«Самооборона» Волині - в дорозі на Схід

«Самооборона» Волині - в дорозі на Схід
Загін волинської "Самооборони Майдану" виїхав на Схід.

Виїзд відбувся в ніч з 23 на 24 травня.

Як розповіли у "Самообороні", учасники поїздки забезпеченні бронежилетами на третину і шоломами на 20%.

Цікаво, що серед учасників є одна жінка.

Також у "Самообороні" повідомили, що проблем з виїздом з міста не було.

На вулиці Рівненській їх зустріли колеги з груп швидкого реагування, які провели активістів на Схід.

Більше подробиць в формуванні не повідомили.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
НУ а жінка чього вже туда пре? хотя я і нерозумію вони чього туда їдуть з армією вони бути нехочуть, а що ж вони там самі будуть робити без зброї?
Відповісти
а шоб в дороге не скучно было...
Відповісти

Шановні колеги ВП . Сьогодні Україна у стані війни, тому прошу Вас, не розголошуйте публічно інформацію котра становить військову чи іншу таємницю. ЗАПАМЯТАЙТЕ ПОДІБНИМИ ІНФРМАЦІЯМИ ТА ПУБЛІКАЦІЯМИ ВИ СТАВИТИ ПІД ЗАГРОЗУ ЖИТТТЯ ЛЮДЕЙ. Не треба такого дешевого піару і для тих хто візджає на фронт ні для іхніх родин.
Відповісти
яка то військова таємниця? вони що військові чи що?
Відповісти
А там що військові гинуть???Цирк!Що за людина ВИ???
Відповісти
до чього тут це чього ви перекручуєте слова? я мав на увазі що ж то невійськовий підрозділ їде зі зброею і технікою, а ви взяли все перекрутили.
Відповісти
Інформація про виїзд анонсувалася самооборонцівцями і її публікували не тільки на Волині а й українські ЗМІ. Тобто таємниці з цього ніхто не робить. Друге. з керівництвом Самооборони ця новина обговорені і ми повідомили лише те що дозволили повідомити.

Невже так важко представитися. Для чого бути таким як і сотні цих анонімів і не писати під справжнім іменем.
Відповісти
Дурню, у Росії для цього є дуже сильна розвідка, а не якісь статті.
Відповісти
Шановний ЯКА ВІЙНА ГРОМАДЯНСЯКА ЧИ ЩО????? ЯКщо війна де відповідні накази??????????? а так це називається звичайна підстава.... підстава людських житів за чиїсь посади, та перерозподіл коштів :(
Відповісти
Данильчук з Тимошуком і Гузем теж поїхали, чи далі в дружин за спідницями відсиджуватимуться?
Відповісти
Я теж не розумію, для чого їхати на вірну смерть. Але знаєте, цих людей не переконаєш.
Відповісти
Шановна, що ви мелете? Вони їдуть захищати вашу сраку, краще б допомогли, а не мололи нісенітниці.
Відповісти
з чим вони їдуть, з калашами і гранатометами?
якщо ні, то чим вони планують там займатись, переконувати сепаратистів, сумніваюсь що своїми смертями вони когось переконають.
якщо ж їх цілі, допомога солдатам чи ще щось, то хай так і напишуть,
так в дніпропетровську чи херсонську може і є сенс їхати, але точно не на донбас
Відповісти
Сиди далі тут..., сиди, тебе в Рассєю я б відправила,навіки!Вперед ногами)))
Відповісти
То вас там двi? Вiдпочинок у дорозi? Ну то нашi сраки точно захищенi тодi...
Відповісти
Чому наші волиняки маюьб гинути за дві східні області, де місцеві жителі їх (нас) ненавидять, та ненавидять все українське?
Відповісти
всі ці дії та настрої пора переносити у ті субєкти РФ, які хочуть незалежності. нехай від раши теж починають відокремлюватись такі луганди та даунбабве.
Відповісти
Ви, що геть телепень!!!
по вашій логіці(хоча вашко це назвати мисленням) під час нападу Гітлера оборонятись мала тільки західна Україна, Східнякам і мешканцям Центральної частни СССР потрібно було сидіти в дома і думати так як ви????
Відповісти
Для тупої полішуцької свині - вони гинуть не за області - вони гинуть за Україну.
Відповісти
Нехай береже вас Господь хлопці!Ангела охоронця вам.
Відповісти
Люди добрі, ще й далі продовжуєете грати у казочку про війну. Та на якого хрена всі деталі повідомляєете, хто нуди поїщалаи, як ті хлопці захищені. ви що стадо придурки, вибачте за емоції, бо неможливо вже все це читати. здали всю інформацію, от і якеаємо знову на страшні новин. ГОСПОДИ ЗБЕРЕЖИ ТИХ ХЛОПЦІВ. Країна придуркіцв
Відповісти
Вгадайте яка реакція буде в населення сходу якщо до них приїде "Самооборона Майдану" ??? Також наявність ще одного формування з незрозумілими функціями ще більше ускладнить координацію дій між силовими підрозділами. З тактики-ідеологічної позиції ідеально було б щоб на сході були присутні ТІЛЬКИ Збройні Сили України. Ніякого Правого Сектору, Самооборони Майдану чи приватних загонів Коломойського....
Відповісти
відправляти добровольців на схід це ускладнення конфлікту і керуватись лише емоціями прагнучи помсти це самогубство.Треба добиватися відкликання всіх наших військових,а не фінансувати далі"машину смерті"!
Відповісти
Бандерівці поїхали захоплювати незалежний схід
А якби донецькі приїхали до Вас з танками і автоматами як би ви до цього віднеслися.
Відповісти
повертайтеся живі і здорові!
Відповісти
Не забудьте повiдомити, як вступлять у бiй. Якщо колеги з груп швидкого реагування не заблукають часом шляхом...
Відповісти
Бараны - вйо к Стрелкову на утилизацию...... )))

К власти вместе с Порошенко опять возвращаются пархатые барыги и корупционеры - для них разные "самообороны" - как кость в горле))))
Відповісти
А тим часом у нічноьу клубі "Опера" що у Луцьку......що Ви думаєте? Не повірите!!!!! Всі нічні заклади закрились у четвер а у них - "Студентська вечірка року!Dj Jenya Shock & MC Yasen'Вхід: чол, жін-40 грн.Діє дрес і фейс контроль!!"
Я бачу ваші власники такі жадібні до грошей, що навіть у той день коли на сході загинуло стільки наших хлопців ви дозволили собі ГУЛЯНКУ цілу ніч (у вас була дискотека:" Сьогодні у нічному клубі "ОПЕРА": Студентська вечірка року!Dj Jenya Shock & MC Yasen'Вхід: чол, жін-40 грн.Діє дрес і фейс контроль!!"). Усе місто скорбило... а у них студентська вечірка року. Потрібно тих студентів які прийшли відправити на "дискотеку" на схід ближще до Волнлвахи. У четвер усі святкові і розважальні заходи були відмінені були приспущені прапори був оголошений траур на 23 та 24...МУДАКИ ви і нелюди.....але про що ж тут можна говорити як у вашій гавняній опері ведучі, тобто MC, Yasenі та інші вітаються з відвідувачами "Здравствуйте дами і гаспада" і всі програми ведуться на рашинській мові....у вас немає ні людяності ні совісті...
ГАНЬБА вам!!!!!!! ГАНЬБА вам!!!!!!! ГАНЬБА вам!!!!!!!)
Відповісти
по гриби і ягоди їдуть не в Донецьк! Там - для вас чужа хата...в якій своя правда і сила!
Відповісти
«Самооборона» Волині - в дорозі на Схід... Це вже десь до "Джерел" доїхали, напевно...
Відповісти
Дітвора знову дурницями займається! До лав ЗСУ хай вступають!
Відповісти
"М'ясо поiхало на схiд. Саме так сепаратисти говорять. Кажуть, що пiд Лисичанськом лани були засипанi тiлами нашiх хлопцiв. Навiщо нам туди йти? Нехай донецьки бандити сами себе вбивають! Та в Украiнi буде легше дихати!
Відповісти