Стильний Луцьк. Портрет дня: Діана і Марк

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Діана і Марк
Діана і Марк, 19 і 20 років

Наших героїв ми зустріли, коли вони гуляли. В їхньому вигляді привабило те, що в одязі Діана та Марк підходять один одному.

Хлопець, якого звати Марк розповів, що йому 20 років. Він займається розробкою сайтів, а також грає на гітарі. Дівчині Діані 19. Вона вивчає іноземні мови: англійську і німецьку, займається репетиторством, та інколи працює аніматором на дитячих святах.

Мама Діани раніше була дизайнером одягу, і дочку навчила шити. Тому дівчина, слідкуючи за модою, інколи шиє деякі нескладні моделі – переважно це літні сукні, спіднички. Окрім того Діана багато одягу перешиває для свого хлопця.

Щодо свого одягу каже: «Мені багато що подобається, немає чогось одного. Якщо є якась подія, то люблю більш святкові речі - довгі спідниці чи платтячка. А на прогулянку одягаюся зручно як і сьогодні – кросівки і джинси».

«На відміну від Діани я не слідкую за модою. Можливо на підсвідомому інколи ношу речі в стилі улюблених гуртів. Незважаючи на це якщо мені подобається одяг, то я його одягаю, і не важливо модний він чи ні», - каже Марк.

Хлопець полюбляє рюкзаки та сумки, з якими він ходить на роботу чи на футбол з друзями. З аксесуарів Марк носить також кепки та браслети. У Діани ж все по-іншому – їй подобається мінімалізм в аксесуарах.

На фото пара одягнена у сірих тонах. Марк у джинсах і майці від H&M, браслети марок NEW YORKER та H&M. Діана одягнена у штани PULL&BEAR, футболку від NEW YORKER та кофту. Взута пара була у кросівки NIKE.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Стильна пара, що гармонійно підібрали вбрання одне до одного, по кольоровій гамі і по стилю. Взуття однакове – гарно виглядає. Штани, футболка та майка теж вдало поєднуються.

У дівчини гарна кофта, насамперед через вставки зі тваринним принтом. Такі вставки роблять річ більш елегантною, незважаючи на те, що вона спортивного стилю. А ще в хлопця модний рюкзак. До слова, рюкзаки з цікавими принтами зараз в тренді.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 49
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молоді,красиві,стильні.ЩАСТЯ ВАМ І ЛЮБОВІ!!!!!!!!
Відповісти
кашмар.дагадяги
Відповісти
Який прикол ходити в однакових рейтузах і тапках?
гермафродитизм якийсь
Відповісти
Дівчинка дуже красива!
Відповісти
зразу й не зрозуміла, де там Марк....
Відповісти
що правда то правда
Відповісти
100% правда
Відповісти
Згоден, я спочатку по фото подумав що це дві дівчини...це такий стиль в сучасних хлопців? Пісєц мода, гидко дивитись
Відповісти
Класні, світлі,позитивні
Відповісти
Класний стиль!!!!!
Відповісти
ти в слові бомжоватий - помилився
Відповісти
Вони точно з Луцька ?) Дуже стильна європейська пара !)
Відповісти
чого мій комент не написали ? тож ржачний ? чи він ,на вашу думку, не кошерний???
Відповісти
а чого тут 2 тьолки?
Відповісти
"Тьолка" з ім'ям Марк могла б з'їздити тобі добре по місцю яким ти їсиш і думаєш усіляку єрунду))
Відповісти
класссссс!!!!!!!!! гарні дуже:)
Відповісти
а на вигляд марк типова дівчина!!!відношення до слова хлопець ніякого!
Відповісти
Вони такі милі ))))))))
Відповісти
Боже , какие няшечки !!!)
Відповісти
Народ , класна пара ! Дивіться і вчіться !
Відповісти
Прекрасна пара.Ви не звертайте увагу якщо хтось погано напише про Вас.Ви насправді вродливі,стильні, сонячні, парочка супер!
Відповісти
А мені подобається: гарно та стильно!!! Молодці!
Відповісти
Деякі тут певно не розрізняють шо це рубрика "Стильний Луцьк" а не "Знайди хлопчика(чи дівчинку) на фото"

Діана, Марк - класні!
Відповісти
молодці! буденно і так гарно)
Відповісти
Дуже гарненькі !))
Відповісти
Малолітні фонати
Перестаньте ці рожеві соплі няняняшити тут
гидко читати
Відповісти
Дуже приємно дивитись на таку гарну і скромну молодь !Молодці дітки ! Щастя вам !
Відповісти
Гарно , але не вистачає чогось яскравого , на мою думку
Відповісти
Вони такі схожі , як брат і сестра )))
Відповісти
У них дуже гарні імена , пасують їм )
Відповісти
А чим відома Анна Дідух? Судячи по лексикону (коментаря без тренда, принта і лука не буває) - учасник як мінімум київського тижня моди.
Відповісти
підтримую! дуже ріжуть вуха оті луки і принти
Відповісти
П.Юліє! Що у Вашому розумінні стиль? На мій погляд він у Вас відсутній
Відповісти
зате у тебе напевно є свій стиль)
поліського агронома))
Відповісти
на Ваш зверніть увагу
Відповісти
дівчина дуже гарна!
стиль в обох - супер. красиво, просто і зручно. найбільше сподобалися кросівки
Відповісти
Кота нехватає
Відповісти
Марк справді виглядає не дуже мужньо, але це через те, що він ще дитьо. У хлопця ще багато часу, щоб "омужланитись". Але він принаймні не бридко жіночний. А то всі ці однакові хіпстери в шляпах достали вже.
Відповісти
Суперові. Марка знаю особисто. Такого хлопця мати, за щастя.
Відповісти
Думаю якби в Марка був не такий великий виріз, то дивилося б не так жіночно
Відповісти
що сказати, "зелень" нехай ще так одягяються.
Відповісти
В кожного свій стиль...супер!
Відповісти
Паран досить навіть..стиль вартий уваги...але мене цікавить більш, де в нас така лавочка?)
Відповісти
ага i я про те ж
Відповісти
Не переношу несправжні air max
Відповісти
Усі претензії до дилерів Найк з Хмельницька та Одеси.
Аутентичні студіки не потягнуть, хіба мама-тато пришле з італій\португалій, тому і носять рейтузи і пальоні кроси
Відповісти
Алергія в тебе на них?) є в тебе справжні?) це, доречі, якісна копія, з прошитою підошвою, а не з бумажною за 300 грн, розумник
Відповісти
дівчина дуже, дуже гарна!!!!
Відповісти