Положинський зізнався, кого бачить президентом

Положинський зізнався, кого бачить президентом
Лідер гурту «Тартак» Олександр Положинський розповів, за кого голосуватиме на президентських виборах 25 травня.

Про це співак написав на своїй сторінці у Facebook.

«За два місяці я не раз отримував питання: «За кого голосувати на виборах Президента?». Завжди відповідав: «Я не знаю». На даний момент, все ж таки, думаю, що в першому турі голосуватиму за Гриценка», - зізнався він.

Положинський пише, що має до кандидата багато запитань. «Але до інших маю їх ще більше. Крім тих, звісно, до кого запитань вже взагалі не маю».

«Отож, зараз думаю, так, але за тиждень ще можу й передумати. Тому й пишу це, щоб спитати, а що з цього приводу думаєте ви?», - додав Положинський.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Чесно кажучи - от на цьому наші з ним думки співпадають на 100 процентів!
Відповісти
правду кажете, це єдиний правильний вихід із ситуації вибору з двох зол "тимошенко-порошенко".
на роботі теж прийняли рішення підтримати гриценка.
Відповісти
Розуміючи, що головний ворог України на сьогодні - це олігархат, голосуватиму також за Гриценка. Якщо не проде, у другому турі не голосуватиму, бо нема різниці, хто з олігархів пройде.
Відповісти
ой тоже мені розбирака-парубака в політиці, положинський) так от надумав сидів дома й надумав в фейсбуку написати за кого він голосуватиме..геть так от даром написав)) а волинь пост підхватив))0
Відповісти
Кожна людина, яка має власну гідність і позицію проголосує самостійно, для того іє голосування...і не повинна вестись на нових "ідолів" типу положинського...а хто він такий, щоб його думкою хтось користувався...співаєш,-співай! Вже куховарки керували державою...
Відповісти
Де ти побачив, що він закликає щоб "його думкою хтось користувався"?
Відповісти
Не від великого розуму такі спітчи народжуються, або ти самий звичайний гнойний труляблюдь
Відповісти
Цього року гречки не роздають, то вже зразу і кандидатів достойних для тебе немає?))
Відповісти
В сортах дерьма не разбираюсь, поэтому голосовать не буду (просто потому, чтобы за моей подписью не был брошен бюллетень за какой-то конкретный сорт).
Відповісти
Не проголосуєш ти - проголосують ЗАМІСТЬ тебе....Це ще гірше
Відповісти
Враховуючи, що у Порошенка немає КОМАНДИ(в усякому разі, по Волині), а БЮТівці сильні командною грою, тільки - Юля Тимошенко.Це і стратегічно, і тактично.
Відповісти
Ми не лише бачимо, а й безпосередньо відчуваємо Юлькіну команду на своїй шкурі саме зараз. Порох і Юлька - одинакове зло для України. Положинський зробив правильний вибір, бо він вболіваї за Україну.
Відповісти
прийде жулька - буде гірше Януса. ця ку рва відстрілюватиме зразу, як тільки захочете її скинути.
Відповісти

Повністю підтримую ,подивіться яка "команда" в жульки на Волині, одні пройдисвіти.
Відповісти
простите граждане, я идиот, буду голосовать за юльку.
Відповісти