У Луцьку вшанують річницю депортації кримських татар

У Луцьку вшанують річницю депортації кримських татар
У Луцьку громадськість вшанує 70-ту річницю депортації кримськотатарського народу, яка забрала життя майже половини корінного народу Криму.

Про це повідомили у прес-службі Луцького Євромайдану.

Захід пройде у неділю, 18 травня, о 12:00.

Так, на Замковій площі відбудеться покладання квітів до Пам’ятника жертвам політичних репресій.

У заході візьмуть участь переселенців з Криму, зокрема, кримських татар, які нині мешкають у Луцьку до Дня депортації кримськотатарського населення.

Опісля о 13:00 вже пройдуть офіційні заходи місцевої влади.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ваняни приплелись до депортації татарів?
Відповісти
А хто такі ваняни?
Відповісти
таким як і полішуки до Луцька
Відповісти
Зараз виявиться, що гузьо потомок кримських татар, і справжня його фамілія Гузаїнов.
Відповісти
ні,клімчук,палиця, єрємєєв та романюк))),а івахів і мартиняк-це нелюди, краще 5000000000000татр ніж таких як ви!!! тролі тупоголові та бездушні!заплюйтесь тими грішьми,подавіться!!!НА ТОЙ СВІТ ЗАБЕРЕТЕ ЇХ!!!
Відповісти
Вже пора відкривати рахунки для допомоги всім вищеперерахованим. Отримувач гузаїнов (гусь)
Відповісти
обідно,шо не ти троль)))да?))),що ти не отримуватимеш?)))аха ха, захлинись жовчу!
Відповісти
Для того, хто пише "компліменти" для депутатки.
Ти на себе мабуть вже давно не дивишся - бо не співпадають
два образи- те, що ти про себе думаєш і те, ким є насправді.
Відповісти
От дибіли!!!!Вам яке діло???? шо за коментарі дибільні
Відповісти
у відповідності форми і змістуадекватності панунці, яка депутатка...
Відповісти
Може тут деяким невідомо,але на сьогодні ,дуже багато кримськотатарських сімей перебуває в луцьку.так що піти і підтримати їх,повинна кожна нормальна людина
Відповісти
Українці мають татарську кров,тому і хлопці та дічата чорнобриві ,слов'янська раса русява.
Відповісти
А голова ОДА буде в Порт сіті з Клімчуком, Госопди,що Вам 3 майдан зробити????Чи Ви забули хто Вас туди привів???
Нащо той Єрєємєв вам??? Вам не соромно???З ким на одній сцені стоїте? Я б звільнилась з його структур,якби у такий час працювала там, а тут...після всього на одну сцену...
Краще б підтримкою реальною татар зайнялись...
Відповісти