Палицю призначили губернатором Одещини

Палицю призначили губернатором Одещини
Народний депутат Ігор Палиця, який став парламентарем, перемігши на виборах у Луцьку, очолив Одеську облдержадміністрацію.

Відповідний указ підписав виконувач обов'язків президента Олександр Турчинов.

"Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України постановляю: Призначити ПАЛИЦЮ Ігоря Петровича головою Одеської обласної державної адміністрації", - йдеться в документі.

Указ підписано 6 травня.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 40
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Цю країну вже ніщо не врятує. :( Як можна призначати головою ОДА людину, яка живе у Швейцарії, яка думає лише про власний бізнес? І ви, дурні люди, будете гинути за цю владу на Сході? Якщо так, то знайте - ви не захищаєте Україну, ви - захищаєте бізнес-інтереси Коломойського, захищаєте бізнес-інтереси Пупса-Кривецького, та інших подібних їм.
Відповісти
Ну і хто Юля після цього і після її слів що не має бути олігархів при владі?!:)
Майдан! Вас поимели в черговий раз...!!! Сумно!!!
Відповісти
уже нічого не зміниш. Лише оперативне втручання, - себто відстріл сепаратистів зарадить при такій запущеній стадії хвороби.
Відповісти
евреи, евреи, кругом одни евреи...
Відповісти
ви нас звалі?
Відповісти
"Зняв" з Луцька 128 млн., купив директорів шкіл Луцька, які отримали за бандитську агітаційну кампанію за нього десятки тисяч гривень, і освітян, а тепер буде знімати гроші з Одеси....
Відповісти
Фу,як негарно скільки у Вас злоби.Палиця зробив дуже багато для шкіл та садочків,допоміг пенсіонерам,а саме головне фінансування закордонних операцій для діток(а що є найціннішим?звичайно врятовані дитячі життя)А Ви просто заздрісники,зробіть хоч мізерну частинку того,що зробив Він,а тоді вже ляпайте своїми чорними язиками.Він ще всім втре носа!!!!Успіхів йому!!!!
Відповісти
Віримо у те, шо в Палиці вийде справитись з сепаратистами Одеси.
Відповісти
Ну да! Бензинчику їм позичить...щоб одеситів палили...Жах а не керівництво державою!!! Роблять все, щоб виборів не було, бо Юля програє, то краще країну у війну поглинути...:(
Відповісти
Ніколи небув прихильником Палиці але піти губернатором сьогодні в Одесу це подвиг
Якщо ще вийде,як у Коломойського то повага тоді йому.
Відповісти
Ага! Правим сектором людей залякати - подвиг! Ну-ну...
Відповісти
так вже й не був. Не варто обманювати
Відповісти
Так правильно: Волинсько-Галицьке княжество було аж до Ізмаїла...
Відповісти
А директор ЦУМА його непоставилиб
Відповісти
і знову обдурений народ хоче Юля+Пєтя,напевне цей спрут тільки велика кров змиє,да ще не факт,що їх місце займуть кращі
Відповісти
На даний час це правильне кадрове призначення.
Будемо вірити, що у Палиці з Коломойським все вийде.Тримайтесь
Відповісти
Придурки, по закривайте роти. Палицю призначили по квоті коломойського. Подивіться як Коломойський тримає ситуацію стабільно в Дніпрі. Професора, у нас війна, а вони тявкають.
Відповісти
Ще є люди толкові в цій Україні
Відповісти
можливо і справді усе змініиться на краще....хто зна...в Дніпропетровську теж ніхто не очікував Коломойського, але він зумів втримати область. От і у Палиці може все вийти. Головне, аби зараз не гадили усі, кому нема що робити, а згуртувалися, повірили і підтримали. Бо у нас одна мета - мир, порядок і спокій в країні!
Відповісти
Бо це "його" місто і Турчинова і Юлі - як ви не розумієте?! А Одеса - це порт, припортова інфраструктура, нафтопереробний завод... тут бізнес перш за все, а завезені в Одесу правосєкі від Коломойського (штаб перебазувався з Ярошем у Дніпропетровськ) і без Палиці наведуть "порядок"! Як ви нічого не розумієте?!
Відповісти
"За кого ви б віддали свій голос, якби вибори міського голови у Луцьку відбулися 25 травня разом з президентськими?", - запитує газетка "Волинські новини", в список "запитуючих" якої внесений її кумир, патрон і роботодавець Палиця. Це жарти, що щось інше? Якщо жарти, то дуже примітивні, як березовий віник. Може він поміняти Швейцарію на провінційний Луцьк, аби розбиратись тут, де течуть труби, які вулиці латати в першу чергу, де треба ставити біотуалети, де чистити вигрібні ями? Цікаво? І чи буде газетка з його мерством друкувати фальшивки провокаторів, що "вимагаємо вивезти сміття і почистити місто?". Здрібніла преса, хоч і чисто "технологічна" "ВН" до неї не належить. Продалась за нюх тютюну. Нехай би перейменували себе себе на "Корупційний Луцьк" з кураторами Поліщуком, сухореброю і злою, як голодна собака, Констанкевич, адвентистом сьомого дня Товстенюком. Це буде відповідати правді. Написав коментар тут, тому що в "ВН" щодо цього строга цензура. Названі люди святі, як в Індії корова.
Відповісти
По моєму, ця людина, якщо її так можна назвати, не сповна розуму.Працювала в одному вузі разом із Констанкевич, і повірте- це дуже розумна,порядна і вихована людина, і ті що пишуть всякі нісенітниці - ПРОСТО ЗАЗДРЯТЬ!!!!
Відповісти
Марія,підтримую Вас.Ірина справді дуже освічена та інтелігентна жінка.
Відповісти
Дуже шкода, що не у нас в Луцьку. Удачі Вам. А нашим людиськам потрібно бути добрішими один до одного.Тоді буде мир і спокій в нашій державі.
Відповісти
А Луцьк це область?:) Будуть перевибори депутата у ВР якщо Палиця здасть мандат!!!
Відповісти
парэнь при баблы..може не продасть себе
Відповісти
та і сам комусь башлянути може)
Відповісти
Молодці. Віримов те, що все зміниться. Ще треба в інших областях поставити всіх прибічників Коломойского.
Відповісти
А там не лише Коломойського! Коломойський=Турчинов+Юля+Яценюк+Аваков+Пустовіт+...БЮТ!!! От що це все таке!!!
Відповісти
може хоч усі євреї наведуть на сході порядок!!!!!
Відповісти
ну будем сподіватися що в нього все вдасться... кишені він там свої наврядчи наб є а от показати себе зможе успіхів)
Відповісти
..................................
Відповісти
от справжній член, гнидо жовчна!!!! ти зроби стільки для громади як він!!! ти маєш мужність на підлі анонімні дописи, а на вчинок?! слабо...бо член ти "еси" і нутро твоє хренове. Тому й проблем стільки маємо в державі - людей, а не членів, бракує... Палиці респект - це вчинок))))
Відповісти
Дай Бог йому мудрості,терпіння,сили справитися з клятими сепаратюгами.А Коломойському респект і повага!!!
Відповісти
може донецьк луганськ. дніпропетровськ одесу об'єднати в єврейську республіку? побачимо результати коломойського і його діяльності а потім будемо хвалити. привикли ще нічого не зробили а медалі повісили
Відповісти
Хто масово підкуповував членів виборчих комісій?Хто один з найбільших прогульників в ВР? Хто голосував за харківські угоди?Хто голосував за довіру уряду Азірова?Хто приймав участь у засіданнях ВР поза сесійною залою разом з ПР? Хто відсиджувався по Швейцаріях під час Майдану?Хто навіть не звернувся до мешканців міста,коли Луцьк поставав?Хто виліз,як з нори,коли бандюкович втік? ПАЛИЦЯ! І хтось ще зараз може його вихваляти?
Відповісти
Я написав правду, але вона коле в очі. Між тим, я зовсім не обмовився про те, що Палиця нічого не зробив для громади, а робота голови міста, справді чорнова - не панська. А про депутатську групу, яку ніжно назвали інші депутати-опоненти "Корупційним Луцьком", нічого доброго сказати не можна. Вони гальмують рішення за землю в парку, роздану під забудову людям, серед яких є два депутати міськради, скрізь вони виступають маріонетками. Тому наголошую: мій опонент по коментарю навіть не член, а щось середнє між членом і заднім проходом.
Відповісти
Погоджуюсь з позицією про те, що у нинішній ситуації зі сторони Палиці це подвиг брати не себе таку відповідальність. Сподіваюсь, що це допоможе нинішній Україні. На цей період олігархи потрібні країні.
Відповісти
Палиця ставленик Коломойського. А Коломойський робить ставку не на Юлю, а на Порошенка. Його і підтримає на виборах.Юльку шкода, може, щось і змінила би. А так знову все купується і продається.
Відповісти