Стильний Луцьк. Портрет дня: Роман Зінчук

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Роман Зінчук
Роман Зінчук, студент, 20 років

Знайомтеся із нашим героєм, студентом Романом. Хлопець розповів, що окрім навчання він грає у футбол, займається плаванням та вчиться грати на гітарі, бо дуже любить музику. Також ще одним його захопленням є мови, з якими планує пов’язати своє майбутнє, зокрема наш герой вивчає англійську, німецьку, польську мови.

Щодо одягу, то для Романа найважливіше не колір, а фасон, тобто як річ виглядає на фігурі.

«Зараз мені до вподоби більш класичний стиль одягу, подобаються: пальта, сорочки, туфлі. Намагаюся створити свій стиль, тому образи собі намагаюсь підбирати уважно. Раніше ж особливо над тим, що одягнути і не задумувався», - каже студент.

Аби формувати свій власний стиль Роман читає різні модні блоги та онлайн журнали. Однак у своєму одязі більш схиляється все ж до класичного стилю.

На фото наш герой одягнений у пальто RIVER ASLAND, штани COLIN’S, кофту та сорочку PULL&BEAR, туфлі ASOS. Також для пунктуальності Роман додав у свій образ годинник.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Сорочка героя гарно виглядає з під кофти. Вона не повністю заправлена, а трішки довша. Пальто підібрано правильної довжини. Штани теж вірно підгорнуті.

Однак туфлі є зависокі для того, щоб їх взувати без шкарпеток. Тобто бачимо невідповідність пальто і босої ноги.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
видно чистих шкарпеток не було)
Відповісти
Так же студент)
Відповісти
А тобі хлопче не холодно???
Відповісти
Ой, стильний хлопець, а усмішка це щось)))
Відповісти
Як уже набридли ці чубаті пацани на кожному кроці. Ну,чесне слово, вже кожен модний полішук ходить з такою зачіскою...шось тут не то.
Відповісти
гламурний подонок
Відповісти
таке враження, що втікав від коханки, забув вдягнути шкарпетки і прихопив ще декілька зайвих речей, наприклад кофта) Зверху навдяваний, а знизу голі ноги....
Відповісти
В тебе хороше почуття гумору
Відповісти
Чоткий чувак!nice.)
Я ж тебе в головному ніби бачив...
Відповісти
"класичний стиль одягу" - самый классный стиль, что на себя ни напяль - все можно объявлять классикой!)))
Відповісти
а дівчатам аби недоліки знайти!)
крутий, без сумнівів)
Відповісти
River Asland???
Якась нова фірма у Вас, " Стильний Луцьк"????)))))
Відповісти
Так, це правда. Вiн справдi тiкав вiд коханки i сама тому без шкарпеток.(пруфа нема, але повiрте, шо то була я). Роман, ти чудовий. За шкарпетками завтра зайдеш;)
Відповісти
гарний такий))
Відповісти
"Он подал ей пальто. Она не надела его,а лишь накинула его на плечи. Это была дешёвая норка,возможно даже поддельная, но на ней и такой мех казался дорогим. Дёшево только то, что носиш без чувства уверенности в себе, подумал Равик. Ему не раз случалось видеть королевские соболя, которые казались совсем дешёвыми."
(Е.М. Ремарк "Трiумфальна арка" с.24)
Відповісти
Напишу сюди: в тебе найкрутіший смак в музиці, дякую тобі за пісні , які я знайшла в тебе)А усмішка твій козир)
Відповісти
В тебе найкрутіша музика, дякуючи тобі знайшла прекрасні пісні)Стильний хлопець)
Відповісти
шось цього разу поганенько вдягнутий)
але в принципі хороший хлопчик)
Відповісти
туфлііііі шикарніііііііііііі
Відповісти
Ну да потім їх треба здирати з ного, бо гола потна п"ятка добре прилипає до шкіряних патинків
Відповісти
Штани треба трохи вільніші, щоб з дівчиною не переплутали. І до чого там така спортивна кофта із буквами, от рубашка під нею файна.
І треба щось хлопцю робити, спортом зайнятись, чи ще що, бо трохи чоловічності у вигляді бракує.
Відповісти