Солдатські матері знову вимагають повернення військових на Волинь

Солдатські матері знову вимагають повернення військових на Волинь
У Луцьку матері та дружини військовослужбовців 51-ої бригади прийшли до військкомату вимагати повернення солдатів та офіцерів на Волинь.

Приблизно о 8:30 29 травня приблизно 30 жінок зайшли у комісаріат.

У комісаріаті їм зачитали наказ в.о. Міністра оборони Михайла Коваля про передислокацію бригади на Миколаївщину.

Натомість жінки заявили, що вимагають повернення чоловіків та синів на Волинь. Мовляв, ті їхали туди тільки на 45 днів.

На зустрічі також були активісти Самооборони Майдану Волині.

Вони намагалися зменшити градус дискусій серед матерів та військовий, зіграти роль посередника.

Виконуючий обов'язки начальника Штабу організації Сергій Рижков зініціював збір контактів матерів та дружин, яким потрібна допомога.

Так, дружина одного мобілізованого має двох дітей і зараз є вагітною третьою дитиною.

Ще одна повідомила, що є з бідної сім'ї, і нині виховує двох дітей.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: армія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 26
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
хто буде Батьківщину захищати, коли всі під мамчині спідниці сховаються?
Відповісти
так іди сам якщо хочеш! мені здається добровольців вистачає! а армію і так прокормити не можуть, не дають постриляти... як мясо іде... толку від такого 0
Відповісти
То нащо вони брехали в облраді що іх вже відправляють на волинь? то іди і служи і побачиш зо там відбувається!
Відповісти
а ти розумний піди добровольцьом мандіти тільки вмієш під маминою спіднтцею
Відповісти
а ще даже війна не почалась....що хотіти військові українські привикли тільки на паради ходити і горілку пити...хоча в цьому винна держава. В тій самій Росії військовий - це значить смерть за Батьківщину, а у нас......
Відповісти
Мабуть, у нас все-таки, має бути контрактна армія.
Відповісти
синки начальників підуть нехай хоча б на 45 днів
Відповісти
завтра о 15,00буде ще один збiр рiдних.приходьте допомагайте повернути Волинян.
Відповісти
Адрес,пожалуйста!
Відповісти
а яка адреса військомату?!
Відповісти
яка адреса? Теремнівська 85?
Відповісти
у них е сума викупу.
Відповісти
Напишите пожалуйста адрес где собираются!
Відповісти
Добре сидіти в кріслі, накази роздавати))))а вони там їсти немають,що,води питної немає) Хто за це все відповідати буде???????????????????
Відповісти
Мені було б надзвичайно соромно якби моя мама-дружина брала участь в таких рухах. Я б їм "крепко" розказав би шо по чому по поверненні.
Відповісти
А якби твоя мама чи дружина була там і допомагала
пораненим під кулями ворога без бронежилета
і каски. Не дай боже такого нікому.
Але і солдатських матерів і дружин теж треба зрозуміти
Відповісти
Ну то чому ти не там...іди іди...Чого говорите тільки!!!
Відповісти
ти розумiеш що вони знесиленi.
Відповісти
а в ковелі бувають такі мітинги*
Відповісти
а я за блокування дорiг з Луцька
Відповісти
хлопці чому волиняки повинні ціною своїх життів та поламаних доль своїх дітей захищати вороже налаштованих східняків нехай данецкі круті хлопці самі захищають своїх дітей та матерів і взагалі це нашим блацкім політикам на горі воювати потрібно а то гади черз місяц розднрибаняться і все в них буде ОК а за вбитих ніхто й не згадає.Блокують і правильно роблять кінець тому бєсприделу має бути
Відповісти
люди збирайтесь i протестуйте.а я в Луцьку буду пробувати перекрити дороги.тiльки так ми повернемо чоловiкiв.
Відповісти
Підтримую протест!!!а чому ж хлопці сидять тут і коментують,ідіть,послужіть,а не одні мають по другому разу іти за таких сцікунів як ви,які повідкуплювалися і сидять біля мамочки і умнічають.
Відповісти
Моя приятелька розповіла свою історію. Вона вже 17 років заміжня за росіянином. Хороша сім'я Мають двох дітей. Живуть на Волині. Мають успішний бізнес. Днями подзвонила її свекруха з Росії та сказала синові: "Синок, я как мать благословляю тебя на войну! Ти должен взять в руки оружие и убивать хохлов и бандеровцев! Ето священная война!" Син намагався пояснити своїй матері, що щасливо живе в Україні, має жінку-українку, діточок,друзів і, врешті, не хоче їхньої смерті та і своєї теж! На що отримав відповідь, що "она будет счастлива, если ее син погибнет за Россию! А хохлов мочить надо!" Так навчають своїх синів російські матері, а наші замість того, щоб підтримати сина, скласти молитву за його щасливе повернення - влаштовують істеричні шоу під військкоматом. Ганьба! Відразу хочу припинити коменти типу: а ти сою дитину хоронила?! скажу - так... я втратила єдиного сина, але такою ганьбою не покрила б ні його ні себе. Матері, які так зараз лементують, ви подумали як далі будуть ваші сини, коли їхні бойові товариші загинули, а вони сховалися під мамчиними спідницями? Окрім огиди, осуду, від суспільства, вічного терзання власної совісті та суду Божого вони не заслужать! Схаменіться!Ви працюєте на ворога!
Відповісти
м.Луцьк вул.теремнiвська.Вiйськомат.
Відповісти