«Це краща зустріч у моєму житті», - Ляшко про Луцьк

«Це краща зустріч у моєму житті», - Ляшко про Луцьк
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, який претендує на крісло президента України, каже, що мітинг у Луцьку - це краща зустріч в його житті.

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сторінці політика в Facebook.

"Вчора на зустрічі з прихильниками і однодумцями в Луцьку робилося щось неймовірне. Це краща зустріч у моєму житті :)) Волиняни, щиро дякую за любов і підтримку", - йдеться в повідомленні.

Також він опублікував фото з зустрічі.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
это воистину ВАШ президент!!!
Відповісти
Кучер - нардеп! Адназначна!)
Відповісти
Весьма сомнительная похвала от гомосека...
Відповісти
біда...
Відповісти
Треба призначити Ляшка головою Луганської облдержадміністрації. Сепідарастів він швидко викурить з регіону та України.
Відповісти
пришли посмотреть скорее, как на клоуна, а не как на политика, впрочем как и на Кличко- приходят посмотреть, как на боксёра))) Страна дураков!!!
Відповісти
Дуже розумний й дуже простий,саме цим подобається.Але якщо розглядати його як політика що представлятиме нашу країну у світі,то звісно не дуже солідно.)
Відповісти
Украинцы.....у каждого свое мнение....не слушайте никого....то,что пишут в комментариях......-смотрите сами и делайте выбор....,а гомосек-это не наш Ляшко,а тот,кто с 91-го года "миротворит"
Відповісти
люди не мисліть стереотипами,гомік, щось там вкрав у девяностих у мвс, та хто тоді не крав,всі сунули з заводів що могли,зате зараз говорить по ділу,і пр януковичі говорив, хоча міг закінчити,як гонгадзе,і виглядає в своєму синьому костюмі дуже єлегантно,мов голівудський актор - мені він імпонує
Відповісти
Ляшко-просто супер
Відповісти
Ляшко - Найкращий!!!!!! Обожнюю його!!!! Він - наш Президент!!!!!!
Відповісти