Нардепи з Волині купили спорядження для армії

Нардепи з Волині купили спорядження для армії
Народні депутати України Ігор Єремеєв та Степан Івахів закупили 500 бронежилетів, біноклів, приладів нічного бачення та тепловізори для потреб військовослужбовців з Волинської 51-ї механізованої бригади, бійці якої зараз несуть службу на Донбасі.

Це стало черговим кроком у рамках започаткованої волинськими нардепами соціальної ініціативи «Збережи життя солдату», - повідомили у прес-службі обранців народу.

На жаль, військове спорядження та засоби персонального захисту в Україні є великім дефіцитом. Проте народним депутатам вдалося домовитися про мінімальні терміни виготовлення бронежилетів.

Отже, перші 75 бронежилетів поїдуть у місце дислокації бійців 51-ї механізованої бригади вже 25 травня, разом із біноклями, приборами нічного бачення та тепловізоварами. Наступні партії бронежилетів будуть доставлені протягом наступних 4 днів рівномірними партіями.

"Про подальші заходи в рамках ініціативи «Збережи життя солдату» буде проінформовано додатково", - кажуть в прес-службі.

Нагадаємо, що волинські депутати започаткували соціальну ініціативу «Збережи життя солдату». Основне завдання кампанії - забезпечити наших військових модернізованими засобами персонального захисту задля безпечного виконання завдань під час служби і успішного повернення додому. Першим кроком у рамках започаткованої ініціативи стала закупівля 50 бронежилетів найвищого ступеня захисту, радіостанцій та необхідних у побуті речей військовим ковельської частини сухопутних військ А2042.

У рамках ініціативи на потреби українських військовослужбовців
планується й надалі передавати захисні куленепробівні кевларові шоломи, бронежилети та аксесуари до них, обмундирування, спецокуляри, тепловізори, засоби зв'язку та інші елементи захисту, військові швидкі допомоги, необхідне медичне обладнання та лікарські препарати тощо.

Це не перша ініціатива представників "Суверенної європейської України" стосовно допомоги армії. Народні депутати із даної депутатської групи одними із перших перерахували на потреби Міноборони фінансову допомоги обсягом 16 мільйонів гривень.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 36
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хлобці нежміться замове військову техніку та амуніцію для військових
Відповісти
Хороший вчинок...Але напрошується питання, а де ви, "прешановні" депутати були раніше? Коли вже вбито стільки молодих хлопців і матері сивіють вдома??????Цьому МОЖНА І ТРЕБА БУЛО зарадити ЩЕ раніше!!!!!!!Добродійники, блін...
Відповісти
Майже два місяці тому ми з Єремеєвим на прохання військових виділили майже 6 млн. грн. для 51-ї бригади. Були переконані, що хлопців на ці гроші забезпечать всім необхідним. Тож може Ви так само емоційно задасте питання військовим керівникам - куди вони поділи ці гроші? Бо мене це запитання дуже цікавить! Саме тому ми тепер надаємо допомогу конкретному солдату.
Відповісти
Вам на відміну від нас є кому подзвонити та спитати де... так подзвоніть і нам розкажіть
Відповісти
Слава Україні!


Відповісти
Якщо ви перераховували кошти через казначейство то вас "кинули". Такі дорослі і не знали, що це гроші в пісок. Є купа людей котрі з самого початку допомагають, шукають, знаходять кошти. І за 3 місяці на 51 бригаду витрачено коштів та матеріалів зібраних громадянами в сумі на 2.5 млн. грн. Де ваші 6?
Відповісти
Та це ж були вкрадені у торфобрикетного заводу гроші!
Відповісти
Шановний, Степане!!! Вам у нашій області,а тим більше місті, дають всі умови для розвивання ваших інтересів(не завжди людям на користь), не наших,а суто ваших.....
Ми прості люди,які на 2000грн. працюємо, тому Ви маєте це робити ЗАВЖДИ,без влади, ВИ у владі тежт(якщо на це пішло)!!! Ми Вас обирали, тому і з Вас теж питаємо це!а якщо Ви нам це кажете,то поясніть для чого нам ВИ????
Відповісти
Я тільки почав читати статтю вже зрозумів, що відразу в коментах почнеться обливання брудом.
Івахів і Єремеєв нічого не зробили - ух які погані!
Івахів і Єремеєв купили бронежелети - всеодно найгірші в світі!
Майте хоч якусь міру!
Відповісти
Да всі "алігархам"зараз треба мільони в армію вкладати..може суд це потім врахує...
Відповісти
Бронежилети армії - це добре. Але не слід забувати, що вони закуплені на украдені у нас вищезгаданими "меценатами" кошти різними "законними" методами. Взяти до прикладу хоча б ціни на бензин.
А "діляться" з нами аж ніяк не з благородною метою, а просто жертвують меншим, щоб зберегти більше.
Олігархи повинні не ділитися з нами , а віддати УСЕ украдене у нас!
Відповісти
Це точно
Відповісти
Це точно
Відповісти
З Волині у ВР приблизно 10 депутатів ! Чому постійні предяви тільки до Єремеєва та Івахіва !!!??? Вони далеко не святі ! Але... Давайте поговоримо про інших ! Де вони ?!! Маса людей голосували за них ! Запитайте у них !?? Чому наші пацани їдуть в гарячі точки навіть без бронежелетів ? Чому люди які готові їхати "фахівці" їх не беруть в лави армії! Це також Єремеєв чи Івахів ? Чи можливо щось інше ? Можливо теперішня влада не все говорить...
Відповісти
А мені байдуже походження коштів, якщо вони врятують чиєсь життя.
Відповісти
згідна з вами на сто відсотків. нас обкрадали з яником на пару. а тепер такі добренькі
Відповісти
Влада неможе сказати олігархам , авже пора , прийде пукін забере бізнес і будете плакати , є шанс зберегти награблене руками простих солдатів тільки віддайте хочаб третину на армію , всерівно воно вкредене і думаю вам не шкода - бо втратите все і не піартесь !
Відповісти
Влада - це і є олігархи. І діють вони виключно з думкою про власну вигоду.
Відповісти
За харківські угоди та всі інші закони в часи кліки яНУКОВИЧА як голосували Єрємєєв та Івахів ?
Відповісти
Да забей як вони голосували ! Бог їм суддя ! Пацани поїхали з усіх куточків Волині в гарячі точки ! Вони віддали себе і це потрібно зрозуміти ! Хто був в армії зрозуміє що наказ це наказ.., Призвали - значить потрібно ... Питання в іншому ! Воювати за кого ? За того хто навіть не дав тобі зброю ?! За того хто сам не хоче незалежної України !? За бездарь Донецьку що не хоче сама та не розуміє суті державності ! Наші хлопці на Волновасі самі не зрозуміли що відбулось ! ЦЕ ВІЙНА А НЕ ПІКНІК !!!! Слава Україні !!!
Відповісти
Звісно "ЗА"
Відповісти
виноваті то у всему дипутати то шо помагуть добре це проблему треба вирішити мирно
Відповісти
Депутати ВР від Волині ! ВАС БАГАТО ! Ви повинні кричати у ВР стосовно наших людей односельчан з Волині ! Не можна відправляти хлопців на передову в такому забезпеченні ! Реально картина далеко не зрозуміла ! Чому не відзивають наші війська миротворчі з різних гарячих точок світу а призивають зелених пацанів ? Невже Вам всерівно ?! Чому Ви не цікавитесь в якому забезпеченні поїхали наші хлопці Волиняни на передову ? Маса питань саме до Вас ...
Відповісти
не вірю
Відповісти
що спимо всі ? де ваша позиція ?
Відповісти
купили і добре! А ще краще якщо ці речі дійдуть до солдат! Я би на місці солдата був би щиро вдячний Івахіву з Єремєєвим, не дивлячись ні на що.
Відповісти
Це не солдат повинен бути вдячним єрємєєву, а єрємєєв солдату за те, що той ризикує життям, поки він в тилу продовжує грабувати український народ!
Відповісти
підписуюсь під кожним словом....і взагалі за те,що його і того за 200грн. туди привели,до влади!!! от тепер Ви маєте щодня прокидатись і за цн думати!!! Думати як врятувати синів, чоловіків,братів, друзів і просто хлопців!!!Які гинуть там і за вас, за ваш бізнес!!!
Відповісти
Вони купили, передали, а військові чи Нацгвардія повіддавали павлінам з різних там "Донбасів", "Азовам"..., а ті ходять хизуються, що екіперовані та озброєні по останньому слову, а гинуть незахищені наші хлопці!!! Хай розкажуть, як наших мобілізованих хлопців сховали у лісі на полігоні під Рівне, коли Юля туда приїхала, а перед нею виставили всіх у новенькому у повному комплекті, а інших у лісі годину тримали, щоб ВОНА не побачила, що є багато хлопців без захисту і відповідної амуніції!!! О то таке виробляють!!!
Відповісти
Вони купили, передали, а військові чи Нацгвардія повіддавали павлінам з різних там "Донбасів", "Азовам"..., а ті ходять хизуються, що екіперовані та озброєні по останньому слову, а гинуть незахищені наші хлопці!!! Хай розкажуть, як наших мобілізованих хлопців сховали у лісі на полігоні під Рівне, коли Юля туда приїхала, а перед нею виставили всіх у новенькому у повному комплекті, а інших у лісі годину тримали, щоб ВОНА не побачила, що є багато хлопців без захисту і відповідної амуніції!!! О то таке виробляють!!!
Відповісти
Запитань насправді набагато більше ніж відповідей...Думаю, якщо ці питання ніхто найближчим часом не вирішить - думаю другий Майдан скоро буде біля Міністерства оборони!!!!!!!
Відповісти
це якого рівня захисту броня?
Відповісти