Вечірка в луцькому клубі: «Блондинки проти брюнеточки». ФОТО

Вечірка в луцькому клубі: «Блондинки проти брюнеточки». ФОТО
У Луцьку відбулася вечірка "Блондинки проти брюнеточки".

Вона відбулася 31 травня в нічному клубі "Hollywood".

Для білявок вхід на вечірку був безкоштовний.

Цього вечора публіку розважали не лише музикою. "Цвяхом" програми став стриптиз від брюнетки Kissa з Києва.

Розвагу організували до Міжнародного дня блондинок.

Фото з групи закладу в соцмережі "Вконтакте".


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
На сході війна, а тим часом в тилу...
Відповісти
И это в то время, когда на Востоке гибнут наши герои! Какой цинизм! Почему эти ... призывного возраста в касках, тельняшках и с пальцами веером еще не на блокпостах?
Відповісти
Щоб таке писати....почніть з себе-чому Ви сидите і когось обговорюєте, а не знаходитесь на сході?!
Відповісти
а это моя работа, сидеть и писать, я штатный пукинский провокатор, вы еще не заметили?
Відповісти
ну от і радій собі з цього....аби тобі було добре
Відповісти
А ці "херої" на Схід не хочуть у своїх позах поїхати?:)
Відповісти
Вам самим не противно такие фото показывать? Редакция???
Відповісти
Бабло рішає всьо.
ВП - галіма жовтізна.
Як і та п!дота, що біситься в цьому шоу деградантів
Відповісти
На Схід їх відправити, хай там паті влаштують. Піжони і мамині синочки
Відповісти
Життя іде своїм ходом і кожен вибирає сам собі спосіб відпочинку. Це нічні клуби і силою туди ніхто не заганяє. Навіть під час ВВ війни ніхто не забороняв ні концертів ні розважальних програм(роблю висновок із переглянутих фільмів про війну). Зовсім інша справа коли оголошено траур а деякі заклади дозволяють собі проводити різні вечірки (маю на увазі "оперу") і коли у вівторок були похорони то на скільки мені відомо голівуд у понеділок і вівторок відмінив роботу клубу, а у опері, в караоке, повним ходом усі веселилися під москальські ворожі пісні....на це потрібно звертати увагу і карати...
Відповісти
Щоб таке писати....почніть з себе-чому Ви сидите і когось обговорюєте, а не знаходитесь на сході?! Життя іде своїм ходом і кожен вибирає сам собі спосіб відпочинку. Це нічні клуби і силою туди ніхто не заганяє. Навіть під час ВВ війни ніхто не забороняв ні концертів ні розважальних програм(роблю висновок із переглянутих фільмів про війну). Зовсім інша справа коли оголошено траур а деякі заклади дозволяють собі проводити різні вечірки (маю на увазі "оперу") і коли у вівторок були похорони то на скільки мені відомо голівуд у понеділок і вівторок відмінив роботу клубу, а у опері в караоке повним ходом усі веселилися під москальські ворожі пісні....на це потрібно звертати увагу і карати...
Відповісти
Оце підеш раз в рік відпочити в "Голівуд", а потім бац і у Волинь POST" - жах такі фото виставляти.
Відповісти
Таке враження, що уночі нема чим занятися крім як піти на стриптиз. Скоріше б вже наступило 13 число. В адреналіні ніч жахів намічається.
Відповісти
А чого Праві не розганяють такі заходи!? Як до нас на рок-паті то вони герої заломитися, а як цих всих розігнати то де ви тепер????
Відповісти