«Челсі» ‒ «Атлетіко» 1:3. ВІДЕО

Іспанське "Атлетіко" забезпечило фанам футболу мадридське дербі в фіналі Ліги Чемпіонів.

Матч, який визначив останнього фіналіста престижного турніру, відбувся 30 квітня в Англії.

Мадридці вийшли на поле лондонського "Челсі" в другому поєдинку півфіналу. Перша гра, нагадаємо, завершилася нічиєю - 0:0.

Хоча краще в частині креативу зустріч розпочали гості, але перший гол залетів саме в їхні ворота. На 36-ій забив "лондонець" Торрес.

Іспанці відігралися під завісу першого тайму. Його забив Адріан.

На 61 хвилині Дієго Коста вивів "Атлетіко" вперед, а за 12 хвилин Арда Туран збільшує перевагу.

Здобувши таку перевагу, гості трохи "пригальмували". Господарі намагалися пробитися до воріт іспанців, але нічого результативного не вигадали.

Тож, у фіналі Ліги Чемпіонів 2013/2014 зійдуться "Атлетіко" та мадридський "Реал".