вхід реєстрація

У ДАІ Волині не кажуть, чи їдуть на Схід

У волинському управлінні Державтоінспекція журналістів не підтвердили, і не спростували інформацію щодо поїздки автоінспекторів на Схід.

Їхати боротись із терористами стражі доріг нібито не хочуть, тому масово пишуть рапорти на звільнення, - пише ТРК «Аверс».

«Інформація про відправлення працівників є службовою, на жаль, надати вам її не можу. Інформацію про збори працівників взводу супроводу - ну в нас проходять збори і наради. А про запитання, що на них здійснюють тиск - у нас проходять певні кадрові ротації, певні кадрові зміни постійно», - прокоментував інформацію головний автоінспектор області Володимир Кравченя.

«Нє, то в нас постійно певна категорія людей пише рапорти на звільнення. Ну хтось переходить в інші підрозділи… Можливо, що сьогодні писали, можливо вчора… В нас постійно певна категорія співробітників...Мовжливо щось і сьогодні писали», - так він відреагував на слова про звільнення автоінспекторів.

Чому у конференц-залі управління ДАІ, зібрався особовий склад, Володимир Кравченя теж не зміг відповісти, - пише ТРК «Аверс».

До слова, 25 працівників спеціальної роти Волинської міліції нині несуть службу на трьох блокпостах Харківської, Донецької та Луганської областей.
Теги: ДАІ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ну куда ж поїде наше волинське доблесне даї тут на дорогах граблять вони "боги" а там можуть ограбити їх я би замість броніжнлета їм памперси видав і то при умові якщо поїдуть але в це невірим
Відповісти
https://www.facebook.com/arsen.avakov.1/posts/644659898957453?fref=nf
Відповісти
Аваков фб
Відповісти
відмовились.13 звільнено
Відповісти
13 человек из взвода сопровождения
Відповісти
Шкода нашим ДАї-шникам східняків...А то би даїшники такими поборами їх обклали б що сепаратисти воліли би пішком ходити ,аніж мати справу з нашими ДАї-шниками.
Відповісти
У терористів не хватить награбованих грошей,щоб відкупитися від волинських ДАЇ-шників:) вгодовані випираючі черевця одним виглядом паралізують жертву-водія і він впадає у транс.
Відповісти
могли б сказати що 13 чоловік точно не їде.

Аваков уволил 13 гаишников, которые отказались ехать на АТО

Министерство внутренних дел уволило 13 сотрудников Государственной автомобильной инспекции из-за нарушения присяги, информирует еizvestia.com.

Об этом говорится в сообщении пресс-службы МВД.

«Сотрудники взвода по обеспечению сопровождения роты дорожно-патрульной службы ГАИ, подчиненной УМВД в Волынской области, нарушили присягу сотрудника органов внутренних дел», — сказано в сообщении.

Госинспекторы отказались выполнять требования законов «О милиции» и «О Дисциплинарном уставе ОВД», приказы МВД и управления ГАИ.

Читайте: ГАИ перекроет пол-Киева

Министр внутренних дел Арсен Аваков сообщил, что эти гаишники отказались выезжать в командировки на несения службы в зоне антитеррористической операции.

«Служить стране — это значит иметь мужество, а не только махать палочкой!», — написал Арсен Аваков в Facebook

Відповісти
ХЛОПЦІ З РОТИ ПАТРУЛЬНОЇ СЛУЖБИ ПРОСЯТЬ КЕРІВНИЦТВО ВІДПРАВИТИ ЇХ НА СХІД ЩОБ ЗАХИЩАТИ БАТЬКІВЩИНУ!!!!!!
Відповісти
Поки керуватиме бездарі, нікого не захистимо, лише погубимо людей(((
Відповісти
З роти супроводу за відмову їхати звільнили 13 чоловік, а з міського ДАІ сьогодні їдуть на схід 10 даішників.
Відповісти
місто є місто, там нормальні хлопці - патріоти, ...!!!
Відповісти