«Мій дід застрелив би вас на місці» - донецький шахтар волинському нардепові. ВІДЕО

«Мій дід застрелив би вас на місці» - донецький шахтар волинському нардепові. ВІДЕО
Під час програми «Шустер live» її учасник, шахтар Олександр Гуров заявив в очі народному депутату-комуністу Адаму Мартинюку, що той бреше.

Це сталося під час ефіру програми у п’ятницю, 9 травня.

Шахтаря підземної шахти «Росія» Олександра Гурова викрали і катували терористи , зокрема намагалися зрізати з плеча татуювання «Слава Україні! - Героям Слава!».

Гуров нагадав Мартинюку, як комуністи підтримали за так звані «диктаторські закони», які прийняла Верховна Рада 16 грудня, голосуючи за них «руками і ногами».

Ваше счастье, что мой дед мертвый. Но если бы он встал, у него бы рука не дрогнула – он бы вас застрелил на месте» - заявив шахтар Мартинюку.



Нагадаємо, Адам Мартинюк - волинянин, народився у селі Ветли Любешівського району.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
этого "шахтера" закопал бы очень даже глубоко....
Відповісти
вижу, нужна моя помощь. обращайся, вылечу
Відповісти
а яка історія вашого діда? повстанці повісили?
Відповісти
а вот в кого бы стрелял дед это большой вопрос
Відповісти
крім Мартинюка йому тут було б ще багато роботи. Та й Сталін Мартинюка розстріляв би
Відповісти
Мартинюк - це придаток Сімоньєнена, а разом вони уйобки які живуть за рахунок людей , тобто-паразити !
Відповісти
здихайте вже, ви всіх задовбали, горіть в пеклі.
Відповісти
помилку воправіть Волинь пост
Відповісти
Цей вилупок Любешівський вкрав гроші на реконструкцію райвідділу,а також кусок побудованої дороги до його Ветел. а ще коли був при посаді приїздив на двох машинах, які заганяли в гаражі Любешівського РВ, а службові машини ночували під небом, а загалом то комуністичне падло. ;)
Відповісти
Треба заборонити вїзд на територію Волині цьому вилупку! Це не вилинянин. це просто якась огидна потвора! КОМУНЯКУ НА ГІЛЯКУ!!!!
Відповісти
это ряженый синяк.
как сказали наши ребята с Донецка его выгнали с шахты за пьянку ещё в январе и второго тоже. Для провокации их подобрал друг Юли, обиженный на Яценюка Волынец.
Так, что это просто один из элементов провокации и информационной войны.
По Станиславскому "Не верю".
Відповісти
при комуняках хоч пожили а тепер що зробили свободівці і ще не скоро закінчиться цей хаос
Відповісти
Наболіле.... Я думаю, що більшість також хотіла це сказати йому в пику, а ще плюнути йому і шуфрічю.
Відповісти
кабанє воно завжди кабанє - бидло...
Відповісти
комуяку звичайно на гіляку, але чому ніхто не озвучує основну інформацію,яку розказав боєць АТО на цій передачі у Шустера,про те,що наші бійці озброєні на багато гірше терористів,не мають відповідних бронежелетів і половина з них не має надійних касок, крім того нема засобів нічного бачення, хоча більшість операцій проводиться вночі.
За словами цього відважного військового один терорист може протистояти 6 нашим бійцям саме за озброєнням і захистом.Чому путлеру і янику не шкода грошей,щоб озброїти своїх бандюків до зубів, а наші не можуть виділити на озброєння наших захисників кошти. Олігархи і депутати - всі гниди, їх телеканали і сайти озвучують тільки ту інформацію, яку їм вигідно, приховуючи головне, що всі вони зацікавленні в затягуванні цього конфлікту і хочуть,щоб у цьому протистоянні загинуло якнайбільше патріотів і активістів, щоб і надалі ніхто не заважав їм доїти народ - контрреволюція триває.
Відповісти
Мартынюк абсолютно адекватный и доступный любешовец - не гоните на него ...
Відповісти
З луцька я не знаю шахтаря, а гниду мартинюка задушив би власними руками, хоч за життя курки на зарубав. Душив би і насолоджувався муками цієї падлюки.
Відповісти
"З луцька" викиньте. Перепрошую.
Відповісти
Мартинюк комуняцька скотина і злодій. Шахтарю респект. Одна єдина соборна Україна! Слава Україні!
Відповісти
Заборонити компартію, а всіх прихвостів судити . Смерть ворогам України !!!
Відповісти
ПОЛІШУКІВ ПРОСТО НА ВИБОРИ НЕ ПУСКАТИ І ТАКИХ ВАЛЯНКІВ В ПАРЛАМЕНТІ НЕ БУДЕ !
Відповісти
Любешівці, вам не соромно за цього відморозка? Чи ви затуркані. ЩО ВАМ НЕ ДО ТОГО?
Відповісти