Опублікували програму відкриття «ПортCity»

Опублікували програму відкриття «ПортCity»
В інтернеті опублікували погодинну програму відкриття торгово-розважального центру "ПортCity".

Її завантажили на сторінку центру в Facebook.

"17 травня о 12:00 відбудеться відкриття ТРЦ "ПортCitу"! На відвідувачів чекає цікава розважальна програма, різноманітні конкурси, розіграші подарунків, зірковий концерт та святковий феєрверк", - повідомили в центрі.

Як відомо, під час урочистості виступатимуть гурти "Скрябін" та "Lama".


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Пир во время чумы! Каждый день люди гибнут , а тут ...
Відповісти
А в нас всі люди дуже "віруючи", Ви не знали? Для них існує тільки певна група патріотів, пам'ять яких священна, а всі останні, в тому числі невинні люди, що гинуть на сході країни, це не перешкода святу. Що тут скажешь? Єдина країна...На ділі...
Відповісти
Поліщуки діставайте гроші з матраців і вперед тратити, жиди вже для вас все підготували з маржою 200-500%
Відповісти
а в маріуполі вже всьо? приплилі у порт того сіті?))
запустили туди росіян (карі, Oodji, Centro наприклад) гроші з нас на кацапську армію збирати.
Відповісти
Усі патріоти, котрим не байдужа доля України-бойкотуймо цей "пір во врємя чуми"!!!
Відповісти
що кацапи не бояться свої мережі сюди заводити...
а наші олігархи їм підігрують.
Відповісти
Цікаво, а знижки на сексуальні послуги для пенсіонерів будуть?
Відповісти
коли ви вже нарозважаєтесь тварюкі , в країні людей вбивають кожен день,а Еремеев кармани набиває
Відповісти
така змістовна стаття
Відповісти
Неадекватність коментаторів вражає. Ця "чума" може тривати до кінця нашого життя. Росія ніколи не змириться з існуванням справді незалежної України. То давайте назавжди оголосимо жалобу. Навпаки вбачаю у цій події позитив. На сході зараз не до відкриттів, вони нищать усе, що було відкрито раніше. А ми можемо бути прикладом для мешканців Донбасу. Можливо, це протверезить декого.
Відповісти
Повністю підтримую!
Відповісти
А Вмм не здається , що такий приклад може навпаки підтвердити підозру, що на Заході країни східняки никому не потрібні? Замість того, щоб вийти на мітинги проти війни (нехай краще поганий мир, ніж добра війна)ми влаштовуємо розтягання громадних прапорів за єднання і влаштовуємо грандиозні шоу с піснями і фєерверками. Хто ж після того повіртить в те, що Захід і Схід разом? Якщо Ви рахуєтете, що війну на Сході ведуть російські військові, а мешканці страждають, то для чого такі веселощі?
Відповісти
А ти не дивись 1+1 а заїдь до Сходу і скажи, що ти Лучанка. Буде цікаво дивитись репортаж Стогнія про тебе. От такий цей Схід загадковий.
Відповісти
В мене, на відміну від Вас, немає ніяких ілюзій на рахунок того, як до мене- мешканки Луцька будуть відноситись там, на Сході. Але їх там вбивають, навіть мирних! І більшість тих, кто вбиває, на жаль, з нашого регіону. Але це лицемірство і сюсюкання: які ми західняки мирні і добрі, вже набридло! Спробуй тут слово перек скажи, розірвуть! І це я ще не за Путіна, а просто пацифістка!Але я вже ворог нації!
Відповісти