Лучанин фінішував четвертим на марафоні в Бостоні

Лучанин Віталій Шафар пробіг на Бостонському щорічному марафоні четвертим, відставши від переможця лише на хвилину.

Учасники марафону повинні пробігти дистанцію у 42,195 кілометри, - пишуть Хроніки Любарта.

У нинішньому році марафон проводять у 118 раз. У забігу взяли участь 36 тисяч осіб, хоча організатори думали про меншу кількість учасників, оскільки в 2013 році під час забігу стався теракт, в результаті якого троє осіб загинули і близько 200 – травмувалися.

Цікаво, що близько п’яти тисяч учасників не змогли подолати дистанцію. Вперше за багато років лідером забігу став американець, 31-річний спортсмен Меб Кефлезігі. Він пробіг 42 кілометри за 2 години 8 хвилин та 37 секунд.

Срібло та бронзу розділили атлети з Кенії, а лучанин Віталій Шафар програв переможцю рівно хвилину. Втім показаний результат кращий за кар’єру українця. Окрім Віталія Україну представляли Олег Кравченко та Андрій Оністрат.

Цікаво, що була і група учасників, кому понад 80 років. В цій категорії найкращий результат показав Гарольд Вільсон, який подолав марафон за 3 години 58 хвилин та 55 секунд.