Луцький депутат пройшов до Київської міськради, - екзит-пол

Луцький депутат пройшов до Київської міськради, - екзит-пол
Депутат Луцької міської ради Олег Чернецький може стати депутатом Київської міської ради.

Про це написала в Facebook журналіст Мар'яна Шевчук.

"Чернецький з Луцької міськради пройшов в Київраду )...", - написала вона.

Журналістка уточнила, що йдеться про результати екзит-полу, який проводила студія Савіка Шустера. Підрахунок голосів виборців ще триває.

Нагадаємо, Чернецький був шостим у списку всеукраїнського об'єднання ВО "Свобода".


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
не пропадуть
Відповісти
"може пройти" та "пройшов" - це дві великі різниці
Відповісти
Це просто прізвища одинакові!
Відповісти
він дійсно балотувався по партійним спискам
Відповісти
Кругом одні жиди.
Відповісти
коли вже ця дурня з партійними списками закінчиться?
люди повинні обирати не партії, а конкретну людину, яка конкретно діє і конкретно за свої дії відповідає.
ну і пику в разі чого можна набити конкретному брехуну чи зраднику.
Відповісти
А ти поконкуруй з ним в конкретності, чи пику набий?!))))))))))
Відповісти
та він говорити реченнями не може, яка конкретика? подивись його інтерв'ю)))))))
а по морді можуть і надавати. майдан це вже демонстрував.
Відповісти
ти прав.як і твій вожак лиситй..кажіте віте дальше в любешові..
Відповісти
Наперстки йому на автостанцію крутити, а не в депутати
Відповісти
до чого луцькі депутати до проблем Києва? уже всі на місці вирішили??? маразм!!!
Відповісти
я за во своболота ніколи
Відповісти
за ростофф.проблєми рішаєм путі..путі..
Відповісти
кияни навіть самі не уявляють як їм несказанно повезло - тепер у них буде багато бань і лазень з дешевими дівчатками.
Відповісти
Тепер у Києві з'являться Оболонські, Дарницькі та інші сауни)))
Відповісти
Будуть очищатися........Дуже багато бруду!Але ж,мабудь,не вистачить життя відмитися!!!!
Відповісти