На Донбас звезли важку військову техніку. ФОТО

На Донбас звезли важку військову техніку. ФОТО
На Схід України прибула важка військова техніка, серед якої установки Град, Ураган і Т-64.

Про це повідомив журналіст Роман Бочкала на своїй сторінці у Facebook.

"Нашій армії потрібен був час зібратися. Адже, на відміну від противника, ми не готувалися до війни. Тепер ми готові. Сам сьогодні бачив. З 9 тисяч одиниць бойової техніки повністю готові 94%. І головне - є наказ. З перших вуст знаю - наказ жорсткий і безкомпромісний", - написав журналіст.

Роман Бочкала також зазначив, що антитерористична операція переходить в нову, остаточну фазу.

"Час переговорів і умовлянь минув. Домовлятися з терористами немає про що", - написав він.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодці
Краще пізно , ніж ніколи
У мене навіть якесь відчуття ейфорії, піднесення пов’язане з ти, що "Чужі" підуть розуміючи, що то не Осетія і не Чечня. Звісно нічого не буває на 100% гладко, особливо , коли це війна, тому жертви неминучі, хтось скаже, що можна було мирно... можливо, але тоді нам би прийшлось прогнутись і хто знає до чого це б призвело.
Відповісти
"...нічого не буває на 100% гладко, особливо , коли це війна, тому жертви неминучі..." - фашисты в 1941 рассуждали так же.
Відповісти
Це все по Юліному і її ставлениками у владі робиться! Як вона казала, що треба Донецьк обнести колючим дротом, то тепер взагалі вирішили зрівняти з землею міліонне місто! От су...и!!!
Відповісти
Она говорила, что дончан надо расстреливать ядерным оружием, да еще и в прямом эфире. ей нет прощения
Відповісти
НАРЕШТІ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
так би й зразу! а то скільки невинних Українців загинуло!!
Відповісти
А там не люди живуть і не діти у садочки і школи ходять?! Як таке можна писати...? Жах а не люди!!!
Відповісти
пригостимо ж з усією українською гостинністю!!! і за метеопрогнозами теж град!!!
Відповісти
правильно. бо і за метеопрогнозами там теж град!!!
Відповісти
тільки щоб не обстріляли їх з повітря, а то скажуть що не були готові.
Відповісти
А ничего, что пострадают мирные жители?!?!?!?!
Відповісти
Боже, я в шоке!!! Люди,опомнитесь!!Что вы пишете??!!Чему вы радуетесь???!!!!
Нам из Донецка даже выехать не дают. Я боюсь даже представить,что будет,если эту технику начнут использовать.За деток страшно(((
Відповісти
Интересно, а вы бы также радовались, если бы к городу, в котором живут ваши родные и близкие такую технику подогнали? Как можно жить с ВАМИ в одном государстве, если вы так ликуете перспективе уничтожения ваших сограждан. Мне стыдно, что у меня украинский паспорт.
Відповісти
До нас таку техніку не підженуть тому, що в нас такого бардака який у вас там на Донбасі не буде. В перші дні треба було виходити на вулицю і гнати це кацапське шобло-йобло зі своєї землі. А тепер коли пізно ви плачитесь шо влада така погана нічого не робить. АТО і так дуже коректно проходить до мирних жителів. Подивіться про Чечню, як Грозний "утюжили". Надіюсь до такого не дійде
Відповісти
Людмила Янукович?!
Відповісти