Російський провокатор з соцмереж пише, що він приїхав до Луцька

Російський провокатор з соцмереж пише, що він приїхав до Луцька
У соцмережі "Вконтакте" користувач Андрій Поляков-Ртищев, якого назвали російським провокатором за антиукраїнські публікації, пише, що він відпочиває в Луцьку.

Також чоловік погрожує українцям "Референдумом" та дякує обласному центру Волині за чудовий відпочинок.

"Бэны", "ПСы", и прочие Майданутые нацики... Мне глубоко наплевать на всех вас, вы всё равно - отбросы Украины...и чем больше вас у меня засветится, тем легче вас будет ликвидировать впоследствии ... НЕ ЗАБЫВАЙТЕ - что осталось совсем мало дней до Референдума... на котором вы и увидите плоды своей работы и её последствия)))" - пише він.

"Отдельная благодарность ... этому городу, мне у вас хорошо отдыхается! АМБА", - додав користувач.

Фото з сторінки Андрія Полякова-Ртищева
Фото з сторінки Андрія Полякова-Ртищева
Фото з сторінки Андрія Полякова-Ртищева
Фото з сторінки Андрія Полякова-Ртищева

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вам не стидно всяку фігню видуману, ні якими фактами не обгрунтовану, писати, рейтинг піднімаєте. До чого ви докотилися, сором тай годі.... На тому тижні послав фото з аварії де збили жіночку з дитиною на вул. Кравчука, даже не удосужились перевірити та й написати...
Відповісти
то що зробиш якщо така інф вже тиждень гуляє у ВК
Відповісти
якщо я скину паро фоток з Москви і напишу в ВК "Держись Москва Бандера едет" про мене теж в ВП напишуть?))))
Відповісти
Пишу з СПБ (Санк-Петербург) Сьогодні я був на екскурсії в кремлі , так з маленької пишу кремль , там я залишив пару візиток Яроша , а ще пару розкидав по місту, пізніше будуть фото)
П.С Ваш Анонимус
Відповісти
Заходьте на сторiнку та посилайте скаргу на вiдморозка.
Вказуйте причину - пропаганда насилля, нацизму, розпалювання мiжнацiональноi ворожнечi.
Відповісти
лучанин, не треба банити його інакше не зможемо відслідкувати
Відповісти
На цьому героєві камуфляж як на корові сідло. Закрийте одяг і побачите лице типового банківського працівника. Автомат схоже із запобіжника знятий, а палець на курку. Сподіваюсь фотограф вижив. А пов"язка під годинником, це щоб ремінець на натер мозоля. Він мабуть ще й кремом для рук користується
Відповісти
"Ценная" информация, вполне достойная пера желтых журношлюшек...
Відповісти
Було б про що балакати. В нас таких завжди було вдосталь: закомплесовані, комсомольці, інтернаціоналісти, ветерани, псіхопати, художники, поети, єдінороси, словянофіли, імпотенти.... А в осени та весною хвороба у них завждди загострюється
Відповісти
Чоловік, котрий в районі ДПЗ м. Луцька Волинської області супроводжував "Андрея Ртыщева" - "російського диверсанта" встановлений.
Це волинянин, колишній працівник волинської міліції Середюк Валентин Володимирович 12.02.1985 р.н. уродженець з-під селища Ратне (село Мельники-Ричицькі), Волинської області.
У місті Луцьку разом із вищезгаданим "Андреем Ртыщевым" Середюк Валентин відвідував адреси свого тимчасового проживання, де Валентин Середюк разом із своїми "російськими друзями" відпочивав, це:
1.) м. Луцьк, вул. Матросова № 16,
2.) м. Луцьк, пр-кт Соборності 13-б, квартира 161.
Жодних претензій до вказаних "відпочивальників" від волинських правоохоронців та волинян, котрі зустрічалися із "вказаними проросіянами" НЕ МАЄ.
Відповісти
Прикольно придумали!!!!! Напевно всім набридло що в Луцьку спокій!!! Вже написали що Гузь звернувся з приводу вищевказаного із відповідною заявою в МВС та СБУ!!! Цікаво це Данильчук придумав?
Відповісти