вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Відомо, хто буде заступниками прокурора Волині

Відомо, хто буде заступниками прокурора Волині
Новими заступниками прокурора Волині Анатолія Коцури стали люди, які до зміни влади керували районними прокуратурами в області.

У прокурора Волинської області з’явилося два нових заступники, - пише IA ZIK.

Ними стали Олександр Сліпчук та Олег Корецький.

Щоправда, новими їх назвати можна досить умовно – до зміни влади вони керували районними прокуратурами. Зокрема Олександр Сліпчук перебував на посаді прокурора Турійського району, а Олег Корецький – Любомльського міжрайонного прокурора.

Як відомо, Коцура обіцяв громадським активістам та ЗМІ кадрове оновлення органів прокуратури на Волині.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
коментар?
Відповісти
Сліпчук кажуть хороша, врівноважена людина !
Відповісти
Сліпчук дійсно мудра, врівоважена людина, фахівець своєї справи !
Відповісти
Корецький нормальна кандидатура на таку посаду. Знаю цю людину, нормальний мужик.
Відповісти
Да він без грошей і розмовляти не буде...
Відповісти
Хабарник ще той..
Відповісти
Корец кий заздронний, любомль плакав.
Відповісти
Просьба навести порядок з візовим центром,коли уже буде подолена корупція в польському консульстві,люди чекають місяцями не можуть здать в консульство,консул Богданович посіяв дуже корупцію ,всіх відправляє на візовий центр щоб платили по 310 гр з людини,поможіть подолати цей безлад!
Відповісти
Якщо корецький очолить загальний нагляд, то першим завданням має стати порядок роботи в МРЕВ, а то бланків не має, то ще щось, а і гнати звідти вчіс решал поганою метлою. Якщо заздронний , то йому може під силу, бо до нього ніхто не зламав там корупцію! Якщо цього не зробите пане Олеже і повторите помилки Параки з Веніславським, то базар вокзал буде!
Сліпчук нехай спочатку порядок в Турійську наведе, а тоді вже на повищеніе йде! Бо ще мал і глуп і не видал больших... Тоже мені зам найшовся-напевно знов кум Коцури, так як Парфелюк??? Ех де той Коцура його найшов?
Відповісти
Завдання для Прокурора області-порядок з обміном валют навести терміново!!! погнали мінял від цуму, сидять в магазин Європа і на квітковому павільйоні. Носять 5000$ заму главного мента Никитюку, напевно вже зам по ментах прокуратури області вже в долі! Наведіть порядок, а не то майдан #2 Вам буде!!!
Відповісти
пане Коцура, перевірие інформацію: Чи правда, що керівник любомльського Правого сектора в зговорі з начальником земагенства Василенком 260 га землі біля ягодина на трасі на підставних осіб замутив в 2014 році ??
Відповісти