Відомо, хто буде заступниками прокурора Волині

Відомо, хто буде заступниками прокурора Волині
Новими заступниками прокурора Волині Анатолія Коцури стали люди, які до зміни влади керували районними прокуратурами в області.

У прокурора Волинської області з’явилося два нових заступники, - пише IA ZIK.

Ними стали Олександр Сліпчук та Олег Корецький.

Щоправда, новими їх назвати можна досить умовно – до зміни влади вони керували районними прокуратурами. Зокрема Олександр Сліпчук перебував на посаді прокурора Турійського району, а Олег Корецький – Любомльського міжрайонного прокурора.

Як відомо, Коцура обіцяв громадським активістам та ЗМІ кадрове оновлення органів прокуратури на Волині.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
коментар?
Відповісти
Сліпчук кажуть хороша, врівноважена людина !
Відповісти
Сліпчук дійсно мудра, врівоважена людина, фахівець своєї справи !
Відповісти
Корецький нормальна кандидатура на таку посаду. Знаю цю людину, нормальний мужик.
Відповісти
Да він без грошей і розмовляти не буде...
Відповісти
Хабарник ще той..
Відповісти
Корец кий заздронний, любомль плакав.
Відповісти
Просьба навести порядок з візовим центром,коли уже буде подолена корупція в польському консульстві,люди чекають місяцями не можуть здать в консульство,консул Богданович посіяв дуже корупцію ,всіх відправляє на візовий центр щоб платили по 310 гр з людини,поможіть подолати цей безлад!
Відповісти
Якщо корецький очолить загальний нагляд, то першим завданням має стати порядок роботи в МРЕВ, а то бланків не має, то ще щось, а і гнати звідти вчіс решал поганою метлою. Якщо заздронний , то йому може під силу, бо до нього ніхто не зламав там корупцію! Якщо цього не зробите пане Олеже і повторите помилки Параки з Веніславським, то базар вокзал буде!
Сліпчук нехай спочатку порядок в Турійську наведе, а тоді вже на повищеніе йде! Бо ще мал і глуп і не видал больших... Тоже мені зам найшовся-напевно знов кум Коцури, так як Парфелюк??? Ех де той Коцура його найшов?
Відповісти
Завдання для Прокурора області-порядок з обміном валют навести терміново!!! погнали мінял від цуму, сидять в магазин Європа і на квітковому павільйоні. Носять 5000$ заму главного мента Никитюку, напевно вже зам по ментах прокуратури області вже в долі! Наведіть порядок, а не то майдан #2 Вам буде!!!
Відповісти
пане Коцура, перевірие інформацію: Чи правда, що керівник любомльського Правого сектора в зговорі з начальником земагенства Василенком 260 га землі біля ягодина на трасі на підставних осіб замутив в 2014 році ??
Відповісти