Серед загиблих у пожежі сепаратистів одеситів немає, - художник

Серед загиблих у пожежі сепаратистів одеситів немає, - художник
Відомий художник Олександр Ройтбурд стверджує, що під час пожежі у Будинку профспілок в Одесі не загинув жоден одесит.

Про це Ройтбурд написав на своїй сторінці у Facebook, - пише Еспресо.TV.

"Із загиблих у пожежі - 15 громадян Росії, 10 з Придністров'я. Жодного одесита. Знайдена у домі профспілок зброя - з Посії і Придністров'я", - повідомив художник.

Нагадаємо, що сьогодні в Одесі відбулося багаточисельне протистояння: проросійські активісти напали на марш "За єдність України" - у результаті загинуло понад 30 людей.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
одеським патріотам!
Відповісти
Як то у нас кажуть : "Смерть ворогам "
Відповісти
Варешку закрой, чмо рашистское!!!!!!!!
Відповісти
Хто на нас з мечом пішов від меча загинув.
Відповісти
де ж на Волинь пост набралось таких дибілів, які коментують так дибільно???

Відповісти
Одесити наблизили початок кінця путліра....Героям слава!!!!!!!!!! Одеса - українське місто, і вона це довела !!!!!!!!!
Відповісти
Киевская фашистская хунта все-таки решила залить всю Украину кровью. Ну так закончит она так же, как и её гитлеровские "учителя". Одесса не простит.
Відповісти
ФИГ ВАМ-ти сволота закрий свою погану рашистську морду,таких собак як ти ,ми скоро будем відстрілювати без суду ы слідства.
Відповісти
Не твоими мощами чудеса творить.
Відповісти
Милиция называет домыслом распространяющуюся в социальных сетях информацию о том, что в Доме профсоюзов в Одессе в ходе массовых беспорядков погибли 15 россиян и 10 жителей Приднестровья. - http://interfax.com.ua/news/general/203243.html
Відповісти
ти гнида путлєрорашистськая!хоч потім вже не бігай на 9 травня із красножопим прапором і верещи:"фашізьм нє прайдьот!"
Відповісти
ну что за маразм??? он что, опознание раньше милиции провел? зачем фейки от уродов перепечатываете?
есть одесситы, теперь уже точно известно.
Відповісти
Шкода що усе те бидло ФСБ не згоріло, ох і ШКОДА
Відповісти

Оба на на знову російські " спецтролі" типу Фиг Вам та Ги повилазимли з уральських дрок-печер. А що трохи грошенят призароблять на коментах то може й костюма куплять і нові мешти.
Відповісти
слухай, ти, уроде. іди звідси. ВСІ загиблі в вогні - одесити, це вже офіційно. іди, розкажи десь, що Кравченко та Білий застрелились самі. або довбанісь об стіну тупою головою.
Відповісти