Аваков звільнив волинських автоінспекторів за відмову їхати на Схід

Аваков звільнив волинських автоінспекторів за відмову їхати на Схід
Міністр внутрішній справ Арсен Аваков звільнив 13 працівників ДАІ УМВС у Волинській області за те, що відмовилися їхати для несення служби в зону АТО.

Про це Аваков повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці у п'ятницю, 30 травня.

"Принял решение о увольнении из органов МВД- за дескридитацию звания работника милиции, нарушения присяги в Волыньском ГАИ.13 гаишников отказались выезжать в командировку на несение службы в зону АТО. Все 13 уволены.Служить стране, это значит иметь мужество, а не только палочкой махать!", - повідомив міністр.

Це також підтверджують на сайті управління МВС у Волинській області. "Співробітники взводу із забезпечення супроводження роти дорожньо-патрульної служби ДАІ, підпорядкованої УМВС України у Волинській області, порушили Присягу працівника органів внутрішніх справ України", - йдеться у повідомленні.

За інформацією відомства, держінспектори відмовилися виконувати вимоги Законів України «Про міліцію» і «Про Дисциплінарний статут ОВС», наказів МВС України та управління ДАІ.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: міліція
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 50
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це український сермяжий "патріотизм". А що було б з цими ментами років 25 назад? Де б вони уранову руду чи вольфрам добували? В якій вязниці лобкові гниди годували би?
Відповісти
Їх не звільняти,а судити треба
Відповісти
назвіть прізвища цих "героїв"!!!
Відповісти
Ага!
І портрети в студію. Негайно!
Це не в кущах за знаком "40" ховацця.
Відповісти
Треба їздити по правилам і ніхто тебе не зупине!!!!!!!!!
Відповісти
авакови заварили кашу, то нехай її хавають самостійно...
Відповісти
цікавішому.....Кашу заварили донецькі і расея, і путін (умисно пишу з малої літери)... А справжні чоловіки у пагонах мають не мзду збирати, пити і з коханками гуляти, а захищати Україну, тобто свій народ...
Відповісти
На жаль цю кашу нам доводиться всім розгрібати,а про того хто заварив не хочу зайвий раз згадувати(ЗАБАГАТО ЧЕСТІ ДЛЯ ТОГО ВИЛУПКА)
Відповісти
Аваков - красава, так держать!!!!!!
Відповісти
Чоловіки у пагонах мають захищати Україну - це їх професія.....
Відповісти
Назвіть прізвища !!!!!!! Держава повинна знати своїх "героїв" в обличя!!!!!!!!
Відповісти
Як бабло на трасі вимагати то вони перці а як краіну захищати то голови в труси
Відповісти
я їх підтримую, це не наша війна
Відповісти
почекаєш, коли до тебе додому прийдуть ?
Відповісти
ти що з глузду зійшов
Відповісти
Якщо так будуть виконувати вимоги присяги,то через певний час з глузду зійдеми ми всі. Але буде вже пізно.
Відповісти
Що ти мелиш?
Відповісти
Це не покарання!!! Ці зажирівші "колядунии " вже мабуть "нашкребли непосильною працею " собі на якийсь бізнес, то будуть ходити і посміхатися -які вони розумні....
Відповісти
Ганьба таким ментам, як хабарi брати першi, а як дiйсно послужити народу Украiни, не Авакову, то вкакались. А як iншi, cлужать, I не лише рядовi, а й генерали,Cлава Героям
Відповісти
Правильно гаишники сделали, что не поехали. С Луганской и Донецкой областей даже в армию не призывают, так почему наши ребята должны гибнуть? Пусть Аваков ищет сотрудников ГАИ в тех областях, желающих погибать. Почему там не кого нге увольняют. Достал уже этот Аваков своими дебильными приказами
Відповісти
Ти напевно один з них! Такий самий мусор!
Відповісти
а кого там на даунбасі призивати ? одна алкашня і нарики
Відповісти
Ти путінский троль. Рупор кремля. Українську вивчі.
Відповісти
13... число говорить все про них ...
Відповісти
Що ти мелиш?
Відповісти
Позор таким ментам!!!!!
Відповісти
Аваков! Пакуй вже валізи!!!
Відповісти
В ДАІ на 99% шваль і відходи людства. Їх всіх треба звільнити без права будь-коли працювати в правоохоронних органах. Це мав би знати Аваков і для початку звільнити принаймні кожного 10-го, щоб інші почали готуватись до звільнення.
Відповісти
А чего ж не написали мотивировку отказа? Вот где весь смысл!!!
Відповісти
А я підтримую міліціонерів. Крім Волині на Украъні э ще 23 області-хай інших набирають на безглузду війну-наша область вже багато сліз та горя прийняла. Ще би й військові всі повернулись додому. Краще хай судить трибунал, ніж грузом200 прибути.
Відповісти
Що ти мелиш тіпун тобі на ......
Відповісти

В ДАІ на Волині всі посади куплялися за хабарі, тому вони не хочуть їхати на схід. Присягу вони мали в одному місці, їм головне було брати побори з громадян на дорогах. В першу чергу в цьому винен кадровий апарат УМВС, очолюваний полковником Феньом, його необхідно терміново гнати з міліції за такий корупційний набір працівників ДАІ не чекаючи люстрації.
Відповісти
Ти давав хабаря, яб тебе самого люструвавби урода.
Відповісти
Згідні гнати всіх його кумів та його весь зброд цуманьській зібрав.....
Відповісти
Ганьба продажним ментам! На будівництво їх бетон мішати, вовчий квиток паскудам, які не хочуть дійсно послужити державі!
Відповісти
А потім, х.й тебе та дежава згадає, як і про всіх інших, нікому ти тут не треба. Поки сам за себе не подумаєш.
Відповісти
Деб міліціонери не працювали,вони мусять виконувати наказ,який віддав міністр. Захарченка наказ виконували? Нехай Авакова виконанують.
Відповісти
Аваков - красава! Так дєржать.
Відповісти
правильно зробили, нехай аваков відправить своїх дітей і дітей нардепів у гарячі точки, а не чужих. Легко судити, а жити всім хочеться.
Відповісти
Возникает резонный вопрос, чем могли помочь АТО упитанные увальни в форме, которые максимум на что способны, так это собирать дань с неудачливых автомобилистов.
Возникает и другой вопрос: на каком основании Аваков, сидящий дома в безопасности и комфорте, отправляет ГАИшником в зону боевых действий? Это не командировка, в которую они обязаны выехать, а необъявленная война, на которую они ехать вовсе не подписывались. Такие “командировки” возможны только потому, что правительство не называет войну войной, и Славянск считает такой же мирной зоной, как Волынь. Кстати, получают милиционеры за такие “командировки” около 30 грн суточных, а если их ранили “после смены”, даже если они находились на блок-посту, то вопрос пенсии и лечения остается неурегулированным.
Відповісти
на каком основании Аваков, сидящий дома в безопасности и комфорте, отправляет ГАИшником в зону боевых действий?
- напевно він міністр!!!
приказ, значет, ОБЯЗАНЫ!!!
Відповісти
Як гинути на сході- так простим хлопцям непідготовленим, а мафію в погонах ні до яких
серйозних справ долучати не можна. Бо в них, бачте,
погони, сім ї, діти, і... вгодовані пуза ( над їджені на "одній зарплаті").Давно треба було звільняти тих дармоїдів. А взагалі -звільнити їх усіх, набрати нових, з Майдану.
Відповісти
ВИ ТУТ "ПОНОСИТЕ" ДАІШНИКІВ, А ВОНИ РІЗНІ БІЛЬШЕ 10 ХЛОПЦІВ ВІДПРАВИЛИСЬ НА БЛОК ПОСТ ПІД СЛОЯНСЬКОМ, І ПРАВИЛЬНО ПИШУТЬ ЗА 30 ГРИВЕНЬ ДОБОВИХ. І ЗАРПЛАТА " ТИСЯЧІ, ГАРАНТІЙ НІЯКИХ, ХТО НА ТАКИХ УМОВАХ ГОТОВИЙ ЇХАТИ ІЗ "РОЗУМНИХ" КОМЕНТАТОРІВ?
Відповісти
Держава ж урегулювала пенсії цим покидькам по досягненню їхнього віку 45 років. Подальше їхнє існування оплачуємо ми.От за це треба і їхати в такі командировки.Чи ішли в ДАІ щоб обдирати автомобілістів?
Відповісти
мда...мусара є мусара. як їхати на Майдан і від Януса бабки заробляти - так деякі спецом попереходили в той Беркут. а тут очко жим-жим.... Хєрої!! тепер кожному гайону. що зупинить - плюнути в харю можна сміло. очколупи
Відповісти
Ви такi розумнi,то,чому ще не на сходI????
Відповісти
Заробітну плату, пенсію в 40 років, вихідну допомогу різні пільги, пропонували саме за ЗАХИСТ інтересів народу, в тому чмслі територіальної цілісності Держави. А кожен, що йшов "служити" в ДАЇ йшов брати хабарі, в кращому випадку просто, щоб десь працевлаштуватись.
Відповісти
Заробітну плату, пенсію в 40 років, вихідну допомогу різні пільги, пропонували саме за ЗАХИСТ інтересів народу, в тому чмслі територіальної цілісності Держави. А кожен, що йшов "служити" в ДАЇ йшов брати хабарі, в кращому випадку просто, щоб десь працевлаштуватись.
Відповісти
Слухайте, хлопці-патріоти, що "шаряться" тут, на сайті!!! А ВИ ЧОМУ НЕ ЇДЕТЕ??? ДАІшники - такі ж самі чоловіки, батьки, сини, діди!!! І правильно зробили!!! Хай честь Сходу захищають - в першу чергу! - місцеві модні хлопці, які кричали "За росію! За путіна!"
Відповісти