Стильний Луцьк. Портрет дня: Галина Падалко

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Галина Падалко
Галина Падалко, студентка, 18 років

Сьогодні вашій увазі пропонуємо стиль одягу активної студентки та телеведучої Галини Падалко. Також ця дівчина грає на гітарі.

Щодо свого одягу каже, що зазвичай носить стиль кежуал: «Штани, шорти чи спідниці з сорочками і жакетами – це зручно, але досить часто доводиться віддавати перевагу діловому стилю. А ще я шаленію від стилю етно. Маю 8 вишиванок та багато етно-хусток. Полюбляю компонувати їх з сукнями, спідницями».

Дівчина ділиться, що одягається залежно від події: на кожен день обирає зручність, на сцену – яскравість, а на зустрічі стриманий і діловий одяг. Вважає, неважливо що ти одягаєш – головне, щоб це було стильно і оригінально. Галина навіть багато одягу собі шиє або перешиває.

Еталоном же стилю для себе Галина обрала співачку Ріанну: «У неї завжди мега оригінальний манікюр і зачіска, образ стильний і яскравий. Це просто МЕГА!».

На фото дівчина одягнена у куртку DENIM CO, сорочку, штани, взута була у ботильйони (без марки, бо пошиті на замовлення).

З аксесуарів в образі помічаємо хустину, яка дісталася Галині від бабусі, окуляри RAY BAN. Також окремим аксесуаром на руках можна відокремити патріотичний манікюр, адже таких прикрас як браслети чи годинники дівчина не носить.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Найцікавіше, що є в образі – це манікюр. Хустка гарна, але не з цього образу. Єдине, що модне – це сумка з великою, округленою формою на дві ручки.

Сумка ділова, стильна. Варто зауважити, що така шкіряна куртка не в тренді. Взуття також зараз не модне, але до нього стильно підгорнуті джинси. У даному образі, коли сорочку заправляють у джинси, то потрібно одягати пасок для повного завершення.

Загалом же сказати, що look продуманий, стильний і модний не можна.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 76
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну тако собі - Сенкевичівка or Турійськ
Дівки, юнь і молодь,квіточки і принцеси 18 років - чому ви робите з себе старих шухляд оцим екстрім-мейкапом?
Кров з очей...........
Відповісти
"- Ну й разумний!
- Аж страшно".
Відповісти
Оце то Дідух сьогодні і видала, гееее, не в гуморі відать, але молодца, погоджуюсь. Дівчина гарна, але не стильна, і не модна. Ну про інше говорити не будемо, бо це рубрика про стиль! А Дідух плюсік однозначно
Відповісти
Дивився і гірко стало на душі. А де жіночість, чарівність, лагідність в рисах обличчя, що робить жінку Жінкою? Замість цього - в обтяжку штаниська, демонстрація зубів і ще чогось, грубість, вульгарність - від підошв взуття до манери сидіти на парковій лавці... З нашого життя відходить Жінка. Матір Божа, Свята Богородице, врятуй нас від таких "телеведучих"!
Відповісти
"Бруки должны как труба стоять. Не так поставите — физиономии уже нету".
Відповісти
а мені сподобалася дівчина.
Відповісти
І МЕНІ
Відповісти
Образ стильний і неординарний. Дівчина гарна і позитивна, від її коментів віє енергією та життям. Враховуючи складну економічну ситуацію в країні вважаю, що й так добре, що хтось гарно вдягається. Не всі собі можуть дозволити вдягатись по бутіках у все супер брендове.
Відповісти
"- Главное у человека не деньги, а натурально - хворма! Вченость! Потому ежели человек вченый, так ему вже свет переворачивается вверх ногами. Пардон. Вверх дыбом. И тогда когда тому одному, которому, невченому, будить белое, так уже ему, вченому, которому, будеть уже, как, нуу..- Зеленое?!- Нет! Рябое!!!"
Відповісти
А Дідух сама завжди супер пупер круто одягнута? Пам'ятаю,як вона вдягалась років 5 назад, а тут раптом прям Андре Таном стала.
Відповісти
За тих 5 років нічого не помінялось, як напялить щось саморобне, пострапане, поскачуване або просто ніяке,то страх, а думає, шо модно дизайнерське. Ну то таке, мова про дівку, дівка гарна
Відповісти
Наша справа коментувати стиль дівчини, усі 5 років тому були іншими, зараз Дідух виконує свою роботу оцінюючи луцьких стиляг, для вас старається, щоб щось для себе можливо винесли і ідею якусь вхопили а не обсирали і моделей і модельєрів
Відповісти
Стиль - це бути в тренді? Маячня! Дідух гонить! Фото експерта в студію. Дівчина стильна!
Відповісти
Дідух не гонить. Дідух - це символ добробуту, багатства, духовного життя українців, оберега роду луцького від невігластва в частині стилю.
http://uk.m.wikipedia.org/wiki/Дідух

- Вы меня понимаете, Проня Прокоповна?
Відповісти
Навесні, на Комоїдицю (також як "масляна") Дідуха спалювали, на знак закінчення зими.
Відповісти
кісточки на ногах гарні
Відповісти
"Come here baby, yeah
You sexy motherfucker
Come here baby, yeah
You sexy motherfucker".
Відповісти
Стиль - "бути в тренді"? "Експерт" гонить! Стильна дівчина, а фото "експерта" просимо в студію!
Відповісти
Знов вимагають фото. Ви точно не з СТБ? Екстрасенси справді хочуть допомогти?
Відповісти
Вульгарно виглядаєте!
Відповісти
невже ще і на фіз-маті вчиться?
Відповісти
Анна Дідух... Як мило...
Це ця людина говорить мені і половині Луцька як вдягатись???

https://www.google.ru/search?q=%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B0+%D0%B4%D1%96%D0%B4%D1%83%D1%85&newwindow=1&sa=G&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=RsZrU4PGDM2DyAPcy4GYAg&ved=0CCcQsAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=05CW2D8_8lKJJM%253A%3BrUvHOUKmDTok7M%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.simya.com.ua%252Fimages%252Farticles%252F04-01-Diduh_210.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.simya.com.ua%252Farticles%252F47%252F8053%252F%3B210%3B170
Вибачте, але я, мабуть, "не панімаю шота в етой жизні"... :'(
Відповісти
Ото вже й видерла статтю 2008, зараз на вилиці 2014
Відповісти
А з того часу мало шо помінялось, а особливо там комєнт правдивий
Відповісти
Дизайнер,модельєр-має бути що в 1999році,що в 2025 році одягнутий так,щоб ніхто потім "не підкопався"!!!
А якщо людина 5 років була одягнута у несмак, то що змінилось зараз? Екстрасенсорні здібності у людини взялись??? Не смішіть)
Дівчина-нормальна, джинси нормальні, проте взуття-реально несмак!
І бути у тренді та мати стиль-це зовсім різні речі..., суттєво кардинальні. Можна бути у тренді, але чи у цьому є стиль???
Відповісти
Ото заїлась, правда очі коле, а стилю і смаку НЕМАЄ. Одне кривляння. Замість того щоб зробити висновки, Галя сидить і вивчає біографію Дідух.
Відповісти
Ніяк, нічого неординарного чи цікавого в стилі дівчини не бачу.
Відповісти
Повністю згідна
Відповісти
Подивився ті дідухфото. Разразі мєня гром...
Відповісти
Йохохо і бутилка рома.
Відповісти
Їй на вигляд 30 років! Я в своїх 28 виглядаю більшою малявкою. Чим їх кормлять?!!
Відповісти
Кормлять пісним майонезом.
Відповісти
В шоу-бізнесі всіх майонезом кормлять.
Відповісти
Зачем цей дєтскій пафос на фото? Галино ви вже почали змивати ваші кубометри тоналки це +, бо вам не іде стиль 30 літньої. В основному більшість думки що вам за 30 а коли побачать мову і поведінку то враження що 5 рочків, якось старайтесь дотримуватись чогось одного!
І ще, критику потрібно вміти сприймати інакше не варто було іти на цю рубрику.
Відповісти
Ачкі "RAY BAN" це шота з чємта до цієї хустинки)
Відповісти
не такою має бути справжня жінка-українка
Відповісти
Чоловіче, а якою має бути справжня жінка-українка? І що не сподобалось?
Відповісти
Галю, підростеш -зрозумієш
Відповісти
Чоловіче, ти Овен по гороскопу? Чи справді тяжко відповісти на пряме запитання?

А желєзний аргумєнт - підростеш-зрозумієш - залиш своїй мамі.
Відповісти
Ні, Лев. Відповідь - нижче. Галю, до речі, тобі до Каті Осадчої ще ой як далеко
Відповісти
Галя Падалко: я, мабуть, "не панімаю шота в етой жизні"... :'(
Підростеш зрозумієш.
Відповісти
Хустина дісталася Галині від бабусі, а окуляри RAY BAN від дідусі, який шматував ускоглазих в джунглях Камбоджи. Це при умові що окуляри - оригінал.

Але напевно так воно і є. Всі ж знають що в Луцьку на кожному кроці продаються лише справжні Ray Ban.
Відповісти
ЩО ЦЕ ЗА МАТНЯ В ГАЛІ. ДЖИНСИ УЖАС.
Відповісти
- Теперь у нас есть деньги и будет краля-Галя.
Відповісти
Безвкусица и позёрство.
Відповісти
Ну, невже ми так і не побачимо у цій рубриці жіночної, ніжної, харизматичної пані. Ну, скільки ще ви будете нам показувати дівчаток з агресивним макіяжем, вкороченими штанцями (бо ж так модно зараз). Ну, невже перевелись справжні, зрілі жінки з гарними ногами у туфельках на тоненьких підборах, у сукнях
Відповісти
Чоловіче, то ти признаєшся чи ні які в тебе ідеали? Назви хоч пару для прикладу. Бо щось не зрозуміло кого ти тут хочеш побачити?
Відповісти
"...зрілі жінки" - Ви маєте на увазі Нелю Штепу?
Відповісти
Маю на увазі впевнену у собі жінку, яка чогось досягла у житті, а не різну школоту із секонд-хенду
Відповісти
Прикро, але напевне не побачимо. Бо Tina Turner ніколи не приїде в Луцьк.
Відповісти
Sorry man. Тільки що говорив з Beyonce, то каже що найближчим часом не приїде в Луцьк.
Відповісти
Бачу почерк Галі... То, кажеш, Ріханна тобі подобається?
Відповісти
Вмовляв Аллу щоб приїхала в Луцьк, але вона каже: "я занадто зріла і не така вже харизматична щоб суткі в потязі калататись, здоров'я вже не те".

Може просто фотки вислати?
Відповісти
подумаєш що не модно...гнатись за модою не треба, їй комфортно хай носить, я теж і півЛуцька носить кожанкі і такі ботильйони, і інколи можна заправити без поясу рубашку, як на мене дівчина одягнена зі смаком і МОДНО!!!...мак'юр РЕСПЕКТ!!!і так молодець 18 років а вже щось має у житті і думаю не зупиниться на досягнутому, в дівчини малий запас практики, але ви ще всі її взнаєте і про не почуєте.
Галь, я тебе не знаю, але пару раз бачила на відео і в університеті, тут всі знатоки які ходять в дорогущих "шмотках" і шарять в моді)))
А ти походу і так кльова, без тих "шмоток")))
Відповісти
Невже в університеті не навчають грамоти? Добре, що ти хоч знаєш, яке значення має слово "манікюр"...
Відповісти
А можна ссилку на відео, де Галя кльова і без тих "шмоток"?
Відповісти
http://vk.com/video139942297_166531457
Відповісти
Правильно, навіщо ті шмотки, знімай їх скоріше і на фотосесію.
Відповісти
Парочку роликів відзняла і вже вважає себе телеведучою, чи не занадто голосно про це сказано??? Люди довго професійно навчаються цій професії, а не як Галя, на фіз-маті!!!
Відповісти
Скільки пафосу і самолюбства, а стилю не має.
Відповісти
Часто бачу цю дівчину біля університету, на всяких відео...
Завжди вдягнута дуже стильно, яскраво, а тут напялила на себе якусь дєрєвенщіну, для чого? Галю, зніми це!!!
Відповісти
Мені все сподобалось в образі. Взуття саме таке, на грубому каблуці, і має бути до шкіряної куртки. Легінси на її файних ніжках теж добре виглядають. Косинка гарна, додає живості і весняної радості за рахунок квітів. Ну сумку сюди б трішечки соліднішу, але то вже питання фінансів.
Відповісти
їй 18 років?
Відповісти
Образ не продуманий, сумка не модна, хустку так вже не носять, а куртку навіть коментувати не хочеться.
Відповісти
за те,вона так гарно співає,до мурашок)
Відповісти
Дуже, ну дуже яскрава особистість... В неї велике майбутнє. Люди, ви такі злі, просто не заздрість їй, і все)
Відповісти
от читаю Ваші відгуки, всім подавай жінок у сукнях. але коли подумати , і проаналізувати дану рубрику, то більшість тут героїв у повсякденному одязі. Є багато елегантних жінок, дівчат і у брюках і у сукнях. Не всі можуть дозволити собі надто часто , а особливо по погоді одягати щось легке і жіночне. Я наприклад обожнюю сукні,і їх достатньо в моїй шафі, але є АЛЕ, і воно є у багатьох жінок, дівчат. Не всі можуть в залежно від ситуації, погоди, дня одягати сукні так само і я,як би ього не бажала ,коли холодно ,меі необхдно вкутатись щоб не застудитись, або по ситуації одягнути щось зручне. Як на мене "видіватись" для цієї рубрики це занадто. А якщо публіці потрібно саме це , то необхідно просто зробити: ми не зустріли когось на вулиці, а нам показали "найкращий свій гардероб" такі то...
Відповісти
Галя класна дівчина і справді класно співає, але просто не варто стрибати вище голови і нормально ставитись до оточуючих
Відповісти
Дуууже красива дівчина
Відповісти
от я одна не знаю і не бачила цю вашу Галю?)
не знаю як вам люди добрі але Дідух правильно сказала "ТАКІ шкіряні куртки вже не в тренді".. оці її плечі дивляться не гарно та і хустина там не в тему взагалі, а ботильйони за грубі до такого образу і разом з штанами дивляться не надто гарно..
Відповісти
Коли немає начинки, то треба обгортку зробити блискучо-безтолкову...
А Галі треба значить в собі щось міняти якщо реакція негативна...
Тепер моя особиста думка:
я цю особу знаю з середини і дуже добре - підступна, лукава, вискочка і не маючи ніяких знань
хоче показати, що чогось варта - ПРАКТИКА показує інше...
Відповісти
на вигляд справді 30 років... одяг не коментуватим, а тонни штукатурки явно зайві...
Відповісти
18 років?
Здалося, що 25 як льоду!
Ну а дівчина симпатична, тільки брови не сподобалися........ вдягнути в щось інше і буде стильною.
Відповісти
Та нормально вона вдягнена. Розумна і талановита...
Фото на фоні університету. Невже всі незадоволені її одягом на пари вдягалися в дизайнерські речі?
Відповісти