Луцького депутата-кнопкодава висміюють в листівках

Луцького депутата-кнопкодава висміюють в листівках
Депутата Луцької міської ради Миколу Яручика висміюють в листівках.

Як відомо, під час сесії міськради в квітні він проголосував за депутатів Анатолія Пархомюка та Євгенія Ткачука.

Такі дії не сподобалися громадським активістам міста, які створили листівку про депутата-кнопкодава. Про вчинок обранця громади вони збираються повідомити і його виборців.

Як відомо, раніше "у приціл" активістів потрапив Василь Гриб, який голосував за свого колегу Аскольда Пекарського.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодці.
Відповісти
Вибори почались, комусь заплатили, щоб облити брудом.
Відповісти
Десь мав одружуватись, але щось затихло. Чи наречена знайшла іншого?
Відповісти
от так вірно вірно..висміюйте того кнопкодава ....корнішона !
Відповісти
Кажуть йому вчора люлей на ГПз вальнули троха
Відповісти
То не йому, а Женіку. До речі то два толкових депутата у нас, чесно !!!
Відповісти
в парку діляночку відтяпати , за злодієм горгутом оборону держати і т. д . чеснот не перещитати.
Відповісти
на обласній за "салютом" теж діляноску відтяпали від двору та магазин приліпили, чєєєсні такі))
Відповісти
Ви себе послухайте - Толкові депутати. В Україні такі речі не сумісні як депутат і толковий. може бути толковий лікар, вчитель - а депутат то підарюга 99% і гнида яка статки свої примножує або біднота яка хоче їх заробити
Відповісти
А що про Нікалая шури - мури з вашими працівниками тут писати не можна? Чому видалили про Воскресенську??? Все місто й так гуде про них (
Відповісти
вона на пості не працює кагбе
Відповісти
а про шури-мури інфа вапшє то НЕдостовірна )) так що пане чи панянко нема кому і про що гудіти ))) займіться ділом
Відповісти
Він мені кльовий ))))
Відповісти
Ага і білборд, ПРИВІТ ЖОВТОК - ПРИВІТ БІЛОК! Захарили вже, дивитись протівно. Тільки дітей лякати)))
Відповісти