«Дикі» децибели, море народу і зоряні гості: як у Луцьку гуляли під «ПортCity». ФОТО. ВІДЕО

«Дикі» децибели, море народу і зоряні гості: як у Луцьку гуляли під «ПортCity». ФОТО. ВІДЕО
Відкриття торгово-розважального комплексу «ПортCity» у Луцьку відзначили концертом. Хедлайнерами стали Lama та «Скрябін».

Дійство відбувалося на площі перед комплексом в суботу, 17 травня.

Цікаво, що місця, щоб розмісти усю публіку, не вистачило. Тому частині глядачів довелося стояти на тротуарах проспекту Соборності.

Всередині «ПортCity» також було людно, тому організатори залучили велику кількість охоронців. Людей на ескалаторах пропускали «порціями», щоб не створювати тисняви.

Чимало відвідувачів, що вперше мали можливість зайти до торгово-розважального комплексу, мали можливість покататися на роликах, посидіти у кафе чи пройтися по бутікіах. Було і чимало «зівак» які просто хотіли подивитися на внутрішній дизайн закладу.

Самі ж акціонери групи компаній «Континіум» під час концерту з нагоди відкриття сиділи в одному з кафе комплексу разом із очільником одного із силових відомств Волині.

Після 19:00 виступали «ОТ Vinta», Олег Винник, Lama та «Скрябін». Оскільки за визнання одного із учасників «людей було дуууже багато», щоб дійти до сцени, доводилося трохи «попрацювати ліктями». Станом на 21:00 навколо «ПортCity» зібралося кілька тисяч людей.

Між виступами ведучий кидав у натовп кульки, зловивши яку, глядач мав вийти на сцену та отримати подарунки. Серед них - сертифікати на різні послуги та товари у магазинах комплексу.

Не обійшлося і без політики. Після виступу «Скрябіна» соліст Андрій Кузьменко запитав у оператора телеканалу «Аверс», чи зняв той увесь концерт, а потім попросив надіслати касету Путіну, мовляв, народ, що вміє так веселитися, він точно не переможе.

Водночас багато лучан, які не прийшли на концерт, скаржилися на надто гучний звук від концерту - від нього не рятували ні кілометрові відстані до сцени, ні щільно закриті вікна. Концерт добре чули й у селах під Луцьком.

Після концерту на маршрутки, які їдуть через проспект Соборності, чекав справжній «армагедон» - тиснява, яку нечасто побачиш у «час пік».

Частина глядачів, як ішли від «ПортCity» у бік РАЦСу, рухалися просто проїжджою частиною, заважаючи руху автомобілів.

Скрябін співає коломийки (відео Patrick Krutiy)








(відео Петро Скіп)


Співає Олег Винник (відео Василини Рудяшин)



Фото Маша Рыбалко (vk.com)
Фото Маша Рыбалко (vk.com)

Фото Маша Рыбалко (vk.com)
Фото Маша Рыбалко (vk.com)

Фото Маша Рыбалко (vk.com)
Фото Маша Рыбалко (vk.com)

Фото Маша Рыбалко (vk.com)
Фото Маша Рыбалко (vk.com)

Фото Маша Рыбалко (vk.com)
Фото Маша Рыбалко (vk.com)

Фото групи Я люблю Луцьк (vk.com)
Фото групи Я люблю Луцьк (vk.com)

Фото групи Я люблю Луцьк (vk.com)
Фото групи Я люблю Луцьк (vk.com)

Фото групи Я люблю Луцьк (vk.com)
Фото групи Я люблю Луцьк (vk.com)

Фото групи Наш Луцьк LIFE (vk.com)
Фото групи Наш Луцьк LIFE (vk.com)

Фото групи Наш Луцьк LIFE (vk.com)
Фото групи Наш Луцьк LIFE (vk.com)

Фото групи ЯНаш Луцьк LIFE (vk.com)
Фото групи ЯНаш Луцьк LIFE (vk.com)

Фото групи Наш Луцьк LIFE (vk.com)
Фото групи Наш Луцьк LIFE (vk.com)

Фото Yulia Misiura (vk.com)
Фото Yulia Misiura (vk.com)

Фото Yulia Misiura (vk.com)
Фото Yulia Misiura (vk.com)

Фото Yulia Misiura (vk.com)
Фото Yulia Misiura (vk.com)

Фото Yulia Misiura (vk.com)
Фото Yulia Misiura (vk.com)





Фото Іванки Іванюк
Фото Іванки Іванюк

Фото Іванки Іванюк
Фото Іванки Іванюк

Фото Іванки Іванюк
Фото Іванки Іванюк

Фото Іванки Іванюк
Фото Іванки Іванюк

Фото Іванки Іванюк
Фото Іванки Іванюк

Фото Іванки Іванюк
Фото Іванки Іванюк

Фото Іванки Іванюк
Фото Іванки Іванюк

Фото Іванки Іванюк
Фото Іванки Іванюк

Фото Іванки Іванюк
Фото Іванки Іванюк

Фото Іванки Іванюк
Фото Іванки Іванюк

Фото Іванки Іванюк
Фото Іванки Іванюк

Фото Іванки Іванюк
Фото Іванки Іванюк

Фото Іванки Іванюк
Фото Іванки Іванюк

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ПортCity
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
МОГЛИ Б І ГІМН В КІНЦІ ЗАСПІВАТИ..
Відповісти
це точно
Відповісти
ахахахахахахаахаххах
Відповісти
просто слів немає...робити такій захід веселощів в той час коли в країни гинуть люди...військові..й мирне населення..й тим більше не пройшов й рік по загиблим з майдану.....цю державу не перевчити в культурному плані...неуки й тормози..що сказати
Відповісти
Такі заходи потрібні для того, щоб скинути напругу. Якщо постійно зациклюватися на негативі, то ще гірше буде
Відповісти
Я також рахую що такі заходи потрібні, так люди гинуть, ми скорбимо, але наприклад після 6 місяців читання новин в мене появилась дипресія, так що якось розвіяти це треба і я думаю, що я не один такий
Відповісти
а давайте все просто ляжем и здохнем))))))
Відповісти
Скільки можна гундосити? А Бандерштадт свій смердючий ви чого не скасуєте через ситуацію в країні?
Відповісти
Пир во время чумы!!!
Відповісти
Время уклоняться, но как уклониться?
Уйти с этой зоны? Вырвать из себя провода?
А Роза Леспромхоза и Мария Подвенечная Птица -
Готовы отдать все, что есть, за билет
На Праздник урожая во Дворце Труда.
Відповісти
Турнір World of Tanks 7/42 тепер в Луцьку!

Хочете отримати масу позитивних емоцій, найти нових друзів, перевірити свої бойові навички, а також виграти призовий фонд? Тоді Ви на правильному шляху! Збери свою команду, можливо саме вона виграє турнір!

https://vk.com/tyrnir_wot_lutsk
Відповісти
ще б на віче стільки лудей було...коли вирішувалась доля українців....веселитись завжди встигнемо!
Відповісти
Було на різних віче багато людей, (у Луцьку пройдохи)намайданились - тепер війна в Україні... Проводьте віче і далі...
Відповісти
нам по..рать де і що до нас не дойдуть а дойдуть то поапуть та перестануть..шо вони не люди..
Відповісти
свої відпочивай..
Відповісти
А що ті віче дали? Бал Данильчука і Гузя!
Відповісти
молодци трк чудовий
Відповісти
ничого кращого вже в луцьку не побудують
Відповісти
ГІМН був про лисого володаря зі сходу.
не пройти не проїхати по закінченню дійства. всі хочуть бути першими. не тратуарів не світлофорів не існувало, хто як хотів так собі і йшов ( їхав )
молодці деградація пройшла успішно !!!!
Відповісти
Про що ви говорите!!!! Чудовий трк, кому не подобаэться вас н!хто не тяне туди!!! Людям потр!бно розслаблятись, чи треба сид!ти дома ! Н¡куди не ходити?!?! Для м!ста це крок в перед!!!!
Відповісти
а сиділи всі ті очільникив кафе браво яке вчора було закрите для відвідувачів


Відповісти
Як класно помічено! В "десятку"!
Відповісти
Вважаю, що цей магазинчик не буде мати майбутнього. Дарма було сподіватись на парк, дитячий майданчик ( який буде розвивати, а не зомбувати ), або якийсь культурний осередок для молоді. Ще одна позбавлена архітектурного смаку будівля, але гроші це святе, однозначно. Окремо велике " СПАСИБІ" пану Єремєєву за те, що він залишив прохід між своїми гіпермаркетами, який відкривається аж о 10 годині ранку. Так , от нагадую Вам шановний, що основна маса людей, які приживають поблизу ходять на роботу на 8 та 9 годину ранку. Тепер , як ніколи розумію , що слова плакату, який обходила три роки - " Вибачте за тимчасові незручності" звучить як насмішка, загалом як і все що Ви робите, начебто для людей..
Відповісти
Єремей - все для людей!!! Тільки чомусь його кишені поповнюються...
Відповісти
ну хто як,а я там зарядився великою часткою патріотизму,за таких гарних дівчат варто брати до рук зброю,а майдану я гадаю шану віддають парубки з оселедцями та татуюваннями на бедрах,загалом все було дуже культурно
Відповісти
Кому война,а кому мать родная!!! Пир во время чумы!!!Последние три фото,они не пойдут за свою Родину,им пох,главное шоу,халява,и где то там,и кто то там,но не они!!!Слава тем кто был на открытии порт сити.УРА!!!
Відповісти
Ти вочевидь теж не зі Славянска пишеш... Тому за інших не треба відповідати.
Відповісти
Противно читати ці коментарі!скільки можна обсирати??не подобається,ходіть на старий ринок,там явно не лохотрон!наше місто йде вперед,а не стоїть на місці,могли б і порадіти! Цікаво,що ви зробили,щоб були якісь зміни!??Ах,да,брудом тільки все поливаєте!І нарахунок архітектури «ПортСіті»,ті хто пише,що це безсмак,ніколи напевно не були закордом і не бачили їхні європейські шопінгмолли!А Єремеєв,построївши «ПортСіті»,дав змогу працювати і заробляти гроші 1000-м людей.. але ж вас хороша сторона напевно не цікавить!!
Відповісти
Той "перед" у яке йде ваше місто, чомусь схожій на зад (а точніше ж...опу)
Відповісти
Цікаво чим це??????дуже цікаво послухати!
Відповісти
за півроку всі наїдяться того портсіті і заспокояться.
батьки не дуже будуть туди дітей водити - бо це витрати і на кафе, і на розваги, і на кіно, і на "іграшку купи"...а це все гроші, краще не заходити. подеколи звичайний супермаркет з малими доводиться оминати через низьку викладку для дітей в прикасовій зоні.
молодь точно буде бігати в кіно, фаст-фуд, романтика, цьомки-бомки і т.д.
середній вік себе вже там не знайде, для них магазинів не має, все розраховано на вік від 12 до 35.
а от ходити як у музей точно будуть.
Відповісти
Дякую за такий чудовий ТЦ. Сьогодні вперше побував в ньому і появилась якась гордість за наше місто, що воно якось розвивається. Дуже сподобався інтер*єр. Все супер... А також непогані ціни. Надіюсь він буде розвиватися і буде популярний, а не так як загнив наш Адреналін.
Відповісти
Дякую за такий чудовий ТЦ. Сьогодні вперше побував в ньому і появилась якась гордість за наше місто, що воно якось розвивається. Дуже сподобався інтер*єр. Все супер... А також непогані ціни. Надіюсь він буде розвиватися і буде популярний, а не так як загнив наш Адреналін.
Відповісти
склади для себе список розваг у адреналіні і порт-сіті, може побачишь різницю.
адреналін - не торговий центр.
Відповісти