ПортCity зсередини. ФОТО

Торгово-розважальний центр «ПортCity» офіційно відкриється у суботу, 17 травня.

Наразі ж у пропонуємо переглянути інтер’єр центру у фото.

На першому поверсі «ПортCity» – бутікова галерея. На другому – бутіки, арена для роликів та ресторани, пише Слово Волині.

На третьому – більярд, боулінг, караоке, кінозали та інше.







































Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ПортCity
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
але й то вже класно
Відповісти
Йой, ото вже й понавиробляли як за границею! :-)
Відповісти
Ти турок, в Україні таке вже не в новинку. В багатьох містах вже декілька подібних закладів. Ось і за Луцьк взялись.
Відповісти
Місце для викачування Грошей з Полішуків))))))
Відповісти
тебе туди ніхто й не кликав!!!
Відповісти
типу підколов?)
Відповісти
Мені одному здається що місця там зовсім мало особливо де стоять столики !!!!! Жах !!
Відповісти
Непогано, але майже всі назви ато англійські ато російські...якісь сільські задрочки.
Відповісти
Попросіть перекласти вам назви магазинів і брендів, бажано на одязі бирки теж, бо ж не українською йопта
П.с. Що таке "ато"?
Відповісти
а мир кожи и меха ?
Відповісти
мир рожи и смеха))
Відповісти
чомусь я на це теж звернула увагу :)
Відповісти
"Мир меха и кожи" - розоряться вони там.
Відповісти
Мені дуже гарно те все. Я з полісся сам. Вперше в місто приїхав. Шукаю роботу, дівку, і де жити.
Відповісти
О,прікольно
Відповісти
А як там з пожежною безпекою? Хабар у Києві прогорів, а такі гроші дають на лапу тільки у випадку, коли все зовсім далеке від бажаного. Чи є дозвіл на експлуатацію? Чи може будемо ризикувати життями відвідувачів?!
Відповісти
А в ЦУМ не страшно ходити - після пожежі?
Відповісти
Хто всяку гидоту пише дайте собі слово і дотримайтесь його не ходіть в ПортCity! Щось не подобається? Ваше місце на базарі продуктовому там одні естети
Відповісти
Та вони перші туди побіжать!
Відповісти
З фото думка, досить не погано, схоже на Польські торгові центри, думаю приживеться, успіху команді
Відповісти
а фактично - нічого нового.
як правило, великі мережі спочатку тарять свої бутіки в містах-мільойнниках, а вже потім товар зливають на "перефірію".
тому чекати чогось "вау" не варто. ну і стосовно брендів - в порівнянні зі львовом сюди не прийшли досить відомі мережі, а це вже про щось говорить.
роледром розвага не унікальна, цікава хіба що взимку, коли на вулиці не покатаєшься.
кафешки спочатку своє візьмуть, але теж одні піци, піци, піци...за півроку стануть нецікаві, хіба що молодь буде взимку висіти, щоб по вулиці не ходити.
на мій погляд, ходити у ТЦ будуть, але не купляти точно не так активно, як сподіваються комерсанти, більше щоб вбити час та сховатись від непогоди.
кіно - конкуренція адреналіну теж сумнівна, фільми навряд чи будуть повторюватись.
ну і адреналін має спортивно-активне спрямування, а порт-сіті - пасивне.
а головне - висока оренда робить дорогими послуги і товари, а це не на часі.
Відповісти
згідна з вами . розумне пояснення
Відповісти
Нормально. Головне,щоб ціни в адекваті були. Розпродажі постійні та кращі марки прийшли у Луцьк...
Дещо є непогане, а дещо-стандрат.Нічого особливого.Але полішуки купуватимуть))) Бо ж магазін=)
Відповісти
Аби провокацій там завтра не було...
Я краще піду на тому тижні, на тих вихідних!!!
Відповісти
класно! Завтра туди обов'язково навідаюсь
Відповісти
Молодь жаліє що немає McDonald's
Відповісти
Люди не мають за що нормально харчуватися, одягатися і лікуватися, а ви будуєте оту фігню... да навіщо воно потрібне, краще б побудувати дитячі садочки, яких катастрофічно не вистачає, або як маєте так багато грошей то допоможіть інвалідам, багатодітним і пенсіонерам. ГАНЬБА!!! Скоро ваш бізнес піде "під три чорти"....
Відповісти
Українська жаба!!!
Відповісти
Фіалка права. Вивчай " Капітал" і все буде ясно.Закони економіки діють незалежно від соціально-економічних формацій.
Відповісти
не жаба, а правда
захлинетесь ви на тому світі тими грошиками, коли люди не мають за що жити, кацапські рублі вам краще, бо ж марок кацапських більше неж європейських, так до вас "побігли"=))вони ж бо. а до бєні побігли б,а ви подавитесь по тюрмах,дай Боже!
Відповісти