«Чорні чоловічки» в Луцькому замку. ВІДЕО

«Чорні чоловічки» в Луцькому замку. ВІДЕО
Волинські "чорні чоловічки" збираються на Схід.

Відповідне звернення вони записали в Луцькому замку.

Відео звернення опублікували на Youtube.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
придурку,біжи вже голосуй за Добкіна!
Відповісти
Діти!Для чого цей піар?Маєте чіткий план і підтримку силовиж структур,то їдьте тихенько і наводьте порядок ,а то своїми заявами тільки допомагаєте терористам ,викликаєте вогонь на себе.Один анитерорист в полоні сидить і дня не встиг повоювати ,інші вбитих і поранених рахують.А всі тільки піаряться.Нічого не зробили ,а тільки плани розголошують.ТВІТЕРОЗАЛЕЖНІ.Почитайте краще книжку про війну,може навчитесь,що потрібно все робити тихо і швидко.
Відповісти
Аню, ви жартуєте? Яка підтримка силових структур?
Більшість провалів наших військових пов'язана або з зрадою тамтешніх мусорів або з некомпетентністю командування цих самих силовх структур. А якраз добровольці там чи не єдині боєздатні стурктури, ну ще СБУ хіба
Відповісти
Бог в поміч, хлопчики!!
Відповісти
https://vk.com/evgen_karas?w=wall-70976170_109%2Fall от як "силовики" допомагають українцям боротись з іноземною окупацією
Відповісти
Маладєц мала
Відповісти
а ти вже прочитала книжку про війну?
Відповісти
Подруго
А ти типу супер вояка?
"Тихо і швидко"
В людей грошей немає того мабуть і піаряться, щоб було з чим швидко і тихо працювати.
Люди ділом займаються а ти і далі смди пости читай.
Відповісти
Може не надо туди іхать
Там з чеченами специ розберутся
Нетра партизанщину розводить
Тут тож люди нужни - кацапи можуть від Лукашенки напасти
Відповісти
то вже львівякам буде робота
Відповісти
Самий час! Скорiше б змiнили хлопцiв. Тiльки не забудьте наступне вiдеозвернення зробити на фонi Шахтар Плаза. Якщо не заблукаете в дорозi...
Відповісти
навіщо цим відео провокувати ополченців, адже за те що солдат з Волині, у Валнаховіїм руки та ноги ламали.
Відповісти
це точно....їдьте тихо
Відповісти
Я бачу тут дехто іронізує мовляв діти, молоді ще і т.д.
Скажіть тоді чого ці "діти" (більшість з них - студенти) збираються захищати Батьківщину а ви (чи ваші чоловіки) сидите тут петросяните за моніторами???
І, до речі, я знаю багатьох з тих, хто на відео, я вам скажу наступне: вони не просто насправді збираються їхати туди, деякі їхні товариші ВЖЕ ТАМ!
Відповісти
То ми всi тiльки за! Хто заварив- нехай отримують свое. Добровольцi-вперед! Чоловiкiв повернiть!
Відповісти
А ты чего не там, а здесь перед монитор плюёшься? ;)
Відповісти
Яких ополченців??
Проти України там воюють грушники, кадировці, наркогопота, зеки і обмануті пропагандою ватніки
Відповісти
До чого ці понти,маски на голові,дитячий садок,тихенько сідайте в автобус і шуруйте на Донбас,там і покажіть себе.Все їдете їдете і ніяк не можете доіхати
Відповісти
Ці хлопці успішно воюють у Маріуполі і показали на що вони здатні. А ти, "суддя", не хочеш показати себе там? Або вибачся, моральна каліко.
Відповісти
Дай вам Бог, хлопці, здоров'ячка, перемогти оту всю терористичну погань!
Відповісти