Снайпери з 51-ої бригади відмовилися від передислокації на Миколаївщину, - соцмережі

Снайпери з 51-ої бригади відмовилися від передислокації на Миколаївщину, - соцмережі
Снайперська рота і частина саперів 51-ої бригади відмовилися передислоковуватися в Миколаївську область, - пишуть в соціальних мережах.

"Наші" снайпери і частина саперів залишились. Вчора ще було під питанням чи залишається снайперська рота, але вони буквально відвоювали своє "право на війну". Деталі згодом. Сапери у кількості 9 чоловік теж залишились", - повідомив громадський активіст Роман Синіцин в Facebook.

Георгій Тука опублікував у Facebook інформацію, яку назвав "Лист від снайпера з 51 бригади":

"Вчера вечером один парень привез рисунок, ему дал маленький мальчик, который нарисовал на жёлто-белом флаге письмо... В котором просит нас быть сильными, верит в нас, хочет, что бы мы поскорее победили "москалив" так и написал... Как можно остаться равнодушными и всё бросить...
Только не я, нет, не тот человек... Здесь остались самые ярые бойцы, которые пойдут до конца... Надо будет... Ляжем...
Ещё не все из нас продались... Многие ещё помнят, что клятву давали... Клятву на верность своему народу... Я из спецназа... Я ещё не забыл, что удостоен чести тельняшку носить... Просто так не уйду...".


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 18
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Справжні чоловіки.
Відповісти
Хлопці, ви молодці, ви МУЖИКИ!!!!!!!!! Тільки виживіть, будь ласка!!!!! виживіть
Відповісти
Вот это армия, вот это да! Пофиг приказы: хочу еду - хочу остаюсь, хочу стреляю - хочу водку пью! Батько Махно рукоплещет! Анархия - мать порядка!
Відповісти
Ти, троль мерзенний, ніколи не зрозумієшь, що українці - це нація. Серешь в коментах, як іуда, продажна тварина, путінскій раб.
Відповісти
Ну, якщо Тука так написав, то це ще не виклика довiри. Та й досить сумнiвно, щоб волинський солдат писав листа росiйською мовою. "Не все из нас продались" - це про кого? А хто продався, на думку Туки? Хай би уточнив. Чи не тi, хто веде сите життя у генеральських штабах? Не забезпечуючи солдат бронежилетами, касками, нормальним продовольством? Чи не тi, хто за грошi пише наклепи на волинських матерiв у блогах - на зразок того ж таки Туки?
Відповісти
Молодеці, Вам слава, а не тим що соплі жують, і дороги перекривають, та сливу заливають.
Відповісти
А может просто не кому передислоцироваться????
Відповісти
Молюся за кожного з Вас, хто зараз на передовій. Нехай Господь буде милосердним та вбереже від ворога та кулі. Нехай молитви усіх мам стануть щитом для Вас. Гордимося Вами... Чекаємо ЖИВИМИ ТА НЕУШКОДЖЕНИМИ. Ганьба тим, хто покидає поле бою! Ганьба тим хто перекриває дороги та скиглить під війскоматами!
Відповісти
А Вы действительно Мать?
Відповісти
Ви молодець. Мамина молитва - найміцніший щит.
Відповісти
Спасибо вам ребята.Вы настоящии мужики.Честь Вам и хвала.Оставайтесь все живыми и здоровыми.Пусть господь Вас защитит............................
Відповісти
Ну вот! Уже и армия сложилась! Плюс Данильчук и ко. Тука обещал присоединиться. Сплошь герои, которые не умирают. Остальные-домой! Возвращайтесь, родные!
Відповісти
Честь і Слава Ви справжні бійці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Бойцы из 51 бригады!!!
Питер с Вами. Вы все правильно делаете. Защищайте свою Родину. Не дайте разбазарить Украину никому. А то, потом конец и России будет.
Обнимаю вас. Жму руки. Держитесь ребята.
Відповісти
слава солдатам слава обовязку слава україні
Відповісти
Слава Україні!
Після новини про даішників, що відмовились їхати , опустилось руки
А зараз розумію, що ми Українці обов'язково переможемо зло і побудуємо щасливу, заможну Україну
Велика шана і подяка нашим героям!
Відповісти
напишіть прізвище ДАЇшників...
як бабло на трасі косити - то вони перші...
Відповісти
Сильно сказано!!! Белая кость! ПВ с вами!
разогнать бы ещё от Вас командиров п*дорасов!
Відповісти