Інформацію про смерть військових з Волині підтвердили

Інформацію про смерть військових з Волині підтвердили
В Міноборони підтвердили інформацію про смерть 9 військовослужбовців з Волині на Донеччині.

Керівник регіональної прес-служби ЗСУ підполковник Володимир Скоростецький розповів, що вже є офіційне підтвердження трагедії, - пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Ще близько 10 військовослужбовців перебувають у госпіталі.

Нині на місці працює слідча група. Скільки серед загиблих та постраждалих волинян – поки не відомо.

Імена пообіцяли уточнити згодом. Як і те, коли тіла перевезуть додому.

Як відомо, 22 травня на блокпост 51 механізованої бригади напали терористи. 9 солдатів та офіцерів загинули.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І це називаєця "Заверщення АТО"???
Відповісти
До місцевої влади. Озбройте нормально наших хлопців, СУКИ!!!Або скоро по\дете туди самі, як гарматне м ясо і будете воювати
Відповісти
Яке там озброєння, треба місто озеленювати, клумбочки садити, фігню всяку городити... А на бронежилети грошей нема... А на памяник бандері є! Їх би туди, під кулі...
Відповісти
Видно тре новій владі пояснити! бо вона дорвалась і ніц не розуміє!
Відповісти
Щось не те твориться і в новій владі
Відповісти
Я не розумію.чому на сході гинуть лише військові із західноі Украіни.невже жителям сходу все одно.що буде з ними.Якщо вони не хочуть захищатися.то чи варто відсилати туди наших хлопців
Відповісти
100% Для чого ці безглузді смерті, вони сидять,як миші, а наші хлопці вмирають!!!!!
Відповісти
За кожну смерть має хтось відповісти
Відповісти
На пам'ятник Бандері почали збирати гроші ще 6 років тому.І місто озеленювати також потрібно, хай кожен займається тим чим повинен. Будемо відповідально робити свою роботу, і тоді все буде як належить. В першу чергу це стосується влади.
Відповісти
Катя, ти дивуєш. Який на**й памятник Бандері? Та мені ті кущі око ріжуть і ригати хочеться, як я на них і дивлюсь і дзвонить друг з того самого блок-поста, якому дуже пощастило, і говорить що вони сидять голодні, молоко і хліб носять місцеві, а про якийсь захист і мови бути не може. Добре шо наші сраки тут в теплі і озеленені та радуються Памятнику Бандери!
Відповісти
Дибіли витрачають мільйони бабла на срану гонку за кріслами, а на хлопців що боронять неньку їм просто наплювати... нафіга такі президенти??? Нехай самі без бронижежетів йдуть проти сепаратистів...
Дайте грошей, озбройте армію, щоб хлопці мали чим і як воювати...
Відповісти
Знаю точно, що всі бажаючі можуть принести кошти(хто скільки може) на варшавський ринок в "клєтку", так як на кожному ряді там скідаються кому не жалко...
Мінімальна ціна броніка 4500 грн
Відповісти
Чому гинуть тільки хлопці з зах.України!?якщо своїм жителям їх територія непотрібна.Котрі втікають як миші з нори,лишаючи дітей жінок рідних,яких вбивають і гвалтують.Я б вас обгородила великим забором і спалила разом з територією.Хай пропаде пропадом ваша територія,якщо вона такою ціною постає нашим хлопцям.
Відповісти