Стали відомі імена шістьох військових з Волині, загиблих під Волновахою

Стали відомі імена шістьох військових з Волині, загиблих під Волновахою
Стали відомі імена шістьох загиблих під Волновахою.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Це Дмитро Йовзик, Володимир Зароднюк, Павло Попов, Михайло Грицюк, Олександр Артемчук та командир третього батальйону майор Полінкевич.

Усі вони родом з Волині і в мирний час служили у 51-й механізованій бригаді.

Нагадаємо, за останньою інформацією в результаті сутички померли 15 людей.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Почему никто не говорит, что их 9????
Відповісти
їх вже 15(((
Відповісти
їх уже 13...
Відповісти
Ребята герои, защищали нашу землю! Сепаратисты их просто расстреляли! Пусть земля им будет пухом! Пусть горят в аду те кто это сделал! Я с Донбасса, хорошо знаю эти места. Мы отомстим за ребят! Враг не пройдет! Слава Украине!
Відповісти
Насамперед Найщиріші співчуття родинам загиблих!
Але це не блок-пост. Це більше схоже на привал на узбіччі.
Лазутчики під виглядом місцевих звечора приходять, щоб розвідати скільки військовіх, як озброєні, вільно знімають все на відео і фото засоби. А зранку усіх розстрілюють...
https://www.youtube.com/watch?v=rjpslX9ZaVo
Відповісти
Злість переповнює.....Тільки не зрозуміло на що чи на кого... Все надто запутано...
Відповісти
Не мають так наші хлопці вмирати, щирі співчуття сім'ям загиблих. Просто нема більше слів.
Відповісти
Чому так наші хлопці гинуть....? за що??? чому безнаказано паразитує та сволота....??у них беруть інтерв’ю, показують якісь референдуми, розказують про їх дії в новинах....Я НЕ РОЗУМІЮ, чому так....чому їх не затримують, не відстрелюють...не розумію...за що гинуть безневинні люди...Біль та сльози переповнюють душу... ...
Відповісти
От вибрали владу, вона(влада)тількі і робить шо кричать так як і наш Гузь, а робити, нічого не роблять!!!
Відповісти
http://www.youtube.com/watch?v=z9sVlYtNSaY#t=338
Відповісти
Хіба ці хлопці у чомусь винні?
Ну ось чому із-за амбіцій якось карлика мають гинути люди?
Відповісти
для самозванців - вони біомаса...
Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=O9ySXaRu04k
Відповісти
на душі біль і сльози на очах
Відповісти
Тролль, смотрел твои видеоролики - бред обкуренного кисльова и чушь приснившаяся его помошникам!!! Терористов, бандитов и их пособников почему-то называют "ополчением" и "мирными жителями", легитимное правительство Украины (заметим кстати, что были они "у руля" еще при Яныке и власть не захватывали, а просто вынуждены были подобрать после его "неявки на работу") обзывают "хунтой", борьбу с тероризмом и бандитами - "каральными акциями" и т.д. Бредово. Тупо. Неубедительно. Никто не поверит. Вобщем, расчитано на туповатых или совсем безмозглых ватников-рашкопоклонников, а также зараженных федерастией... Странно другое. Уж слишком оперативно после трагических событий создаются такие вот "видеосюжеты" с написанным текстом "под копирку".
Відповісти