Палиця назвав причину кривавих подій в Одесі

Палиця назвав причину кривавих подій в Одесі
Росія "практично не причетна до нинішніх подій на сході України", - каже голова Одеської ОДА Ігор Палиця.

За його словами, на сході країни йде «війна олігархів», які прагнуть зберегти свої позиції в регіоні, - пише Інформаційне агентство «Одесса-медиа».

Тому, на його думку, як тільки олігархи втихомиряться, ситуація у східних регіонах миттєво нормалізується.

Ігор Палиця повідомив, що вже зустрічався з російським консулом в Одесі і досяг взаєморозуміння. Він зазначив, що запросив «наших російських друзів приїжджати відпочивати в Одесу», яка, на його переконання, знову буде мирним привітним містом.

«Просто росіянам необхідно пам'ятати, що ... якщо вони люблять велику Росію, то повинні з повагою ставитися і до великої України!» - сказав він.

Губернатор переконаний, що ніяких кардинальних протиріч між Росією і Україною немає.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нічого.
Як виведуть феесбешники серед ночі в кайданках, та з ліжка і в буцегарню, іншої заспіває.
Відповісти
Може олігархів пора втихомирити ?
Скільки ще повинно загинути українців через їх ненажерливість ?
Відповісти
поддержу
Відповісти
Нужно еще отметить, что причина трагедии в Одессе целиком лежит на пророссийских олигархах, им выгодна дестабилизация в регионе, они консультируются в Москве о дальнейших действиях, им нужен срыв выборов.
Відповісти
Запроданець Москви. Цы слова Палицы доводять, що Бєня Коломойський з Палицею домовився з москалаями і Путіним про поділ України. Віддадуть Росії Луганськ і Донецьк, а решту території захопить КОломойський з бандою. І будуть щороку вдвічі збільшувати статки як Ахметов.
Відповісти
Ти хворий??? Стільки як Коломойський дає грошей.ю то це домовились з Росією??? От Ахметов реально домовився, а Бєня- КРАСАВА
Відповісти
А ми думали Майдан... А ми всього-на-всього дрібна рибка у цьому безмежному океані брехні. Не здивуюсь, якщо й розстрілювали хлопців "наші", тому що набридло виходити на сцену, а люди ніяк розходитися не хотіли. Ех, якби ж відмотати час назад: і хлопці живими б лишилися, і Крим був би з нами...
Відповісти
У бійців АТО на сході України стріляють кулями, від яких не захищають їх бронежилети та каски.

Про це в ефірі «Шустер live» розповів один з бійців АТО, ім’я та зображення якого було приховано, передає УНН.

«Ми воюємо проти дуже «заряджених» бойовиків-професіоналів. Однак, нажаль, наше матеріально-технічне забезпечення на низькому рівні. В нас нема окулярів нічного бачення, немає тепловізорів, а в нас операції проходять вночі. Тяжко воювати і я надіюсь, що мене почують і в уряді і люди, які мають фінансові можливості, аби допомогти», – зазначив боєць повітряно-десантних військ.

За його словами, в розпорядженні учасників АТО є броня і каски 4 рівня безпеки, але вони рятують лише від куль калібру 45, а стріляють по ним «7,62» від яких ці бронежилети не спасають.

«Нам потрібна броня класу 5-6. Каски не стальні щоб були», – звернувся до влади боєць.

Він ще раз підкреслив, що на сході проти них воюють професійні бійці, які через своє матеріально-технічне оснащення можуть іти один на 5-6 бійців АТО.

Нагадаємо, як повідомляють медики, сьогодні в ході антитерористичної операції в Маріуполі семеро людей загинули, ще 39 отримали поранення і доставлені в лікувально-профілактичні установи міста.
Відповісти
то ж по номеру 565 вже багато грошей назбирали. а чому нічого не купляють???????????7
Відповісти
Відповісти
ПАДЛИЦЯ В НЕАДЕКВАТІ. ЦЕ ОЛІГАРХИ ПОСТАЧАЮТЬ ВАЖКУ ЗБРОЮ СЕПАРАТИСТАМ ? ЧИ МОЖЕ ОЛІГАРХИ ЗДІЙСНЮЮТЬ АНТИУКРАЇНСЬКУ ПРОПАГАНДИСТСЬКУ КАМПАНІЮ В ПАРАШИНСЬКИМ ЗМІ? А МОЖЕ ОЛІГАРХИ СЛОВАМИ ПУТЛЄРА ВВОЕЛИ В КРИМ ВІЙСЬКА, НАГЛО БРЕШУЧИ ПРО ЇХ ВІДСУТНІСТЬ ? ПРО ЩО ПАДЛИЦЯ ДОМОВИВСЯ З ПАРАШНИМ КОНСУЛОМ ? МОЖЕ ПРО ПОСТАВКИ НАФТОПРОДУКТІВ ДЛЯ СВОЇХ ПІДПРИЄМСТВ ЗА ДЕМПІНГОВИМИ ЦІНАМИ В ОБМІН НА ПОЛІТИЧНУ ПІДТРИМКУ КРЕМЛЯ ? ЧМО ПРОДАЖНЕ
Відповісти
Сам ти что!!! Люди щось роблять, навіть якщо і домовились про шось. Але там зараз тихо. А ти хер тільки і сидиш тут і паклюжиш людей які щось хочуть зробити
Відповісти
Он тока со Швейцарии и еще не вкурил, что здесь происходит, думаю долго он в Одессе не задержиться.
Відповісти
Хто вірить цьому підніміть руку?
Відповісти
сколько рук вам поднять?
удивил Палица. думали, чмо, оказалось, способен правду сказать. видимо, Беня свое уже взял.
Відповісти