Треба очистити Раду від зрадників і провокаторів, - нардеп Єремеєв

Треба очистити Раду від зрадників і провокаторів, - нардеп Єремеєв
На думку народного депутата Ігоря Єремеєва, вибори у Верховну Раду треба провести після чотирьох етапів стабілізації життя в країні.

"Країна настільки розбалансована і втягнута у такі процеси, що звести все до суцільних перевиборів – це, певною мірою, може означати втратити державу", - розповів він у інтерв'ю Лівому берегу.

На думку обранця народу, в першу чергу потрібно провести президентські вибори.

"...по-друге, зупинити сепаратистські настрої; по-третє, заборонити будь-яким політикам у своїй риториці спекулювати на темі протистояння Сходу і Заходу. А по-четверте - стабілізувати економіку. Лише тоді треба проводити парламентські вибори", - мовив він.

"В іншому випадку на тлі протистояння ми отримаємо таку радикалізовану Верховну Раду, яку ще не бачила країна за 23 роки. Я за те, щоб зробити вибори і очистити Верховну Раду від зрадників і провокаторів, від політичних сил, які працюють проти українського народу. Але треба зважити кожен крок", - додав Єремеєв.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Єремеєв
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Треба очистити Раду від Єремеєва
Відповісти
в першу чергу від самого Єремеєва, Івахіва та Литвина
Відповісти
підтримую
Відповісти
Не дозволити таким як Єремеєв
пройти знову до парламенту
Відповісти
підтримую ! от будуть дострокові вибори в раду, думайте за кого голосувати !
Відповісти
в луцький зоопарк!
Відповісти
Це що за порив до самознищення!
Відповісти
Зиму пережив- почав "умнічати" ЛЮСТРУВАТИ !!!
Відповісти
Єрємєєв, яка різниця між меценатом і депутатом? Скільки полішуків будеш дурити? Висунься в нас по 19-ому округу.
Відповісти
Тут його Саганюк буде величати...
Відповісти
ЗАРАЗ ВСІ КОМЕНТАРІ ЗНИЩАТЬ !
Відповісти
підтримую!
Відповісти
їх треба повиганяти всіх, а обрати нових
Відповісти
в першу чергу від комуністів, а далі від таких як Єрємєєв
Відповісти
Тобі , Ігорочку, той піар не поможе.Переїзжай брехати в інший регіон.Тут тільки один Любешів повірить...
Відповісти
В ПОРТ-siti 1900 робочих місць. Це ж для волинян, лучан. Дякуйте за те, що в цей тяжкий час зумів. А підтримка Майдану, військових, прикордонників! Читайте пресу, скільки
Єремеєв всього доброго зробив. Чого в зерні шукаєте гівно?Вам слабо? Що зробили ви? тільки варнякаєте, заздрісники!
Відповісти
Шановна, тобі цього не зрозуміти, бо ти за своєю природою бидло, яке думає лише про те, щоб кинули що-небудь в корито. А хто кине і за що - не важливо. А автори коментів - це люди з гідністю, які розуміють соціальну несправедливість і боряться з такими злодіями і корупціонерами, як Єремей. Кожен на своєму рівні і в силу своїх можливостей. Ти ж готова лизати дупу і віддано служити будь-якому покидьку зо 30 срібляків. Саме завдяки такому бидлу у нас в парламенті сидять єремеєві, івахіви, мартиняки. Саме таке бидло зрештою породжує януковичів. І саме таке бидло голосуватиме за Порошенка, Юльку, Тігіпка, Ляшка. Ганьба і презирство!
Відповісти
Автори цих коментів - це заздрісники і осліплені та одержимі злом, які просто генетично ненавидять успішних і багатих. Які мають на меті вишукувати недоліки, а позитиву не бачать, бо осліплені. Багато роздасть людям простолюдин при владі? Коли моїм знайомим (в тому числі багатьом ківерчанам) Єремеєв поміг матеріально, то просте людське "дякую" перетворюється на вилив гівна проти нього. Попрошайками бути не стидно, а гівном поливати - це справа честі. Ти мене обзиваєш бидлом. А я б на місці Єремеєва (раз він тобі такий поганий) дала б тобі велику пахучу дулю!
Відповісти
Робочі місця - частина риторики сучасного раба.
Раніш вони виправдовували рабство тим, що рабовласник дає їм їжу та житло; потім кріпацтво - тим, що поміщики дають їм землю; тепер же сучасні пани дають їм робочі місця.
Відповісти
А ти що дав людям? Більше, чим переконана, що нічого!Тільки язиком плетеш що попало!
Відповісти
Не стоит путать зависть со справедливым возмущением преступной деятельностью сего индивида.
Только не надо говорить, что перед законом он "чист" - мы-то все знаем, что такое наш закон и кого он охраняет.
Відповісти
Ну скоро выборы. Так давайте выберем честного, совестного, мы же сами выбираем. что нам мешает? мы сами уже выбирали Януковича. Помню, как бабушки были "за"! почему-то потом мы нарекаем. потом снова выбираем, потом снова нарекаем. давайте уже так выбирать, чтоб не нарекать.
Відповісти