Затримали «мінера» луцьких лікарень

Затримали «мінера» луцьких лікарень
Правоохоронці затримали чоловіка, котрий повідомив про замінування лікарні в Луцьку.

З’ясувалося, що дзвінок про замінування зробив 22-річний житель Ковельського району, - кажуть в прес-службі міліії області.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України. За такий жарт чоловікові загрожує до шести років позбавлення волі.

Проводиться слідство, під час якого будуть встановлені мотиви скоєння правопорушення.

Нагадаємо, 1 червня приблизно о 21:00 чоловік зателефонував за номером "103" і сказав, що в місті заміновано лікарню. Яку саме, він не уточнив.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
відбитки пальців та тембр голосу у всіх різні, пошуткував дурень на 6 років.
Відповісти
Шість років позбавлення волі йому. ЗАСЛУЖИВ!!!
Відповісти
От скотина!!! Культурних слів немає!!! Посадити!!! І конфіскація всього!!
Відповісти
напевне сидів собі вдома в теплі, пив за свою дебільність, доки хворі люди мерзли на вулиці
Відповісти
От так і треба, 6 років, що б іншим не повадно було
Відповісти
хлопець дурень.
Відповісти
приємно,що так швидко все відпрацювали))) нехай тепер скотина поплатиться за скоєне. головне аби отримав винуватець,а не просто "козел відпущення"
Відповісти
Потрібно давати як мімнімум років 10 за такі приколи,щоб іншим не захотілось таких приколів.
Відповісти
дурень, змарнував собі життя.
ЯКЩО ЦЕ ЗВИЧАЙНО НЕ ПІДСТАВА ,
Відповісти
ДУРЕНЬ ЗМАРНУВАВ СОБІ ЖИТТЯ
Відповісти
от і правильно!садити таких жартівничків.Комусь цей жарт коштував здоров'я
Відповісти
і ще - максимально проінформувати громадскість про можливі наслідки таких "жартів"! аби усі знали, що може чекати!!!
Відповісти
Все таки так йому і потрібно, учора якраз повинна була ночувати з сестрою у дитячій обласній, але тут ось таке трапилося. Це було жахливо, у всіх був кіпіш! Усі бігали та збиралися! Всі пакували валізи та збирали не головні речі, а промто усі! Типу, що їх потім не повернуть!Спочатку, речі і я збирала, але згодом просто одягнула дитину, передзвонила батькам, і також вгамувала плач у палаті, і ми просто дружно вийшли з дівчатками та зустріли їх ніх батьків на вулиці. Було страшно. Але згадується смішом. Чувак, пожартував - але цей жарт обійшовся йому дорого! Адже ми то просто виходили а ті людя які були під ковпаком, що з ними? А пологовий будинок?! Чесно, У вогонь його!!!
Відповісти
На повну катушку йому за такі жарти! І щоби іншим не захотілося. А крім того відшкодувати усі матеріальні та моральні збитки!
Відповісти