вхід реєстрація

Волинська «Самооборона» їде на Схід

Волинська «Самооборона» їде на Схід
Керівник «Волинської Самооборони Майдану» Андрій Хведчак з 30 бійцями організації їде на Схід України.

Про це він заявив під час сесії облради у п’ятницю, 23 травня.

Пояснив він своє рішення тим, що «немає довіри до тих офіцерів кадрових частин і тому багато людей хоче їхати захищати країну через систему «Самооборони».

Він зазначив, що ці 30 самооборонівців вишколені у спеціальному тренувальному центрі.

Представник «Самооборони» Ігор Лапін запропонував депутатам облради скинутися на відрядженя групи Хведчака, а представникам податкової міліції віддати самооборонівцям їхні якісні кевларові каски та бронежилети.

Кілька депутатів уже висловили готовність надати допомогу «Самообороні».
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 21
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Десь я це уже чув. І не раз. Збираємось їхати, ми вже готові, ми будемо...Але ніхто так і не їде!
Відповісти
Ой-ой! ШО, оп"ять? То вже їдьте, досить климчуків старих лякати... та піаритись під облрадою! Хоч який толк буде. Чи не будє???
Відповісти
Давно вже пора було туди їхати.Піарщикі хєрові
Відповісти
А сам чого сидиш, піарщик хєров.
Відповісти
Шановна редакція! Ви пишіть заголовки до статей правильно, "Їде" - то теперішній час дії, а реально ця самооборона стоїть на місці. Там і лишиться. тому збавляйте в підтримці їхнього популізму.
Відповісти
їдьте вже нарешті!!!!!!!!!!!! Але захватіть з собою тупорилого Данильчука і такого самого Гузя, хай там попіаряться!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Коментарі просто радують. Точно казали, що нас тут тільки одне виправить, коли Путін до кожного в двері постукає лічно. Рожі не похожі на те, що кожному хочеться. Без слів. Вас тут всіх, коментаторів, треба туди послати, щоб поменше в дивани втискались. То, б..ь, як їхала бригада з Вол-Волинська, то всі по дорозі орали, що клоччя ржаве везете. Тепер теж - "давно пора". Як класно, щоб хтось десь там погибав, поки я тут пивко на дивані потягую. Дада, а коментарі - це ж святе діло бацати.
Відповісти
Шановні коментатори! Як вам не соромно? При тому, що ви - чоловіки (ніби...ну, по іменам , в крайньому разі). Замість того, щоб підтримати, хоча б словом, якщо вам важко тупу підняти і зробити щось конкретне, ви несете повний бред!!! А найбільший жаль, що найкращі підуть воювати і багато з них не повернуться! А ви , шановні, так і будете тут смердіти ! соромно....
Відповісти
Це не коментатори, а один троль, в якого роздвоєння особистості і злоба на все і всіх.

P.S. ВолиньПост слідкуйте за тролями, не ганьбіть свій сайт
Відповісти
Во во захватіть цих підарів Данильчука і Гузя. Тошно їх бачити. ГНИДИ!
Відповісти
пусть едут, но не воевать , а забирать оставшихся целыми пацанов из 51-ой ОМБ и везут их домой к семьям и родным. И нечего им там преступные приказы самозванцев из Киева исполнять! Достанут "сепараторы" местное население Донбасса так они их сами в заброшеных шахтах похоронят и знать никто не будет кто они и откуда...
Відповісти
Що москалику заблукав? Це Волинський сайт! Волинський! Дивись бо на гілячці погойдаєшся тут у нас.
Відповісти
При чем тут заблудился или нет?Люди гибнут не за хер,а ты тут пургу гонишь.Куда им ехать,зачем,с кем воевать.Пусть хоть обосрутся у себя в Донбассе.Твои знакомые и соседи гибнут за что скажи,не жалко их родителей,детей?
Відповісти
Поки не побачу, що завантажують в Луцьку і вивантажують в Донецьку - не повірю. Вшити їм під шкіру джіпіес і слідкувати.
Відповісти
східняки не мають бажання захищати свої землі, дома, сім'ї, і знову волиняни їдуть на підмогу...
Відповісти
Чого туди iхати?
Для чого нам той кацапський ДоМбас?
Нема що робити?
Хочеш воювати - йди до вiйська.
Відповісти