Стильний Луцьк. Портрет дня: Ірина Пшенюк

Стильний Луцьк. Портрет дня: Ірина Пшенюк
Ірина Пшенюк, хореограф, 26 років

Сьогодні у нашій рубриці хореограф колективу «Diva Dance Family», відомого у Луцьку, Ірина Пшенюк. Дівчину ми зустріли поблизу «Там Таму», коли вона йшла на виступ.

Для нашої сьогоднішньої героїні головне в одязі – це якість та свобода рухів. Однак, ділиться, якщо потрібно відвідати якийсь захід про зручність інколи можна і забути, заради гарного вигляду.

«Люблю різний одяг та поєднання. Головне тут, щоб все було в міру. Ношу більш простий одяг, який акцентую масивними аксесуарами», - ділиться Ірина.

Улюблений одяг – легінси. Хореограф полюбляє також яскраві поєднання. Останнім же часом Ірина носить речі у чорно-білих тонах.

На фото наша героїня одягнена у куртку MANGO, туніку TERRANOVA, легінси, взута була у чоботи. Вигляд доповнює рюкзак, ланцюжок, окуляри.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Дуже стильна дівчина. Правильно підібрані шкіряні штани із взуттям. Героїня в стилі glam rock. Рюкзак у неї модний – підходить до образу. Окуляри Style. Куртка з підкачаними рукавами в тренді.

Все підібрано круто. Один єдиний мінус в ланцюжку. Адже до цього стилю носять масивні прикраси, а він більш елегантний і плюс до того золотистий, тобто йому немає підтримки в образі.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 38
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Якась путана , на вулицы +20 вона в шкырянцы ы в чорних штанях, там все запариться тфу ...
Відповісти
Файна ну! аррр
Відповісти
в групу "Курочки 18 +", на провірку =)
Відповісти
Тому її там і нема досі, бо нормальна і мудра! Якби всі вели себе так як Іра, то і потреби в такій групі не було б)
Відповісти
клас...люблю коли дівчата в такому стилі! +5)))
Відповісти
ти ще бабо жива?
Відповісти
класна дівчина) вирізняється із натовпу...
Відповісти
Вообще то фоткали почти 3 недели назад! Погода была холодной!
Відповісти
Класна вчителька якщось не нравиться то допобачення
Відповісти
Окуляри все зіпсували
Відповісти
а чому оченят не показала ?
Відповісти
Красива, цікава, стильна!!!!! Творча, модерна )
Відповісти
Возлое Там-Тама и покраше пруд пруди...)
Відповісти
гарні губи...
Відповісти
Файна дівка!
Відповісти
Ульова! А те що знайдеться хтось, хто обісре, то однозначно, тут по-іншому не буває
Відповісти
Класна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Андруша тому, що пяна...
Відповісти
Нарешті хтось нормальний)
Відповісти
Дійсно гарно підібрано,та класно дивиться.А якщо вам не подобається,шановні,то своє "фі" можна було б і повічливіше виразити)
Відповісти
Фея 100% )))
Завжди любила золоті монетки!
Дитину виховує її мама, а ця фея найшла собі косоокого колдуна))))
Відповісти
Ахахах, насмiшило! Нащо так брехати... Закрий свого гнилого рота i сиди вдома, невдахо!
Відповісти
Нащо таке молоти??? Закрий свого гнилого рота i сиди вдома, невдахо!
Відповісти
1) не в ланцюжку, а в тобі.
2) флайzzzа. Перший альбом. Трек N09.
3)героіня- дуже круто.
Відповісти
Досить навіть!
Відповісти
Дійсно гарно та стильно виглядає!)
А ваше "фі",шановні,можна було б виразити в більш вічливій формі :)
Відповісти
перукар трохи псіханув з кольором волосся
Відповісти
щось якось не дуже...а точно 26? бо виглядає на 35,але то таке...вабще все фу, стильніших не було?
Відповісти
волося жах де очкі
Відповісти
На такому ланцюгу, я вигулюю ротвейлера.
Циганщина якась, райцентр Іваничі
Відповісти
Дійсно стильна дівчина! А ще завжли усміхнена і ввічлива, як людина приємна і дуже добра, як тренер, судячи з відгуків і чуток, вимоглива, старанна, чим заслужила повагу і величезну любов своїх учнів і має неабиякі досягнення! Успіхів тобі, Іринко!
Відповісти
Це рубрика про стиль, а не про особисте життя героїв!
Все супер! Неодноразово бачу в місті дану особу, відчуття стилю в неї є точно
Відповісти
Шикарна дівчина. Брутально-сексуальна. Тільки ланцюга зняти
Відповісти
Все гарно від взуття до манікюру. Не на кожну фігуру підійдуть такі лосини, а їй добре.
Відповісти
рюкзак крутий
Відповісти
дуже гарна,дивилась її хореоргафію,вона прекрасна,талановита жінка так що не пишіть тут всякої дурні позаздрити і в тишині можна!
Відповісти
Дуже стильна, красива героїня....Хто не зрозумів стилю,той ЛОХ.І взагалі писати про її особисте життя-це низько, це тільки доказує те, що у декого немає свого особистого життя, тай напевно взагалі немає чим зайнятись....Вперше бачу у Луцьку таку крутяцьку дівчину.Так тримати
Відповісти
дитино ти себе бачила у дзеркало перед тим як вийти у місто ???
Відповісти