У Луцьку обрали найкрасивішу студентку. ФОТО

У Луцьку обрали найкрасивішу студентку. ФОТО
У Луцькому НТУ обрали найгарніших студента та студентку.

З-поміж чотирнадцяти учасників найкращими сталb лише двоє – Міс та Містер.

Конкурс краси та кмітливості відбувся 21-го травня у стінах Палацу культури Луцька.

Позмагатись за титул Міс та Містера погодилося сім студенток і така ж кількість представників чоловічої статі вишу.

Загалом учасники змагалися у чотирьох конкурсах, серед яких презентація відео про них самих. Так, один із претендентів на Містера у жартівливій формі запропонував своє бачення завойовування серця дівчини. Інший конкурсант, який і став Містером університету, показав, як потрібно готуватися до «Містера», щоб у ньому перемогти.

Під час заходу для глядачів було запропоновано декілька виходів від учасників у різних образах. У перервах публіку розважали піснями та танцями.

Варто зазначити, що для університету це перша практика поєднання обох конкурсів краси для хлопців та дівчат. За словами співорганізатора Назара Грищука, організатори попри свої побоювання задоволені результатом проведення конкурсу краси, однак завжди хочеться зробити щось краще.

Отож, за результатами чотирьох випробувань найкрасивішими у ЛНТУ стали студентка факультету бізнесу Юлія Кучій та студент технологічного факультету Юрій Степанюк.

Юлія Кучій та Юрій Степанюк
Юлія Кучій та Юрій Степанюк

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво, ЛНТУ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Чого нема фоток?????
Відповісти
А де в бікіні?
Відповісти
виглядає на 38
Відповісти
Без образ, баришню аж ніяк не можна назвати красунею, ну дуже вже стрьомна.
Відповісти
Дівчина гарна. А от фотограф нікудишній.
Відповісти
На канєно фотограф завжди винен, а те що тонна штукатурки і чоооорне волосся - не рахується?
От що насправді старить)
Відповісти
дівчинка якась трішки косоока, а хлопчина як кончіта
Відповісти
Культура Талаха,як керівника вузу на висоті. Вимняті джинси і теніска - рівень урочистого захаоду (якщо конкурс краси має такий формат). Село і в Африці село.
Відповісти
Ніжки - як ручки, ручки - як шнурочки. Їьу і плачу.))
Відповісти
якось так пофоткали,шо нікого толком не видно
Відповісти
не в образу "переможниці" але якась вона дійсно "стрьомна"....зважаючи на те, що краса...це не тоді коли тона косметикі,волосся викрашене...і виглядає вона дійсно на років 40....як на мене ,ПРИРОДНЯ краса повина бути!!!..а таких "мавпочок" розмальованих у нас безліч ,не розумію на що дивилось жюрі конкурсу ! хоча чому тут дивуватися ...коли навіть на Євробачені кончіта виграла...
Відповісти
якщо в вас комплекс неповноцінності то треба піти до психолога, а не висловлювати свою схиблену позицію громадськості.
Відповісти
Ні,у мене все гуд,я не маю потреби у тому,щоб мені казали що я красивий))а свою думку я сказав,не потрібно її відштовхувати!!якщо щось не подобається,прошу проігнорувати..;))
Відповісти
Ті у кого все гуд не самостверджуються за рахунок дівчини в анонімних коментарях ! ;)
Відповісти
та люди. схаменіться...як можна проводити подібні свята в такий час!!!! в Країні людей вбивають..а ви "міс та містер" проводите...молітся за країну...
Відповісти
мдаа...ото і "красуню" вибрали... З титулом Містера згодна..но Кучій..одним словом, дурдом, друзі... на відьму схожа
Відповісти
я не згідний. для чого так про дівчину писати. бачив її вживу, прекрасне створіння.все що можете, це принижувати анонімно в коментах.
Відповісти
Невже це "приниження"не може бути правдою? Кожному своє,як на мене дівчина не надто приваблива,і аж ніяк не красуня... Тому не будьте такими,і слухайте не тільки слова які лестять вам... Приймайте все достойно...
Відповісти
Я б залюбки оцінив тебе ;)
Відповісти
Не має потреби!! Мені вистачає оцінки моєї коханої
Відповісти
ей , критики, сміливі тут ? а на сцену і половина не вийшла б з Вас, шановні, а друга половина - посмішила б публіку. Треба або конструктивно критикувати, або достойно сприймати, а не як крисинята виписувати з своєї нори такі огидні фрази,як і ви самі ! Амінь
Відповісти
Народ!!! чьо ви обсуждаєте Юлю Кучій!!??...якшо завість давить то скажіть напряму....а то похавались за екранами і давитесь там...Юля незважай на всі ці коменти...ТИ красуння!!!!...Класна
Відповісти
До чого тут заздрість? Тут підійде вислів "і серед найгірших можна обрати кращого"...і я цю Юлю бачив,нічого особливого, в Палітєсі є дійсно достойні дівчата,ато обрали,я і в очі це сказати можу,але боюсь реакція буде не надто приємна...
Відповісти
Боюсь . Ключове слово . Напевно і девіз твого життя !?
Відповісти
Медсестра,яке ключове слово ,ти при своєму глузді?хаха кому що болить !)
Відповісти
Якщо Кучій виграла-це ознака того, що вона заслуговує на цей титул. Навряд чи ви знайдете більш щиру, добру та ввічливу людину ніж Юля. До Вашого відома, шановні коментатори, конкурс стосувався не лише зовнішності, але й інтелектуальних здібностей. людяності і т. д. Тому свою критику тримайте при собі. А особисто я повністю підтримую вибір журі, тому що Юля цього достойна. І, до речі, яка різниця в чому одягнений Талах? Ви з його інтелектом позмагайтесь. Одяг-лише етикетка, від якоі нічого не залежить
Відповісти
Мені здаєтся, що таким вибором переможниці ви принижуєте попередню міс ЛНТУ
Відповісти
А це тут до чого ? Ще що придумайте. Люди схаменіться. Звідки стільки "ненависті", "агресії", як хочете так і називайте цю бридку поведінку
Відповісти
ммм да.....геть вже здуріли. Цими коментарями ви принижуєте тільки себе, адже вихована і культурна людина не буде обливати брудом інших і обговорювати їх красу. Що б хто не говорив, а Юля всеодно найкраща і перемога її заслужена. А свою особисту неприязнь та ненависть до дівчини тримайте при собі!!
Відповісти
ммм да....вже геть подуріли, на більше розуму не хватає?? Цими коментарями Ви принижуєте тільки себе, аде вихована і культурна людина, яка себе поважає, не опускалася б до такого рівня. Це дуже низько обливати брудом інших і обговорювати їх красу. Юля гідно представила себе на конкурсі і пемога її дійсно заслужена (не маю сумнівів, що Ви навіть на конкурсі не були і не бачили). А якщо Ви маєте якусь особисту неприязнь до дівчини, то тримайте її при собі!!!
Відповісти