на фото) п.с. Уляну я не знаю, тому не подумайте, що захищаю)
Відповісти
Як на мене, дівчинка гарна, з виразом обличчя моделі. Перегляньте модні покази і знайдіть там модель з посмішкою.
Відповісти
Як можна зробити градацію стилю одягу, і емоційність обличчя!? Як на мене образ повинен бути підкреслений двома цими факторами, і я цілком погоджуюсь - емоційності немає!
PS ви собі уявляєте модЕль без ціцьок!?)
Відповісти
Як на мене дівчина гарна, і цей пост призначений для обговорення речей, а не емоцій, посмішок, сміху і т.д
Просто не розумно обговорювати як вона сфотографована, ( там я зверху бачила коментарій(як на паспорт)) тут вже до фотографа звертайтесь.
Загалом, гарні речі, гарний смак.
Відповісти
Юль, зміни нарешті стандартний набір пресетів для обробки фото. Їсть око вже, чесно кажучи.
Відповісти