Стильний Луцьк. Спецвипуск: патріотичні випускники

Стильний Луцьк. Спецвипуск: патріотичні випускники
Сьогодні тисячі школярів відзначають свято Останнього дзвінка, радіючи, що незабаром розпочнуться довгождані канікули. Для когось цей дзвінок у школі стане останнім, а для когось - це символ переходу до наступного класу.

Саме тому рубрика «Стильний Луцьк» вирішила подивитися, у що одягаються наші випускники.

У цей революційний час вони в своєму одязі підтримують українське. Школярі, яких нам вдалося зустріти, були у вишиванках, сукнях з національним орнаментом. А прикраси у дівчат - у вигляді патріотичних символів.

Деякі вже колишні школярі розповіли, що про національний одяг на свято домовилися з усіма класами на паралелі.



Випускниці переважно одягнені у сукні з вишивкою, сорочки, спідниці. Взуті святково – у туфлях чи босоніжках на підборах.

Прикраси теж у національному дусі: квітка маку чи синьо-жовті стрічечки у волоссі, віночок, на шиї - червоне намисто.

Для зручності дівчата взяли з собою клатчі або сумочки на довгих шлеях.



В однієї з випускниць костюм повністю стилізований: вишита сорочка, намисто, спідниця та запаска, – все це вишите бісером. Направду, дуже красиво.



Хлопці одягнені трішки скромніше. Акцентом в їхніх образах є вишиванка, одягнута під класичний костюм та туфлі.



Випускниця Вікторія Яцина на питання, чому одягнула вишиванку, каже: «У зв'язку з подіями в нашій країні я одягнула національне вбрання, тим самим підкреслюючи любов, патріотизм та повагу до нашої України!» Вишиту сорочку дівчини прикрашає квітковий орнамент, а також синьо-жовта стрічка, гармонують з якою стрічки у волоссі.



Її однокласниця Ольга Зейлик розповідає, що ще на початку цього навчального року вирішила, що випускатиметься у вишиванці. Тому одягла свою улюблену сорочку з червоним намистом та квіткою маку у волоссі.



Усі випускники готувалися до свого Останнього дзвінка завчасно: купували вишиванки чи плаття, прикраси, аби свято запам’яталося надовго.

Бажаємо нашим випускникам, щоб цей день вони пам’ятали все життя. А також бажаємо, щоб національний одяг завжди був у тренді.



Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 37
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Супер!!! Красуньки!!! Нарешті я побачила у цій рубриці саме те, чого так довго чекала :)
Відповісти
Дуже файно!
Відповісти
Дівчатка Ви красуні. Удачі Вам
Відповісти
Завдяки таким статтям і фото українське вбрання буде завжди в тренді. Дякую!!!
Відповісти
Найкращі та найгарніші
Відповісти
Неймовірно красиве плаття у дівчинки на передостанній світлині
Відповісти
і мені...дуже гарне
Відповісти
Мені також! Без сумніву-найкраще! Але сумка яка-ІВ сан Лоран!!! Навіщо в 16 років такі речі купувати ДИТИНІ???
Купіть звичайного клатча, замовте в неті,якщо не хочете "стандарту",але, вибачте, не в такому віці таке...,а тим більше,що зараз ці кошти пішли б краще на укр. армію...
Відповісти
якщо сім'я може собі дозволити, то чому б і ні? порпання в чужих гаманцях - дурна звичка. плаття з вишивкою - задоволення не з дешевих. гарна випускниця, видно що постаралась
Відповісти
ви мабуть мало бачили Дольче-Габани на ринку, що так категорично судите) Дівчинка гарно підібрала сумку, підозрюю, що крутезні зелені туфлі на попередніх фото теж із її вбрання. А знайти зараз небрендованого "звичайного клатча в неті" марна справа, більшість Шанель, тож підозрюю, що Ів сен Лоран теж не постраждав)
Відповісти
а де купити таку сукню, як у цієї дівчинки?
Відповісти
Фінансове становище сім'ї Олесі дозволяє побалувати себе дорогими брендовими речами, але яка взагалі різниця??? Зі смаком і вишукано. Ось що грає роль!
Відповісти
А ви не думали про те, що в сім'ї такими речами як сумка можна ділитися. Брендова річ може бути і мамина, не факт що дитині спеціально її купували. І що це за хохляцькі традиції? Дістали зі своїми розкуркуленнями. Щоб так вдягатися, треба ДУЖЕ багато працювати. Тому не смійте рахувати чужі гроші.
Відповісти
Яка ж ти гарна, донечко! Дякую фотографу і Волиньпосту!
Відповісти
І мені теж дуже сподобалось!!!))))
Відповісти
самі файні дівчата
Відповісти
Краса!!!!!!!!!
Відповісти
молодці, що форму з совка відкинули
Відповісти
Милі панни , ви найкращі в світі.
Мої симпатії - панна в бісері і з кошиком, панна на передостанній фоті.
Відповісти
Знаєте, коли переглядала фото, по тілу "побігли мурашки" (саме ті мурашки, про які так часто любить говорити Славко Вакарчук :)), а на очі почали чомусь навертатися сльози... Ми 23 роки шукали себе і ось нарешті знайли і зрозуміли хто ми є насправді. Ми - українці, ми зріла нація. Пишаюся тобою, Україно!
Відповісти
Дуже гарні вишиванки одягли ці діти. І добре. що вдягли, бо тошно дивитися, як витягяють зі скринь радянські форми або гламур з магазинів-базарів Але про зрілість нації можна посперечатися, особливо, коли солдати закриваються від командування у вагоні та п"ють горілку, коли кожен другий чоловік думає, що ж то такого зробити, щоб не призвали до військ, і те ж саме думає чи не кожна жінка про свого чоловіка, сина, брата. Зрілість не вимірюється вишиванками
Відповісти
А ви не думаєте про свого чоловіка?
Відповісти
Дуже гарні вишиванки! Ну а українські дівчата - найгарніші!!!
Відповісти
Няшка найкраща))
Відповісти
Я хочу сказати, що уже декілька років підряд перша школа одягає вишиванки. Приходьте до нас кожного року!
Відповісти
Гарно! Ось це справді стильний Луцьк.
Відповісти
))) класно ! Так прикольно виглядає: дівчатка вже такі дорослі панянки, а хлопці діти-дітьми ;)))
Відповісти
дуже-дуже гарно! Молодці дівчатка, що вибрали таке вбрання...дивимось і милуємось...давно мрію, щоб моя дочка була тільки у вишитому вбранні на випускному...в нас все попереду..маю надію, що така тенденція буде тільки закріплюватись...Хочеться щоб випускний був святом цілого міста, щоб випускники міста пройшли по головним проспектам луцькам...яке б це було буяння молодості, квітів, усмішок і вишиванок...
Відповісти
дуже-дуже гарно! Молодці дівчатка, що вибрали таке вбрання...дивимось і милуємось...давно мрію, щоб моя дочка була тільки у вишитому вбранні на випускному...в нас все попереду..маю надію, що така тенденція буде тільки закріплюватись...Хочеться щоб випускний був святом цілого міста, щоб випускники міста пройшли по головним проспектам луцькам...яке б це було буяння молодості, квітів, усмішок і вишиванок...
Відповісти
Дівчина на перед останньому фото просто супер!! Найкраща! Якщо ти зараз читаєш, підкажи де знайти таке плаття???))) Просто супер)
Відповісти
Дуже гарні двчата....Такі чарівні, усміхнені, вбрані у національний одяг...усі без виключення знайшли красиві вишиванки....Дууже сподобалась блондиночка у сукні, вишитій бісером і панночка у зеленому))
Відповісти
От наскільки звичайна коса гарніша, за всі ці накрохмалені кучерики. Природна краса - це сила. Гарне волосся важливіше ніж тисяча стильних стрижок.
Відповісти
Дуже гарні у нас діти! Щастя їм! Приємно, що народжується нова традиція - вбиратися випускникам у вишиванки! Усі переконалися, що це красиво, стильно і завжди модно! Дякую, що саме цій молоді вдалося "вбити" дурнувату затію вдягати радянську заношену шкільну коричневу форму та білі фартушки.
Відповісти
Які гарні волиняночки! Нехай щастить!!! ;-)
Відповісти
Молодці! Дуже гарно!!!
Відповісти
Всі хто любить ВИШИВАНКУ і в кого на сайті є власні фото ви маєте унікальну можливість показати у vk.com/jaukrainec групі свою найгарнішу,найяскравішу вишиванку всьому місту!
Відповісти
українські дівчата найкрасивіші у всьому світі, українська мова та культура - найкращі!!! Слава Україні!!!
Відповісти