У Луцьку облили фарбою білборд Добкіна

У Луцьку облили фарбою білборд Добкіна
У Луцьку невідомі облили білборд кандидата в президенти України Михайла Добкіна фарбою.

Постраждав білборд на проспекті Соборності, біля гуртожитку №4 СНУ імені Лесі Українки.

Фото білборду в Facebook опублікував Jurko Chervony.

Нагадаємо, агітаційні білборди Добкіна зіпсували невідомі у виборчому окрузі №19 у місті Нововолинську.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
показник цивілізованості гейропських поліщуків!
Відповісти
луцькі комсомольці кагановичі
Відповісти
Та бульбаші вони, чого ви їх Луцькими кличете?
Відповісти
А у нас їх взагалі знищили...
Відповісти
Борбелюк розвісив,Саганюк на другий день познімав.Перший відзвітував, другий , поділивши бабло з першим, розвів громаду:" Дивіться який я патрійот!"
Відповісти
заростайте шерстю - повертайтеся в печери! Слава героям!
Відповісти
Дурні бюджетники проголосують за кого директор скаже.
Відповісти
для чого його на бігборд вішати. повісити його натурально на площі !
Відповісти
Міша, у тєбя ліцо тупоє, тєбє дєнєг нікто не даст.
Відповісти
Этими дикими поступками ставите под сомнение легитимность и демократичность выборов.
Вы идиоты, помогаете Путину захватить Украину.
Именно вы пятая колонна Москвы!!!
уроды!!!
Відповісти
Привіт, путінский тролль )))
Це добкін сам себе обливає, щоб ти мав "їжу" про вибори брехати. Це стара технологія, вже не діє, він нормальної підтримки на сході не має, "ліцо скучноє - не проголосуют"))))
Відповісти
Дурна сама. Директор на дільниці бюлетні перевіряє?
Не треба народ обманювати. Добкін не за єдину Україну, тому сепаратист
Відповісти
БАШКАЛЕНКО КУРИЛЮК МЕЛЬНИК - ці особи відповідальні за продовження розбрату....
Відповісти
Полішуків клясти тепер не в моді, особливо, коли це робить дописувач без роду, без племені та ще й без розвинутого мозоку. З приводу чого завелись, оригінали? З приводу того, що облили фарбою, а не чим іншим? З приводу того, що зробили невідомі і не взяли на себе відповідальність? Чи з приводу того, що "сплюндрували" ліцо кандидата Добкіна? А може зі страху, що путін нас накажєт?
Відповісти