Вночі розбили двері штабу «Правого сектора» Волині

Вночі розбили двері штабу «Правого сектора» Волині
У Палаці культури міста Луцьк, де вже кілька місяців «квартирує» волинський «Правий сектор», посеред ночі трапилася надзвичайна подія.

Про неї повідомили правоохоронців і наразі за цим фактом порушене кримінальне провадження, - пише Волинський інформаційний портал.

О 03:00 ночі до правоохоронців зателефонував лучанин і повідомив, що у Палац культри Луцька, де він і перебував на той час, намагаються увірватися невідомі.

Як виявилося, юнак є членом «Правого сектора», штаб якого ось уже кілька місяців поспіль розмішується у згаданій вище будівлі.

За кілька хвилин з інформацією про те, що невідомі особи намагаютья виламати двері, до міліцї звернувся і сторож Палацу культури. Тож на місце НП виїхали правоохоронці. А повідомлення одразу ж зареєстрували у журналі єдиного обліку.

Як розповів потім заявник, ситуація нібито трапилась так:юнак уночі чергував у приміщенні штабу «ПС», розташованому в Палаці культури. До нього на початку доби прийшов товариш і розповів, що кілька молодиків чіплялися до нього на Театральному майдані. Тож обоє хлопців вирішили повернутися на місце інциденту і розібратися з кривдниками.

Проте, ймовірно, предметної розмови не вийшло, бо вже за якийсь час і хлопчині з «Правого сектора», і його товаришеві довелося рятуватися за дверима Палацу культури Луцька від шістьох переслідувачів. Нічні візитери, не наситившись спілкуванням на вулиці, почали чинити спроби зайти в приміщення. Причому один із них урною для сміття вибив скло на дверях. Інші ж без підручних засобів гамселили по них.

На щастя, на місце інциденту вчасно прибула міліція. Двох із 6-ти нападників затримали, це хлопці 1994 і 1996 років народження. Проти них порушено кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство).

Що саме стало причиною виникнення інциденту, з'ясує слідство.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 46
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
я не проти правого сектору але іноді молодики які входять в нього вікова категорія так 17-19 напиваються і починають ходити полуцьку і показуючи з себе крутих пацанів і навздогін покрикуючи розійдись ми з правого сектору
Відповісти
Розумію, є такі "герої нашого часу". з нимим ведуться виховні бесіди
Відповісти
Караул! міліція!!! коли щось станеться завжди біжать в міліцію,от і ПС теж побіг((((
Відповісти
в міліцію позвонив охоронець того будинку. це його прямийй обов"язок
Відповісти
лібо сліпуват, лібо віжу те, що хочу бачити!!!

О 03:00 ночі до правоохоронців зателефонував лучанин і повідомив, що у Палац культри Луцька, де він і перебував на той час, намагаються увірватися невідомі.
Як виявилося, юнак є членом «Правого сектора», штаб якого ось уже кілька місяців поспіль розмішується у згаданій вище будівлі.
За кілька хвилин з інформацією про те, що невідомі особи намагаютья виламати двері, до міліцї звернувся і сторож Палацу культури.
Відповісти
Вони тыльки толпой герої, ходять по дежустановах, по одному ніхто!
Відповісти
Як же так? Та ж 28 лютого Данильчук перед вiдеокамерами кричав: "Ви, менти поганi! Ставайте перед нами на колiна!" Що, невже зараз "Правий сектор" уже зрадив власним же принципам?
Відповісти
задрали вже ті радикали,реально би щось вирішували,а то тільки у владу рвуться!Якби міський голова був на свому місці,то ніколи не віддав Палац агресивним молодчикам!
Відповісти
А на яким підставах правосекі розміщають свою блатхату в палаці культури
Відповісти
Правосекі - ахахахах)
Відповісти
то тільки початок. ви думали що ваш "безпредел" буде безнаказаний ?
Відповісти
А Правий Сектор там на законних підставах знаходиться?
Відповісти
Так нехай народний прокурор і перевірить,чи сплачують чумазі правосекі арендну плату,чи в достатній кількості
Відповісти
Не платив Рух, не платитимуть і праві сєки. Все це переходяще. Мох...
Відповісти
а ви що робите для держави? тролити інших людей це норма. от побили двері і не 6 а 12ть людей.які давали на тапки, але дехто не встиг. Знаєте народний вислів. "В сім"ї но не без урода". так і в ПС є неадекватні люди. Є адеквати, та їх більшість. Для вашого відому на сході і в Одесі вже воюють хлопці із того ж самого ПС з Луцька яких ви обсираєте. Майте повагу. Не хочете робити - Не робіть. Вас ніхто не заставляє. тільки одне погано. У мене дочка загубилась 12 років(Знайшли). У мене проблеми такіто, вирішили. І бігаєте вже ви, бо самі нічого влаштувати і зробити руці не доходять правда? Чого ж ви такі герої не воюєте? Чи молоко на губах не висохло? Чи просто вдома чи на дворі пиво бухати вечорами це норма?
Відповісти
і що вони злочинного зробили то? підіть подайте заяву до прокуратури і хай розбираються. а ви тобі такий герой тролінга чи що?
Відповісти
Я просто людина,яка має свою думку,яку нікому не навязую
Відповісти
То дай доказ, на свої твердження. чому ж ти такий герой. злочинцями називаєш а доказів не маєш?
Відповісти
ну то давай вперед іди і відбий. Герой тролінга номер 3? За що ти їх будеш бити то?
Відповісти
Як за що???!!! Вони людей ВБИВАЮТЬ!! ЇХ ПРОСТО НИЩІТИ ТРЕБА!!!
Відповісти
Факти докази-прокуратура. ЗБроя бронік-схід. зрозуміло?
Відповісти
питання до тебе. чого на схід не їдеш Петух? хлопці з ПС вже воюють там. Троль номер 4
Відповісти
Всому свій час,май терпіння чувак
Відповісти
я не чувак! терпіння? яке терпіння? злочинці хто? я чи ті хлопці, які хоть щось роблять щоб "Вам" жилося краще! і не розкидайтеся словами шановні "Герої нашого часу".
Відповісти
а скажіть будь ласка шановний що ж ви зробмлм щоб нам карще жилось?
Відповісти
я багато роблю, не сплю ночами, даю кошти, приймаю активну участь у захисті вас шановні тролі. а ще крім того працюю на роботі, щоб мати кусок хліба. от сьогодні 2є суток не спав. зараз тільки ляжу.а ти?
Відповісти
конкретно що ти зробив?
Відповісти
конкретно вот що ви зробили? те що ви в країні зробили безлад то і так ясно, а що ж ви зробили щоб нам краще жилось щось я незнаю підскажіть,
Відповісти
Звязались з мером Любешова Хомиче, взяли від нього купу бабла і за це поставили і безпідставно звинуватили своїх колишніх вже членів. А Хомич в секті Мартинюка. Міліція тих звинувачень не підтверджує. Прокурор теж
Відповісти
Хоть щось роблять,ха ха,толкового точно не роблять,дешевий популізм чувак
Відповісти
ну сиди і троль далі. диванна сотня.
Відповісти
Да ти не нервуйся чувак,все буде добре
Відповісти
Вже зробили: розкололи Україну!
Відповісти
тримайтесь хлопці!!!!!
неслухайте тих дебілоїдів більшисть нормальних людей звами.
Ярош мій презедент!!!!!!


Відповісти
Ха,нормальна людина,піди букварик почитай,грамоту вивчи разом із своїм президентом
Відповісти
По Закону у всяких інцидентах має розбиратисмя міліція.
Відповісти
ну от, знову журналісти "підливають масла у вогонь"! які двері штабу ПС? це двері Палацу культури! ті, хто ламали двері, і духом не чули про ПС, просто хотіли розібратися. Для чого нагнітати???
Відповісти
бо люди у нас тупі. люблять пити пиво в центрі на лавочках, хамити, тролити і кричати що всі дибіли і ембіцили,а самим нічого і не робити. крім цих положень. Є і культурні серед них, але не всі
Відповісти
Не годиться дядя людей тупими обзивати,темний ти чоловічок
Відповісти
взагалі не весь склад ПС такий поганий,в Данильчука хороші лідерські риси,він багато може добитися,ментів теж інколи треба поставити на місце.Але ця бандерівщина то вже зайве,це сповідування насильства під виглядом патріотизму.
Відповісти
взагалі не весь склад ПС такий поганий,в Данильчука хороші лідерські риси,він багато може добитися,ментів теж інколи треба поставити на місце.Але ця бандерівщина то вже зайве,це сповідування насильства під виглядом патріотизму.
Відповісти
ну ви в свому жанрі почали видаляти повідомлення. так тримати ...
Відповісти
Ну накiнець почалось.
Відповісти
тут питання не до самого правого сектору, а до громадян Луцька, левова частина яких є звичайною гопотою. Це все низька культурна та правова свідомість нашого населення і найближчим часом це не виправити!
Відповісти
Якщо ПС таки святі то у кого зараз зброя награбована ПС на Львівшині?, доказів тут не потрібно........
Відповісти
Правий сектор сцикуни! обоснлвано!
Відповісти