Ляшко розшукує чоловіка, який «злив» військових з Волині. ФОТО

Ляшко розшукує чоловіка, який «злив» військових з Волині. ФОТО
Чоловіка, який шпигував у таборі українських військових під Волновахою, розшукує Олег Ляшко.

Нардепа, кандидата в президенти цитує на своїй сторінці у Facebook канал 24.

"Оця скотина, прикинувшись мирним місцевим жителем, розвідав позиції наших військових під Волновахою. А потім на них напали терористи. 16 наших загинули, 30 поранених. Хто знає - допоможіть встановити особу цього посібника ворога. Я його з під землі знайду", - Олег Ляшко

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ТРАГЕДІЮ ПІД ВОЛНОВАХОЮ


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ляшко піариться на смерті людей !!! Оце кандидат в президенти!!!
Відповісти
Ти не лучанин.Лучани так не поступають. Якби всі були такі як Ляшко , в Україні був би толк і порядок. А ти папевно і в війську не служив по непридатності, бо пишеш дурниці.
Відповісти
ляшко не піариться.він найбільше з депутатів знаходиться в гарчих точках.і на майдані він не пас заднього.і в криму він був .а якщо це піар то хай кожний попіариться так як він.
Відповісти
пусть расскажет, как в мариуполе трупы из-за него накрошились, брехло.
Відповісти
"наші" на луганщині?
Відповісти
приїхали "вчити" луганчан жити по-зхідному...
Відповісти
Ляшко якраз таки на даний момент один,який хоть щось робить!!!А не просто щось по ТВ каже!!!!!!Кошти Тимошенко та Порошенка краще б йшли на допомогу тим,хто там,а не самим собi у гонцi за перемогою!!!!!!Що один,що другий "докерувались"!!
Відповісти
і провінційний артиста ваш Ляжка...
Відповісти
В людей горе, а він заробляє політичні бали.
Відповісти
Ляшко - Клоун, яка бридота! Та якщо ти такий крутий - знайди і четвертуй тихенько отого вибля.ка. А то я знайду... Піарщик на чужій труні... Фу!!!!
Відповісти
"Клоун, яка бридота!"- це ви про себе? А Ляшко вже не одного зловив і передав органам! Всі бачили сюжети! І якби кожен депутат чи кандидат в президенти приволік по 2 сеператисти, то їх би значно поменшало!А ви - троль!
Відповісти
антиреклами для цього клоуна годі й шукати. Але скажіть про це нашим бабусям...
Відповісти
Єдиний нормальний депутат
Відповісти
А чому його шукає Ляшко,а не СБУ?
Відповісти
Ляшко знайде його!і правильно зробить-знищити ту погань зрадливу!
Відповісти
БО СБУ В НАС НЕМА, В НАС Є ПІЛЬГОВИКИ, ЛІКУВАЛЬНИКИ ТА КВАРТИРЩИКИ!!! ВСЕ!!! СБУ-забудьте це слово, татові синочки з годинниками тюссо та понтами, а розуму в курки більше ніж там!!!Непотріб це, а не СБУ!Їх всіх на люстрацію,без винятку, а то на лікарнянх, у відпустках виродкі!!!
Відповісти
погоджуюсь, ляшко молодець, а СБУ, це машина для відмивання бабла окремим людям тай взагалі, я там був, там підари кончані.... а не сбу....
Відповісти
Ляшко клоун.Сердце болит за погибших земляков.А всему вина геополитика Обамы.
Відповісти
обама забрав крим?
прислав чеченів і "стрілка" на схід?
лікуйся.
Відповісти