У Луцьку вночі, попри заборону, торгують алкоголем. ФОТО

У Луцьку вночі,  попри заборону, торгують алкоголем. ФОТО
Активісти волинської «Самооборони Майдану» перевірили, як в Луцьку вночі «не продають» алкоголь.

У ніч з 31 на 1 червня вони здійснили рейд магазинами, які ведуть нічну торгівлю, аби переконатися, що вони виконують рішення міської ради щодо заборони продажу алкоголю, - повідомили у прес-службі громадського формування.

Так, активісти відвідали близько 30-ти закладів. Факт продажу алкоголю встановлено у половині із перевірених із них.

Нагадаємо, що з 1 червня у Луцьку вступило у дію рішення міської ради «Про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів».

Таким чином, усім закладам нічної торгівлі з 1 червня заборонено продавати алкоголь з 22:00 до 8 ранку.

До переліку АЗС, на яких активістам продали алкоголь увійшли АЗС «Лукойл», «WOG», «Аветра», «ОККО», «Bell Oil», а також ТзОВ «ГЕОМАКС-РЕСУРС», ТОВ «Альянс Холдинг, ТзОВ ПАККО Холдинг магазин «ПАККО».

Аби довести факт незаконного продажу алкоголю до кожної покупки активісти додали чек, отриманий під час продажу їм спиртного напою, який засвідчує дату та час продажу того алконапою.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Прекрасна акція)...Цікаво,яке рішення приймуть відповідні органи...
Відповісти
ай як завідно
Відповісти
А власники цих заправок на ті органи...
Відповісти
Чхали вони на заборони! Виписати штраф на 10 тис!
Відповісти
яке. Скосять з власників бабла. (Як завжди у власну кишеню).
Відповісти
Пиво не рахується алкоголем, тому притензії марні..
Відповісти
У забороні вказано «спиртні напої і пиво (окрім безалкогольного)»
Відповісти
активісти - неуки.
Алкогольні напої - це продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукровмісних матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 1,2 відсотка об'ємних одиниць, які зазначені у товарних позиціях 2204, 2205, 2206, 2208 згідно з УКТ ЗЕД

пиво - не алкогольний напій.
Відповісти
ахаха)) пагнав чувак)) і доречі ліцензію на продаж алкоголю торгова точка може купити в міській раді..все законно. Всі заборони це чос для лохів...які вірять що влада щось робить..
Відповісти
у Гармонізованій системі опису і кодування товарів у примітках до групи 22 "Алкогольні і безалкогольні напої і оцет" зазначено, що алкогольні напої включаються в товарні позиції 2203-2206 або товарну позицію 2208, тобто:

2203 - пиво;

2204 - вина виноградні натуральні, включаючи кріплені; сусло виноградне, крім зазначеного в товарній позиції 2009;

2205 - вермути і виноградні натуральні вина, інші з доданням рослинних або ароматичних екстрактів;

2206 - напої інші зброджені (сидр яблучний, перру (сидр грушевий), напій медовий); суміші зі зброджених напоїв і суміші зброджених напоїв і безалкогольних напоїв, в іншому місці не пойменовані;

2208 - спирт етиловий неденатурований, з концентрацією спирту менше ніж 80 об. %; спиртові настоянки, лікери й інші спиртні напої.
Відповісти
Ці чеки є доказом,за який повинні відбирати алкогольні ліцензії,назавжди.
Відповісти
хотів би запитати коментаторів, що критикують, а що корисного кожен із Вас зробив для громади міста за останній місяць, наприклад?
Відповісти
бичок викинув в урну.а не на землю.
Відповісти
А за це потрібно штрафувавати нетільки касира-продавця , а й господаря магазину !!!
Відповісти
...вступило у дію рішення міської ради "Про заборону продажу ПИВА,алкогольних,слабоалкогольних напоїв..."
Відповісти
Особисто я проти продажу пива нічого не маю. Ввечері просто гуляли і так захотілось пива. Але зайшли в магазин і була така розчарована що не продали. Прям як дитина. Вважаю що нічого б не сталось, якби продали.
Відповісти
Одного разу гуляли ввечері, зайшли купити пива, була така розчарована що не продали, прям як дитина. Не бачу нічого поганого якби продали.
Відповісти
А паралельно з перевірками нововведеними з'являться нові посади, деякі переВіряючі придивляються на хороші посади! А те що працівникі магазинів завтра можуть залишитись без роботи ніхто не подумав і хто далі буде кормити сім'ю. Якщо хлопці захочуть випити пива вони з під землі достануть.
Відповісти
З новими перевірками з'являться новостворені посади в міській раді!
Відповісти
так з 1 червня,після 22.00,так що фактично,все ще дозволено
Відповісти
А генделики на зупинках? Вони в упор не бачать ніяких заборон, бо й самі торгують без документів , а мер їм це дозволяє !
Відповісти