В донецьких моргах - гори трупів терористів. ФОТО

В донецьких моргах - гори трупів терористів. ФОТО
У моргах Донецька знаходяться багато трупів терористів.

Активіст Віталій Уманець виклав на своїй Фейсбук-сторінці фото з моргу у Донецьку.

«Морги Донецька сьогодні. Повідомляють про 45 убитих бойовиків», - написав він.

Також Уманець додав «у Донецьку в районі Путилівки йде бій. Бойовиків витісняють до ОДА. Над містом кружляють винищувачі».

Фото Віталія Уманця
Фото Віталія Уманця
Фото з Vk.com
Фото з Vk.com
Фото з Vk.com
Фото з Vk.com
Фото з Vk.com
Фото з Vk.com
Фото з Vk.com
Фото з Vk.com
Фото з Vk.com
Фото з Vk.com

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Жаль, что люди погибают за чьи-то идеи...
Відповісти
Эти люди погибли за деньги. Пришли убивать за гонорар и им плевать на любые идеи. А если там местные погибли, то их "идея" - предательство Родины, колаборационизм и опять же обещанные серебряники. Им было не жаль убивать патриотов...
Відповісти
Шашлык-машлык.
Спасибо жителям Донбассса, Южной Осетии и Чечни.
Відповісти
Кого жаль терорристів так їм і потрібно, жаль тільки що гора тих трупів така маленька хай би всіх перестріляли сепаратистів
Відповісти
Ярема пообещал.
Відповісти
Не треба бути таким цинічним.Це теж люди...Хоча кого я дурю?Я взагалі думаю, що майже будь-якого злочинця треба не в тюрму сажати а в біореактор кидать,хай хоч щось з нього толкове буде ,може метан,або добриво якесь!
Відповісти
Якщо у дончан вистачить сила духа відстояти свій Край від бандерівського мракобесія, то ниякий шоколодний барон не допоможе.
Відповісти
Давай познайомимся....
Відповісти
лена, не принижуйся знайомитись із гів...ном.
Відповісти
Та гори в АДУ разом з "Леонідом" суч....і путінські потрохи!!!!!!!!!!
Відповісти
Купа гімна! Мило глянути!!!
Відповісти
Жалко що так мало! Надіюсь їх всіх як котів перебють! Їх хоронити неможна погоджуюсь із Сашою, переробити на фарш та безпритульним собакам.
Відповісти
Класно як гарно глянути шкода що так мало більше їх більше хочу гори трупів сепаратюг бачити.
Відповісти
торжествують...
Відповісти
Безмежно шкода тих хлопців, що їх ховали сьогодні. Вони воювали за Україну, за Батьківщину. Ці ж люди - загинули за невідь що. І їх теж шкода. Вони теж люди, по своєму нещасні - бо мама їх не любила, батькові були не потрібні, та й нікому, крім Бога. Ось і виросли такі - жорстокі, неприкаяні, злі. Але хай усім їм Господь прощає їхні гріхи. Все одно шкода - бо ж люди. :(
Відповісти
та і цих шкода що наші розстріляли. все ж таки вони люди. і чиїсь батьки, сини, чоловіки,звичайно що вони знали на що йдуть. але такий світ зараз, що люди за гроші йдуть на смерть. це така політика, довести людей до такого стану. маємо що маємо
Відповісти
ФАШИСТЫ ГОРИТЕ ВЕЧНЫМ ПЛАМЕНЕМ, СКОТЫ, НЕЛЮДИ
Відповісти
А знаєте що найпечальніше?В Росії проводилося вибіркове опитування,майже всі опитані були ЗА ВІЙНУ!вони були готові відправлять туди своїх дітей!Як на мене це вже не нормально...
Відповісти
Костік, навіщо ти так жорстко, в чому завинили бідні коти? А цих гадів не жалко. Ми їх до себе не кликали вбивати нашіх хлопців. Чим більше трун піде в РФ, тим краще.
Відповісти