У Волинській ОДА – кадрові призначення

У Волинській ОДА – кадрові призначення
У Волинській державній адміністрації призначили нових посадовців.

Про це йшлося 19 травня під час оперативної наради в ОДА.

Як розповів голова Волинської ОДА Григорій Пустовіт, на посаду керівника апарату облдержадміністрації призначили Дмитра Дубняка.

Начальницею управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю стала Ольга Чубара.

Керівником відділу забезпечення діяльності керівництва апарату облдержадміністрації стала Олена Козюпа.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: кадри
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ольга Чубара ? Хтось знае? Скиньте посилання на фотку і біографію
Відповісти
Карпюка, бившого с-г заступника Кліма любов, фанатка московської церкви
Відповісти
Ципочка ще та. млть, ну нічо в тому болоті не міняється.
Відповісти
http://www.cvk.gov.ua/pls/vd2002/webproc144v?kodvib=400&kodpart=149
Член партії регіонів
Відповісти
За які заслуги чубару??? за це хлопці гинули???? Невже ніхто не бачив її походеньок і гульок? яка достойна людина слів немає... позор
Відповісти
Шаріков керує, а професор Преображенський думає як його повернути в попередній стан. А що зачіска як в Шарікова, але морда значно ширша.
Відповісти
Чи за владу таких стояли і гинули ? http://maidanvideos.org/video/nachalo-totalnoj-zachistki/HMnve1lDXZI
Відповісти
А про Дубняка писали на позаминулому тижні, що призначений начальником УКБ, а туточки керівник апарату?! Стрімка кар'єра!:))) О мутять в тій ОДА...
Відповісти
Женіть того Дубняка з ОДА! Ви що робите? Да ця людина прийшла збагачуватись на наших грошах! Спитайте у людей що з ним працювали - це крадій і аферист!!!
Відповісти
Не суди по собі як ти там, ще і зараз крадишь то не всі такі.
Відповісти
Чубара нормальна і працювати з нею можна.
Відповісти
не переймайтесь так сильно за ці призначення.Вже Гунчик Пустовіту в потилицю сопе і незабаром будемо читати про призначення інших "професіоналів".У влади завжди непочатий край роботи.
Відповісти
Зрівняли, Гунчика і Пустовіта, Пустовіт-справжній професіонал!
Відповісти
Пустовіт?:) Він - замполіт, а це діагноз! Жив, вчився, служив у Росії, а коли прочуяв, чо задарма можна денюшку "рубати", то швидко будьоновку змінив і "патріотом" став! немає віри таким людям! Головне голосніше крикнути з трибуни і... у кусти!
Відповісти
Дмитро нормальний, а на одну з/п важко жити, то що ж було робити.
Відповісти